Zmniejszenie się rozdzielczośi gier i ładowania systemu!!

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Re: Zmniejszenie się rozdzielczośi gier i ładowania systemu!!

Post30 gru 2009, 12:30

Nie pomoże to sprawdź jeszcze sterowniki Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Kilka m-cy temu miałem to samo i pomogła dopiero zmiana sterowników na dużo starszą wersję.
Po deinstalacji poprzednich musisz dokładnie przeczyścić komputer tak jak wcześniej pisałem i ponownie zainstalować DirectX.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

stojezboku

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 06 sie 2009, 14:19

Re: Zmniejszenie się rozdzielczośi gier i ładowania systemu!!

Post30 gru 2009, 17:19

XMan pisze:Kilka m-cy temu miałem to samo i pomogła dopiero zmiana sterowników na dużo starszą wersję.


chyba jednak nie miałeś tego samego co ja bo mi nic nie pomogło moze to nie te sterowniki tylko... własnie tylko co??
niema jakiegos programu do przestawienia rozdzielczości bo dawać kompa na miesiąc i jeszcze za to zapłacić to nie jest dla mnie najlepsze rozwiązanie...

tego chipseta nie moge znaleść moze jego brakuje??


Jest juz DOBRZE!!!! w ustawieniach ekranu w size&position zmieniłem w jakieś tam zakładce z auto na wideo i wróciło do normalnosci....
dzięki wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkie za pomoc x man. :D :D :D :D :D



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości