Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Interesujesz się fotografią, muzyką, sportem bądź Masz inne ciekawe hobby? Porozmawiaj o nim w tym dziale!

Dobosz65

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2011, 14:55

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post30 lis 2011, 14:58

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników polecam to wszystkim gorąco, ostrzegam że to nie jest żadna komedia ni film sensacyjny, to jest po prostu piękny i oryginalny obraz filmowy :) irański

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post13 gru 2011, 08:29

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

The Devil's Gift (1984) - mam ochotę obejrzeć.

-- 13 gru 2011, 09:29 --

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - pomijając Ojca Chrzestnego, ostatni filmem który tak mnie wciągnął był Wzgórza mają oczy I, II / The Hills Have Eyes I, II (2006, 2007)

Awatar użytkownika
FadingStar

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2011, 20:55

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post22 gru 2011, 10:48

Aprops The Thing - jak Wam się podobała nowa odsłona, prequel The Thing (2011)?
Moim zdaniem całkiem przyzwoity, chociaż oczywiście słabszy od "oryginału", a tak naprawde remaku Carpentera z 1982.

Awatar użytkownika
greh

Globalny Moderator
Posty: 2879
Rejestracja: 24 sty 2009, 17:34
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post22 gru 2011, 12:24

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?


Nie dla dzieci, więc tytułu nie podam, no chyba, że ktoś bardzo zainteresowany to na priv. ;)
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zignorowanie PW od moda powoduje chorobę, zwaną żółtaczką.
Ludzie! Piszcie po polsku. Jest różnica czy robisz komuś ŁASKĘ, czy LASKE.


Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post25 gru 2011, 18:39

To tylko seks ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

bresle

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2012, 12:06
Lokalizacja: Katowice

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post31 sty 2012, 16:20

Mission Impossible - Ghost Protocol. Nie polecam. Hollywoodzki gniot, w którym jest po prostu za dużo akcji,a Tom Cruise powinien przestać się oszukiwać, bo ma ponad 40 lat, a w filmie śmiga niczym 25-latek. Poza tym nie wiadomo o co chodzi. Aktory chyba sami tego nie wiedzą... Przesada przesadę przesadą pogania.



__________________________________________________________________________________________________
...hoping to survive eligium...

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post06 lut 2012, 15:51

Ostatnio oglądnęłam Szósty zmysł z Brucem Willisem i Haleyem Joelem Osment.

Mimo że już kilka razy oglądałam ten film i wiem, jak on się skończy, to on mnie momentami wzrusza.

Dla tych co nie wiedzą, to ten film opowiada o tym co przytrafiło się dziecięcemu psychiatrze Malcolmowi Crowe (granemu przez Willisa), którego odwiedził były pacjent, a potem on spotkał małego chłopca Cole-a Seara i chciał mu pomóc... ;)


Ten film znajdował się na płycie, którą kupiłam za kilka złotych w jednym hipermarkecie. Jakość była dobra, ale tylko z oryginalnym lektorem i napisami po polsku...
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
TitoBandito

Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 13 sty 2012, 17:12

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post29 lut 2012, 10:28

W weekend oglądałem 3 bardzo dobre filmy :

1). "Sissi". (1955).
2). "Sissi - młoda cesarzowa". (1956).
3). "Sissi - losy cesarzowej". (1957).


Uwielbiam te filmy (wszystkie inne wersje są słabe) z Romy Schneider i Karlheinz Böhm (nie wiem jak się odmienia to drugie nazwisko, więc zostawiam tak jak jest) w rolach głównych. Jest w nich wszystko. Wspaniała fabuła, wątek miłosny, wspaniałe dekoracje, kostriumy i zdjęcia. I oczywiście wpsaniała gra aktorska. Dobrze, że kupiłem trylogię "Sissi" na DVD, bo oglądam kiedy mam na nie ochotę. Naprawdę polecam bo warto. :clever:

Awatar użytkownika
greh

Globalny Moderator
Posty: 2879
Rejestracja: 24 sty 2009, 17:34
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post29 lut 2012, 11:20

To co prawda nie film, ale serial, ale właśnie skończyłem oglądać M jak Miłość odcinki 896 i 897 :D
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zignorowanie PW od moda powoduje chorobę, zwaną żółtaczką.
Ludzie! Piszcie po polsku. Jest różnica czy robisz komuś ŁASKĘ, czy LASKE.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post29 lut 2012, 12:14

Wczoraj oglądałem film "Władza absolutna".
Ciekawy wątek, dobra obsada.
Więcej:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post01 mar 2012, 02:20

A ja dziś oglądnęłam dwa dość ciekawe filmy- thriller i japoński horror.

Thrillerem, który oglądnęłam było Ostrze pamięci (o ile można tak sklasyfikować ten film). On opowiada o tym, co przytrafiło się Danie, która przez dwanaście lat była w szpitalu psychiatrycznym. Przeżyła załamanie nerwowe i dręczyły ją koszmary. W końcu odkryła prawdę, która okazała się być bardziej złożona, niż mogłoby się nam wydawać. ;)

Drugim filmem jaki dziś oglądnęłam był japoński horror- Tunel. Bilet do piekła. On przedstawia niesamowitą historię, która dzieje się na peronie, a potem poza nim. ;) Otóż mały chłopiec znajduje porzucony bilet, rozmawia z dziwną kobietą, która mówi mu, co go spotka, oddaje ten bilet w biurze rzeczy znalezionych, a potem znika. Znika też mała dziewczynka, która znalazła tą samą zgubę, co tamten chłopiec. Młody motorniczy pociągu ciągle widuje kobietę leżącą na torach. Jak zatrzymuje pociąg, to nic tam nie ma. W każdym razie wraz z rozwojem akcji, w filmie dzieją się coraz dziwniejsze rzeczy, a on naprawdę wciąga. Polecam go osobom o mocnych nerwach, tak samo zresztą, jak pierwszy film, który opisałam w tym poście. ;)

Pomyśleć, że oba te dość ciekawe filmy kupiłam w pewnym hipermarkecie, za bardzo niską cenę. ;)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post01 mar 2012, 06:10

Wyspa tajemnic (2010)/Shutter Island

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post03 mar 2012, 22:53

Wczoraj oglądnęłam Misia Stanisława Barei. Spodobała mi się jego akcja, pełna intryg, jednak nie do końca zrozumiałam ten film, bo nie znam rzeczywistości w nim przedstawionej, więc zapewne muszę go jeszcze co najmniej raz oglądnąć, aby go lepiej zrozumieć. ;) Jednak pewne momenty mnie rozśmieszyły...
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Hobby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości