Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Interesujesz się fotografią, muzyką, sportem bądź Masz inne ciekawe hobby? Porozmawiaj o nim w tym dziale!
Awatar użytkownika
greh

Globalny Moderator
Posty: 2879
Rejestracja: 24 sty 2009, 17:34
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post04 mar 2012, 00:31

Misia możesz oglądać I 1000 razy a I tak nie zrozumiesz. Taki Urok tego filmu. :-) "Łubu Dubu Łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam! To śpiewałem ja, Jarząbek." :-)
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zignorowanie PW od moda powoduje chorobę, zwaną żółtaczką.
Ludzie! Piszcie po polsku. Jest różnica czy robisz komuś ŁASKĘ, czy LASKE.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post07 mar 2012, 01:59

Greh, mimo wszystko zmierzę się kiedyś z tym filmem, by lepiej go zrozumieć. :P

Dziś oglądnęłam film pt. Ryzykowny skok, o bezczelnym skoku szajki rabusiów na bank. Wszystko szło zgodnie z planem, do czasu aż jeden z nich został ranny... Od tego momentu akcja staje się ciekawsza...

-- 7 mar 2012, o 01:58 --

Dziś oglądnęłam świetny film: Było sobie kłamstwo, którego akcja działa się w alternatywnym świecie, gdzie wszyscy mówili tylko i wyłącznie prawdę, nawet jak była przykra. Fajtłapowaty Mark, który nie miał powodzenia wśród kobiet, ani w pracy, odkrył istnienie kłamstwa i zrewolucjonizował cały ich świat. Ale co da mu ta nowa umiejętność? Czy dzięki niej zyska to, na czym najbardziej mu zależy? Oglądnijcie ten świetny film, a poznacie odpowiedzi na te pytania. ;)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
greh

Globalny Moderator
Posty: 2879
Rejestracja: 24 sty 2009, 17:34
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post07 mar 2012, 09:20

stukot pisze:Oglądnijcie ten świetny film,


Daj linka do torrenta. :P
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zignorowanie PW od moda powoduje chorobę, zwaną żółtaczką.
Ludzie! Piszcie po polsku. Jest różnica czy robisz komuś ŁASKĘ, czy LASKE.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post07 mar 2012, 20:03

Greh, nie podam żadnego linka do torrenta, bo kupiłam ten film w jednym hipermarkecie, za siedem lub dziesięć złotych- był przeceniony. :P

A naprawdę warto go oglądnąć. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Schaf

Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: 16 gru 2010, 16:20

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post09 mar 2012, 22:55

ostatnio to oglądałem Nie bój się ciemności i Johnny English Reaktywacja :P

a polecić mogę Czterej Bracia, Adrenalina 2 i Po prostu Walcz

moje perełki ;)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post18 mar 2012, 02:12

Niedawno oglądnęłam film Gdzie mieszkają dzikie stwory. Świetne efekty specjalne, dość dziwna fabuła, ale ten film jest zdecydowanie dla dzieci. Raczej dla tych trochę większych. Oglądnęłam go, bo spodobała mi się jego koncepcja. Otóż mały chłopiec-Max udał się na tajemniczą wyspę, gdzie został królem dzikich stworów. Wiadomo, że bycie królem jest trudne. O tym, czy Max sprosta temu zadaniu przekonacie się, jak oglądniecie ten film i\lub przeczytacie powieść opartą na tym filmie.

Potem przeczytałam książkę, luźno opartą na tym filmie i ona okazała się być zdecydowanie lepsza od niego. Co zresztą było do przewidzenia. ;)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

kasia25

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 25 kwie 2012, 16:10

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post25 kwie 2012, 16:17

Ja ostatnio zostałam zmuszona do "Ghost rider'a" i "Ghost rider'a 2". Generalnie nienajgorsze, ale bywało lepiej :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post25 kwie 2012, 17:53

Ostatnio oglądałam Bitwę o Ziemię (w oryginale Battleships). Jego twórcy stworzyli serię o Transformers. Film w zasadzie był schematyczny- Ziemia została zaatakowana przez Obcych, a Ziemianie, przeważnie Amerykanie musieli podjąć z nimi walkę. No i jest tu znany schemat- od zera do bohatera. ;) Na początku są nawet sceny komiczne, a potem niepokój wzrasta. Scena kumulacyjna jest niezła. W ogóle ten film bardzo mi się spodobał. Jak ktoś lubi serię o walecznych Autobotach i złych Deceptikonach, to ten film powinien mu się spodobać.

Przedtem oglądałam Ghost Ridera 2. Spodobał mi się. Był nawet lepszy od jego części pierwszej.

Jeszcze wcześniej oglądałam Gniew Tytanów- opowiadający o tym, jak Perseusz chciał żyć normalnie wśród ludzi, ukrywając to, że jest półbogiem. Nie poprosił bogów o pomoc nawet wtedy, gdy zmarła jego żona. Niestety heros został wciągnięty do konfliktu i musiał opowiedzieć się po jednej ze stron. Ten film był bardzo pesymistyczny i pokazywał nieprawidłowe relacje rodzinne. ;)

Niezłą rozrywką było też oglądanie Johna Cartera- tytułowy bohater, człowiek po przejściach, nagle wylądował na innej planecie i mimo że stracił wolę walki, musiał się opowiedzieć po którejś ze stron, w trwającym właśnie konflikcie.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

sent

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:57

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post03 maja 2012, 07:46

Ostatnio oglądałem pierwszą część American Pie - przypomniały mi się stare, dobre czasy :P

Awatar użytkownika
Miedev

Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: 21 mar 2012, 18:58
Lokalizacja: Suwałki

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post05 maja 2012, 00:42

Nietykalni super film :)
Każdy nowy dzień przynosi tutaj nową nadzieje...


Procesor: AMD Athlon(tm)II X2 240 Processor 2.80GHz
Płyty główna: Gigabyte GA-MA74GM-S2H v4.0
Pamięć RAM: 4,00GB
Windows: 7 Ultimate SP 1 x86
GPU: NVIDIA GeForce GT 220
HDD: 1 TB

Awatar użytkownika
pasiarz

Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:10

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post05 maja 2012, 15:17

"Nad życie" naprawdę inspirujący film oparty na wydarzeniach A.Mróz. Super polecam

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post17 maja 2012, 23:38

Ostatnio oglądnęłam Avengers. Bardzo lubię filmy w tym klimacie, jednak czasem ekranizacja komiksu nie jest zbyt dobra. Sześcioro superbohaterów, z jednym który wpierw nie wiedział po której stronie ma się opowiedzieć, ruszyło do walki z najeźdźcą z innego świata, który sprowadził na Ziemię wrogą armię i chciał odebrać ludziom to, co najcenniejsze- czyli wolność. W obliczu tego zagrożenia Nick Fury- arcy-szpieg- powołał do istnienia tytułową grupę Avengers.

Mimo nagromadzenia herosów, w których skład wchodzi min. Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Iron Man, oraz Czarna Wdowa, w tym filmie nie ma ani pompatyczności, ani kiczu. Herosi nie są kryształowo czyści i pozbawieni wszelkich wad, dochodzi też między nimi do różnych niesnasek.

W tym całkiem niezłym filmie są też elementy humorystyczne, najbardziej mnie rozbawiła scena, w której łotr chciał zmienić Iron Mana w swojego poplecznika. Istna perełka. :lol:

Najbardziej podobał mi się Robert Downey Jr. jako Iron Man- jest naprawdę świetny. Aktor, który grał Bruce Bannera, czyli Mark Ruffalo też był całkiem niezły.

Reasumując, jak ktoś ma ochotę oglądnąć porządną ekranizację komiksu, to polecam mu Avengers.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
greh

Globalny Moderator
Posty: 2879
Rejestracja: 24 sty 2009, 17:34
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post18 maja 2012, 21:22

Właśnie odpaliłem Eraser (Egzekutor) ;)
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zignorowanie PW od moda powoduje chorobę, zwaną żółtaczką.
Ludzie! Piszcie po polsku. Jest różnica czy robisz komuś ŁASKĘ, czy LASKE.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post25 maja 2012, 00:52

Ostatnio oglądałam Mroczne Cienie, z Johnym Deppem. Depp gra Barnabasa Collinsa, którego rodzina wyemigrowała do USA i założyła miasteczko Collinsport w stanie Maine. Wpierw byli bogaci, ale na ich losie zaciążyła pewna zazdrosna wiedźma. Barnabas nie żywił żadnego uczucia do kobiet, z którymi miał do czynienia, do czasu aż się zakochał. Wówczas wiedźma wysłała jego ukochaną na Wdowie Wzgórze, a jego samego zamieniła w wampira i pochowała żywcem. Barnabas po dwustu latach został uwolniony i zastał świat zupełnie odmieniony. Okazało się, że jego rodzinna firma podupadła i postanowił jej przywrócić dawną świetność. Pozostali przy życiu członkowie jego rodziny są dość specyficzni, zwłaszcza mały chłopiec i jego siostra i mają przeróżne problemy. Na ich życiu mroczny cień kładzie klątwa wiedźmy.

Po części Mroczne cienie są parodią wszelkich powieści i filmów o wampirach, zwłaszcza sagi Zmierzch i Czystej krwi (która według mnie sama w sobie jest parodią, w porównaniu z Moonlight- Pod osłoną nocy). *

Są tu też elementy horroru- bo tytułowy wampir jest potworem, a nie jakąś cukierkową postacią, ale można też tu znaleźć elementy komiczne- np. jak Barnabas zobaczył wielki znak McDonalda i musiał zmierzyć się ze współczesną cywilizacją. Dość śmieszna jest pewna scena miłosna. ;)

Ostatecznie ów film wywarł na mnie pozytywne wrażenie, jednak jest dość specyficzny.


Oglądnęłam kiedyś zaledwie kilka odcinków Czystej krwi i ów serial jakoś nie przypadł mi do gustu.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
greh

Globalny Moderator
Posty: 2879
Rejestracja: 24 sty 2009, 17:34
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post25 maja 2012, 09:33

stukot pisze: jak oglądniecie ten film i\lub przeczytacie powieść opartą na tym filmie.


Jeszcze nie widziałem, żeby książkę opierać na filmie. W drugą stronę owszem, ale nie tak jak piszesz.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zignorowanie PW od moda powoduje chorobę, zwaną żółtaczką.
Ludzie! Piszcie po polsku. Jest różnica czy robisz komuś ŁASKĘ, czy LASKE.



  • Reklama

Wróć do „Hobby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości