Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Interesujesz się fotografią, muzyką, sportem bądź Masz inne ciekawe hobby? Porozmawiaj o nim w tym dziale!
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post25 sty 2015, 21:45

Eh, ja też ostatnio oglądnęłam ,,Zaplątanych", czyli historię Roszpunki w innym świetle...
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post26 sty 2015, 22:00

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - film jak dla mnie nudny, ale dla kogoś kto się interesuję zapasami może będzie ciekawy.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post31 sty 2015, 18:26

Niedawno oglądnęłam bardzo dziwny i mroczny film, raczej nie dla siedmiolatków, mimo użytej klasyfikacji wiekowej... Ów film to: ,,Koralina i tajemnicze drzwi". Dziewczynka znalazła czternaścioro drzwi, z których jedne prowadziły do alternatywnego świata, gdzie spotkała swoją drugą mamę i drugiego tatę, oraz sobowtóry jej sąsiadów i była przekonana, że znalazła się w świecie idealnym... A jak było w rzeczywistości, przekonanie się po oglądnięciu tego filmu... Średnio go polecam, na pewno był lepszy od telenoweli, na którą moja Mama czekała, znów zapominając, że w piątki lecą tylko jej powtórki... ;)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

webski

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 22 paź 2014, 13:46

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post12 lut 2015, 15:43

Ja widziałem dwa ostatnio. Interstellar był genialny. Dawno nie widziałem tak wciągającego filmu, z dziedziny, która niespecjalnie mnie interesuje (astronomia, kosmonautyka).

Drugi to I saw the devil. Koreański thriller/kryminał. Niezły film aczkolwiek raczej dla ludzi o mocnych nerwach. No i nie szukających głębokiego przesłania i specjalnych morałów. Produkcja z typu tych "gdy drapieżnik staje się ofiarą".

Polecam generalnie oba, ale jakbym miał wybierać to zdecydowanie postawiłbym na Interstellar. Odrobinę dłuższy (ale oba trwają ponad 2 godziny), ale zdecydowanie zostawiający w człowieku coś więcej niż tylko uczucie obejrzanego filmu.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post12 lut 2015, 19:57

Ostatnio oglądałam ,,Alvin i wiewiórki", w TV. Tytuł trochę mylący, bo Alvin też jest wiewiórką. W każdym razie całkiem fajnie się oglądało przygody gadających gryzoni, których talent muzyczny poznał pewien kompozytor o imieniu Dave, który jakoś na początku nie odnosił sukcesów. Wpierw nie lubił swoich gości, przybyłych z lasu, ściślej mówiąc z centrum handlowego, do którego trafiła choinka, na której mieszkały, a potem oni trafili w ręce szefa wytwórni płytowej Iana. Wówczas zaczęła się ich zawrotna kariera, dużo zyskały, ale jeszcze więcej straciły. ;) W zasadzie polecam ten film, nie tylko dla małych dzieci.

Niedawno oglądnęłam, też w TV, film ,,Cudze szczęście", produkcji polsko- niemieckiej. Otóż syn Kowalskich, Tomek, uległ wypadkowi i trafił do szpitala. Wówczas jego ojciec zdecydował się oddać mu krew, ale okazało się, że tego zrobić nie może, bo nie ma zgodności. Mimo że to ponoć jest możliwe, Kowalski zaczął wątpić w wierność swojej żony. Ona zaprzeczała i rozpoczęła prywatne śledztwo. Jego wynik wpłynął na życie nie tylko jednej rodziny... ;) W każdym razie polecam ten film, był całkiem ciekawy, z dobrą grą aktorską. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post12 lut 2015, 21:02

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - chyba wystarczy że napiszę że to film a raczej historia o Stephenie Hawkingu. Jeśli ktoś kojarzy o kim mowa to na pewno nie przejdzie obojętnie obok tego filmu. Polecam :D
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post13 lut 2015, 22:56

Dziś oglądnęłam ,,Alvin i wiewiórki 2". Gryzonie przerwały karierą muzyczną i poszły do szkoły. Zdecydowały się wziąć udział w konkursie muzycznym i na swojej drodze spotkały trio ,,wiewióretek", które na początku wpadły w ręce Iana. Troszkę dłużył mi się ten film, mimo że bywały zabawne momenty... W zasadzie go polecam, bo jest lepszy od filmów pełnych przemocy i seksizmu.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post13 lut 2015, 23:29

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - cały film jest tak ogólnie o oczach, ich roli oraz znaczeniu, trochę fantastyki, nauki, religii. Temat oczu jest ciekawy więc fajnie się ogląda film, tak naprawdę niczego nie wyjaśniają ale historia warta obejrzenia moim zdaniem. Polecam :)
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post15 mar 2015, 19:08

Niedawno, w TV, oglądałam ,,Jumpera". Samuel L. Jackson zagrał fanatycznego religijnego mordercę, który bezwzględnie polował na tytułowych jumperów, czyli skoczków, czyli osoby obdarzone nadzwyczajnymi zdolnościami. ;) Młody chłopak, o imieniu David, grany przez Haydena Christensen'a odkrył, że jest skoczkiem i zaczął wieść inne, w zasadzie beztroskie życie. Pewnego dnia natknął się na tajemniczego Rolanda, oraz poznał innego jumpera i przestało być tak wesoło. :( W zasadzie polecam ten film, ale nie dla dzieci, bo jest w nim masa przemocy, dokonywanej między innymi przez zbrodniczego Rolanda. Zakończenie tego filmu jest trochę cukierkowe...

Aha, David też nie był aniołkiem, bo utrzymywał się z ,,bankowości".

Mimo masy przemocy, znalazł się tu również i wątek miłosny... W sam raz dla nastolatków...

Ale ten film zdecydowanie nie nie jest dla dzieci, ani dla wrażliwych widzów.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Methos

Stały bywalec
Posty: 1311
Rejestracja: 29 mar 2014, 17:16

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post15 mar 2015, 19:44

oglądałem Chappie w masakrycznej jakości ale powiem fajny ;D
SPRZĘT:
OBUDOWA:SilentiumPC M40 PSU:Corsair CS750M MOBO:Asrock H61 PRO BTC RAM:8 GB DDr3 1333 Mhz(2x4 GB Model:PSD34G13332) GPU:MSI GTX 1050Ti Gaming X SSD:Adata 128Gb(SP920SS) HDD:256GB (WDC WD2500JS-60MHB5) MONITOR:Asus VW221D 22"@60 1680x1050 ->OC 1920x1080

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post18 mar 2015, 15:59

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - komedia o łyżwiarzach, może być :D
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
robiwielki

Ekspert
Posty: 2851
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:11
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post29 mar 2015, 17:31

Obłąkani 2014 - dobry film, też chyba taki jestem jak Edward Newgate :think:
Dzień dobry kocham cię! 2014 - no raczej romansidło ale tak z nudów :)
Ktoś musi być „zły”, żeby ktoś był dobry. Równowaga w przyrodzie musi być.


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post29 mar 2015, 19:29

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - kryminał, akcja. Nawet fajny, podobał mi się.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
robiwielki

Ekspert
Posty: 2851
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:11
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post30 mar 2015, 21:16

Ktoś musi być „zły”, żeby ktoś był dobry. Równowaga w przyrodzie musi być.


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post30 mar 2015, 21:36

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - dramat wojenny, Czterej pancerni się chowają bo załoga tego czołgu to świry, do ekipy zostaję przydzielony młody niedoświadczony żołnierz w tym samym momencie dostają oni ważną misje do wykonania. Ogólnie to może być, polecam :)
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK



  • Reklama

Wróć do „Hobby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości