Wiedźmin 3+dodatki

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
maciek166

Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 29 gru 2012, 19:00

Wiedźmin 3+dodatki

Post04 wrz 2016, 20:49

Witam. Orientuje się ktoś może czy będzie możliwość zakupu wiedźmina 3 i dodatków do niego w formie edycji premierowej tzn. ze wszystkimi gadżetami, książeczkami itd. Niedawno miała miejsce premiera GOTY i co prawda w jej skład wchodzi cały wiedźmin 3 z dodatkami i najnowszymi uaktualnieniami w bardzo dobrej cenie ale jednak dostajemy praktycznie puste pudełko :( Pytam dlatego gdyż zamiast spadku cen zauważyłem wręcz ich wzrost na allegro jesli chodzi o edycje premierowe a jest ich coraz mniej. Co sądzicie na ten temat ?? Mam się raczej pożegnać z kupnem ( gdyż zakup całego kompletu kosztowałby ok. 300 zł przy aktualnych cenach a za edycje GOTY 130 zł.). Wcześniej myślałem, że po prostu z 2 lata po premierze zrobią pakiet za okazjonalną cenę ok. 100 zł a tu wypuścili gołą edycję GOTY :/

krokot

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2016, 20:57

Wiedźmin 3+dodatki

Post07 wrz 2016, 21:00

Wcześniej był, na aukcjach szukaj

Exbitz

Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 16 lis 2014, 19:55

Wiedźmin 3+dodatki

Post08 wrz 2016, 01:46

Wątpię, żeby była taka możliwość. Karty do Gwinta z dodatków to był rarytas dla tych, którzy kupili wersję pudełkową, podobnie jak cała reszta zawartości pudełek, więc raczej nie ma możliwości żeby pojawiły się w oficjalnej sprzedaży, ale jak mówił przedmówca, na aukcjach wielu ludzi sprzedaje te gadżety jeśli z nich nie korzysta. Poza tym jeśli się nie mylę, można wciąż zdobyć wszystkie premierowe wersje pudełkowe odzielnie, ale to już większy koszt.



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości