Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Interesujesz się fotografią, muzyką, sportem bądź Masz inne ciekawe hobby? Porozmawiaj o nim w tym dziale!
koper

Stały bywalec
Posty: 638
Rejestracja: 16 cze 2011, 11:41

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post20 wrz 2016, 11:12

Bóg nie umarł 2

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post25 wrz 2016, 16:21

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - polecam, tytuł trochę mylący bo to nie film katastroficzny jak myślałem na początku. Opowiada o pewnym niebezpiecznym odkryciu dotyczącym mózgu człowieka uprawiającego pewien rodzaj sportu. Fajna rola Willa Smitha :)
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

koper

Stały bywalec
Posty: 638
Rejestracja: 16 cze 2011, 11:41

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post26 wrz 2016, 16:47

Hard Target 2 oraz Zmartwychwstały (Risen)

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post26 wrz 2016, 22:12

Uczeń czarnoksiężnika wczoraj w tv2. Z żoną mieliśmy co oglądać. Magia.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post05 paź 2016, 23:46

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - no nie wiem co powiedzieć niby fajny ale miałem wrażenie że czegoś mu brakuje. Może za płytkie postacie ale kto co lubi.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

korowoda

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 17 paź 2016, 14:10

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post17 paź 2016, 15:15

Ja ostatnio oglądałam Nerve. :) Całkiem fajny film. Oryginalny :D
Ostatnio zmieniony 17 paź 2016, 15:15 przez LupeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: link papa

ende

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 23 paź 2016, 17:24

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post23 paź 2016, 17:35

koper pisze:Bóg nie umarł 2

O nawet nie wiedziałem, że jest druga część, pierwsza mi się spodobała, także tę za kolejną się zabiorę przy najbliższej okazji.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22595
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post25 paź 2016, 19:00

Niedawno oglądnęłam Batman v Superman: świt sprawiedliwości i mam mieszane odczucia. Gra aktorska mi się podobała, chociaż według niektórych krytyków jej nie było i np. przez większość czasu Batman\Bruce był po prostu smutny lub zamyślony. Ale nie jestem ani krytykiem, ani tym bardziej zoilem, ale film średnio mi się podobał i nie polecam go małym dzieciom. Bo mi się nie podobało jak dwaj bohaterowie, w tym jeden super, tłukli się niemiłosiernie zamiast się dogadać. Potem doszło do zmiany akcji, nie powiem dlaczego... :P Koniec filmu też mi się nie spodobał. Bardziej podobała mi się rola Bena Afflecka, bo bardziej lubię Batmana, niż Supermana. :D

Uważam, że to jest średni film, nie dla dzieci i osób wrażliwych. Nie żałuję, że go oglądnęłam, ale też go za bardzo nie polecam.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post12 lis 2016, 19:41

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - bajka dla skrzywionych psychicznie. Ogólnie polecam :D
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post13 lis 2016, 11:03

Dziki cel (2010)

Na VOD dostępny za free ale chyba tylko do końca miesiąca.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22595
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post18 lis 2016, 15:14

Przedwczoraj oglądnęłam Teenage Mutant Ninja Turtles: Wyjście z cienia czyli kolejną część przygód Wojowniczych Żółwi Ninja i do tego nastoletnich. ;) Pozostały one w cieniu, ale tego żałowały i chciały się ujawnić. Poznały nowego sprzymierzeńca, oraz zyskały nowych wrogów, w tym jednego potężnego i wręcz ohydnego. Chyba wiecie o kogo mi chodzi. Polecam ów film, ale może nie małym dzieciom, które nie lubią oglądać ohydnych postaci, obślizgłych... Brr.

Wczoraj natomiast oglądnęłam Kapitan Ameryka: wojna bohaterów i nie podobał mi się pomysł, że superbohaterowie będą się ze sobą tłuc niemiłosiernie, chociaż sceny ich potyczek trzymały mnie w napięciu... Mam lekkie poczucie niesmaku i wyszły moje kimnematograficzne braki: nie oglądałam filmu o zimowym żołnierzu, ani o Ultronie... Kiedyś z chęcią uzupełnię te braki... O ile warto... :think: Ogólnie średnio polecam ten film... Nie dla dzieci...

-- 18 lis 2016, o 15:14 --

Niedawno oglądnęłam film Angry Birds i bardzo mi się spodobał. :) Otóż na ptasiej wyspie żyły sobie nieloty ceniące pokój, a wśród nich outsider o imieniu Red, słynny z wybuchów gniewu. Raz tak narozrabiał, że skazano go na udział w terapii, mającej mu pomóc opanować emocje. Tam poznał szybkiego i Bombę, który wybuchał, pod wpływem emocji. Na ich wyspę przybyły świnie i jak zapewne się domyślacie, nie były pokojowo nastawione. ;) Ogólnie mówiąc, polecam ów film...
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Twerpurtle

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 01 lis 2015, 22:13
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post19 lis 2016, 00:06

Eurotrip, bardzo fajna komedia.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22595
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post20 lis 2016, 14:27

Wczoraj ponownie oglądnęłam Krainę Lodu, baśń o sile miłości, dziecięcej beztrosce, która nagle przeminęła, miłości siostrzanej, wystawionej na próbę i sekrecie, który utrudnił życie starszej siostrze Elzie, obdarzonej lodową mocą. On jak został ujawniony, pogrążył ich ojczyste Arendell w śniegu i lodzie, a młodsza siostra Anna razem z Christophem starają się, by Elza znów sprowadziła do nich lato. Polecam ów film. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

koper

Stały bywalec
Posty: 638
Rejestracja: 16 cze 2011, 11:41

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post26 lis 2016, 13:40

Bejsbolo-kosz (1998) - to moja ulubiona komedia - oglądałem chyba ze sto razy.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post01 gru 2016, 22:09

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - kolejna z części gdzie Bourne drąży temat swojej przeszłości. Ogólnie może być.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK



  • Reklama

Wróć do „Hobby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości