Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Interesujesz się fotografią, muzyką, sportem bądź Masz inne ciekawe hobby? Porozmawiaj o nim w tym dziale!
Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post12 lis 2019, 10:11

A ja wczoraj wieczorem oglądnąłem Bibliotekarz: Tajemnica włóczni. Fantastyczny film przygodowy o artefaktach, Na dzisiaj mam Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona. W kolejce jest trzecia, ostatnia część Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza.
Serial Bibliotekarze oglądnięty w całości parę lat temu.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post12 lis 2019, 18:24

Ostatnio Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy i Ostatni Jedi, dla przypomnienia i to w 3D :D
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post17 lis 2019, 22:20

Oglądnąłem już drugi odcinek The Mandalorian (2019) - to wszedł nowy serial netflixa - taka kontynuacja gwiezdnych wojen. Za tydzień będzie trzeci. Ale dobry :D :D :D
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22595
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post21 lis 2019, 19:00

Dzisiaj oglądnęłam ,,Kształt wody" czyli baśń zdecydowanie dla osób dorosłych, nie dla dzieci, ze względu min. na przemoc. Opowieść jest naprawdę wciągająca, do tego znakomita gra aktorska i dobra muzyka. Polecam, ale tylko osobom dorosłym. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post21 lis 2019, 21:56

Wczoraj zacząłem, dzisiaj już trzeci odcinek Człowiek Cel - HumanTarget. Temat, to niebezpieczne misje, wariackie sytuacje i zadziwiająca akcja.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22595
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post24 lis 2019, 17:40

Dzisiaj oglądnęłam ,,Kedi: sekretne życie kotów" o wolno żyjących kotach w Stambule, oraz o ludziach na szczęście się nimi opiekującymi. Nie wiem czy od momentu produkcji tego filmu w 2016 roku życie kotów nie zmieniło się na gorsze, bo mieli wznosić jakieś budowle, zmniejszając ilość terenów zielonych. Koty to prawdziwe indywidualności, z własnym charakterem, w Stambule cieszą się wolnością, ale przeważnie nie unikają kontaktu z człowiekiem, zwłaszcza w porze karmienia. Polecam ów film nie tylko miłośnikom kotów, ale i zwierząt w ogóle. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post24 lis 2019, 18:53

Łowcy zombie z 2015 roku. Na filmweb oceniono go na 6 ale osobiście dałbym mu wyższą notę 8,5. W jednym momencie o mało nie popłakałem się ze śmiechu :D ... Tutaj ostrzegam! Żarty niskich lotów to mało powiedziane. Humor dla "gimbazy" ale przyjemnie się ogląda.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22595
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post13 gru 2019, 02:04

Wczoraj oglądnęłam film będący kontynuacją: ,,Avengers: koniec gry" czyli: ,,Spider-Man: Daleko od domu" i naprawdę go polecam. :)

------Połączono posty------

Wczoraj oglądnęłam film o przygodach ,,Aquamana" czyli Arthura Curry'ego... Naprawdę go polecam. :)

------Połączono posty------

Wczoraj oglądnęłam świetną animację: ,,Spider-Man Uniwersum" i ona spowodowała, że zapomniałam o wszelkich troskach i zmartwieniach i dałam się ponieść wciągającej fabule... Bardzo polecam ów film, wbrew pozorom nie jest tylko dla dzieci... Polecam go fanom Spider-Mana i nie tylko. :)

------Połączono posty------

Niedawno nadrobiłam zaległości i oglądnęłam dwie wersje ,,Króla Lwa", wpierw tą ze standardową animacją z 2014 roku, potem tą z komputerową animacją z 2019 roku i uważam, że pierwsza wersja jest jednak lepsza... Uważam, że ,,Król Lew" to klasyk i warto go oglądnąć... Naprawdę polecam ów film. :)

------Połączono posty------

Wczoraj oglądnęłam disneyowski film: ,,Aladyn", opowiadający o przygodach tytułowego Aladyna, oraz pewnej księżniczki i dżina, którego zagrał Will Smith. Polecam ów film ze względu na znakomitą grę aktorską oraz efekty specjalne. :)

------Połączono posty------

Wczoraj oglądnęłam znakomitą animację: ,,Turbo'', o ślimaku o imieniu Teo, który nadał sobie tytułowe imię, czyli Turbo i marzył o szybkości, do czasu aż uległ pewnemu wypadkowi i zyskał szansę na spełnienie pewnego marzenia. Polecam ów film. :)

------Połączono posty------

Wczoraj oglądnęłam: ,,Pokemon: Detektyw Pikachu", o tym jak syn zaginionego detektywa Harry'ego Goodmana, o imieniu Tim, razem z dość wygadanym pikachu próbował odnaleźć ojca. Polecam ów film ze względu na świetne efekty, oraz wciągającą fabułę. :)

Edit: dzisiaj oglądnęłam świetną animację pod tytułem: ,,Dzieciak rządzi", opowiadającą o tym jak zmienił się los Tima Templetona, kiedy pojawił się jego młodszy braciszek, który wyglądał tak, jakby miał jakąś misję do wykonania... Polecam ów film. :)

Edit2: dziś jeszcze oglądnęłam zabawny film: ,,Kapitan Majtas". opowiadający historię dwóch żartownisiów z czwartej klasy Harolda i Georga, którzy zrobili wyjątkowy psikus swemu bardzo surowemu dyrektorowi... Na skutek ich działania pojawił się tytułowy kapitan Majtas. Polecam ów zabawny film, dzięki niemu zapomniałam o różnych zmartwieniach. :)

------Połączono posty------

Wczoraj oglądnęłam ,,Corgi: psiak królowej", opowiadający o przygodach tytułowego psa, o imieniu Rex, który był pupilkiem królowej Elżbiety II i był źle wychowany, bo wszystko było mu wolno... To również opowieść o knuciu intrygi przez pewnego psa, oraz o lekcji życia którą dostał na skutek niej Rex. Film w zasadzie zabawny, z typowym angielskim humorem, nie podobała mi się tylko scena natarczywych umizgów. W zasadzie polecam ów film, można powiedzieć że jest parafrazą powiedzenia o prawdziwych przyjaciołach i biedzie. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post19 lut 2020, 19:56

Wiem, że to zeszłoroczny - ale dzisiaj zachwycił mnie filmik z YT Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22595
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post04 maja 2020, 14:59

Ostatnio nie oglądałam żadnych filmów, na DVD, zwłaszcza że pozostały mi zaledwie trzy filmy, których jeszcze nie oglądałam, a kupiłam je, jak były tzw. lepsze czasy. :( Na razie uzupełnię moją filmową biblioteczkę... Potem nadrobię zaległości... Od dawna nie oglądam już filmów online... Wolę kupować filmy na DVD.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

cabil

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 03 wrz 2020, 13:27

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post03 wrz 2020, 13:29

wczoraj oglądałem Tenet w kino, wszystkim polecam :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22595
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post26 gru 2020, 19:00

Dzisiaj oglądnęłam dla przypomnienia: ,,Krainę Lodu", oraz jej drugą część i jestem pod pozytywnym wrażeniem. Polecam. :)

------Połączono posty------

Wczoraj oglądnęłam dwie części animowanej opowieści o Mulan, a dziś jej wersję fabularną. Więcej magii było w wersji animowanej, w fabularnej wersji było coś o przeciwieństwach. ;) Bo przeciwstawiono sobie pewne dwie postaci. :mrgreen: Polecam owe trzy filmy. :)

------Połączono posty------

Dzisiaj oglądnęłam muzyczno-bajeczną opowieść o trollach, czyli ,,Trolle 2", w którym królowa Poppy dowiedziała się, że świat jest bardziej zróżnicowany, niż jej się to wydawało... Przyszło się jej też zmierzyć z pewną postacią, która chciała wprowadzić swoje zmiany. Aha, są dwie edycje tego filmu, kinowa, która może być np. z polskim dubbingiem; oraz edycja dance party, po angielsku. Są różne dodatki, jak to jest z filmami dla dzieci. ,,Trolle 2" są dla dzieci, ale nie są infantylne i naprawdę polecam ów film. :) Jest lepszy od jego pierwszej części, która też nie była zła. :)

------Połączono posty------

Dzisiaj oglądnęłam film ,,Doktor Dolittle", w którym główną rolę grał Robert Downey JR. Ów doktor, umiejący rozmawiać ze zwierzętami, wyruszył w podróż, aby zdobyć niezwykle rzadki lek i uzdrowić pewną osobę. :mrgreen: Miał wiele przygód. Ów film raczej zasłużył na Złotą Malinę, ale dzięki niemu oderwałam się od ponurej rzeczywistości, więc spełnił swoje zadanie. Było parę zabawnych epizodów, oraz takich z humorem niższych lotów. Robert Downey JR. ma dobre podejście do samego siebie, nie jest bufonem i zrobił wszystko, aby w miarę dobrze wypaść. Do tego filmu nie można podejść zbyt poważnie, jednak go polecam. :)

------Połączono posty------

Dzisiaj oglądnęłam animowaną opowieść o innych trollach, zwanych pudłakami, które żyły sobie pod ziemią miasteczka Serbridge. Miały bardzo złą opinię, według legendy kradły i pożerały dzieci. Więc powstała grupa eksterminatorów, którzy mieli je wykończyć. Na początku mieli tylko jednego sprzymierzeńca, o imieniu Eggs. Ów film opowiada o krzywdzących stereotypach, o mocy kłamstwa. O nikczemności, która może doprowadzić do zbrodni. To całkiem zwariowany film, jak inny tych twórców, czyli: ,,Koralina". ,,Pudłaki" są nietypową animacją, ale opowieść o nich nie jest pozbawiona sensu. Polecam. :)

------Połączono posty------

Dzisiaj oglądnęłam kolejną animację wydaną przez studio: Laika czyli: film pt.,,Praziomek". Pewien podróżnik, poszukiwacz i tropiciel mitów i potworów sir Lionel Frost chciał zasłynąć w swoim środowisku i dołączyć do pewnego klubu. Pewnego razu napisał do niego pewien osobnik, który dzięki niemu chciał odnaleźć swoich krewnych, w efekcie wyruszyli w daleką podróż i poznali tajemnicę pewnego mitycznego stworzenia. Polecam ów naprawdę wciągający film.:)

------Połączono posty------

Dzisiaj oglądnęłam film animowany, którego tytułowym bohaterem jest min. Manu, który uważał się za mewę, a pewnej felernej nocy okazało się, że jest ptakiem innego rodzaju. Przesłania tego filmu są dwa: bądź sobą oraz wiara dodaje skrzydeł. Manu dwa razy został odrzucony przez ptaki, z którymi się związał. W końcu poznał i zaakceptował swoją prawdziwą naturę, ale nie zerwał z przeszłością. Doszło do pewnego sojuszu i zatarcia różnic. Jednemu z bohaterów głosu użyczył Czesław Mozil. Polecam ów film. :)

------Połączono posty------

Dzisiaj oglądnęłam film trudny mi do opisania, który daje wiele do myślenia, ale nie chcę podawać szczegółów, bo każdy znajdzie w nim coś dla siebie... Ów film to: ,,Wonder Woman 1994". Polecam. :)

------Połączono posty------

Dzisiaj oglądnęłam w zasadzie familijny film, ,,Krudowie 2, nowa era" i bardzo mi się spodobał. Krudowie aby przetrwać musieli zmierzyć się z wieloma przeciwnościami i przekonali się, że liczy się współpraca. Stado musi trzymać się razem. ;) Polecam ów film. :) Mimo wielości dodatków, które automatycznie się odtwarzały, bez możliwości zdecydowania czy chce się je oglądać czy nie... W końcu wstrzymałam odtwarzanie i wyjęłam płytę z napędu. :(

------Połączono posty------

Wczoraj oglądnęłam animację Disneya, pt. ,,Raya i ostatni smok", o pewnej dzielnej wojowniczce, która coś zepsuła, a potem przez jakiś czas starała się to naprawić. Ona spotkała tytułowego ostatniego smoka i razem chcą powstrzymać pewne niebezpieczeństwo, czyhające na ludzi. Bardzo polecam ów film. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22595
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post01 sty 2023, 20:28

Niedawno obejrzałam sobie trylogię: ,,Jak wytresować smoka" i nadal jestem pod jej wrażeniem. Polecam. :)

------Połączono posty------

Niedawno obejrzałam sobie trzy filmy o Kung Fu Pandzie i jak zwykle mi się spodobały. Polecam. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Hobby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości