Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Interesujesz się fotografią, muzyką, sportem bądź Masz inne ciekawe hobby? Porozmawiaj o nim w tym dziale!
Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post29 gru 2012, 00:38

Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
hopmodna

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 08 sty 2013, 11:14

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post09 sty 2013, 09:19

Zawsze śmieszyły mnie komedie z Louisem de Funes, dlatego też bardzo chętnie je oglądam jeśli jest tylko okazja. A ostatnio taka była, obejrzałam sobie z przyjemnością "Zandarm się żeni". Film wprawdzie jest starszawy, ale za to aktor jest jak zwykle super.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post09 sty 2013, 19:28

Ostatnio na TV oglądałem Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Luis de Funes jest świetny :)
Byłem w kinie na Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (3D,napisy),jak komuś się Władca Pierścieni podobał to ten film też z pewnością się spodoba.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
hopmodna

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 08 sty 2013, 11:14

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post13 sty 2013, 12:15

W ogóle każdy film z Louisem de Funes był i nadal jest świetny. Ostatnio, ponieważ także lubię kryminały,horrory i thrillery - obejrzałam sobie także na kasecie thriller prod.USA pt. "Podejrzana" - Przed swoim domem w samochodzie znajdują zwłoki prawnika,o morderstwo jest podejrzana jego żona , bo...znaleziono u niej pistolet,z którego denat został zastrzelony.Film ciekawy, nawet trzyma w napięciu.

b3zyr

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 04 lut 2013, 16:22

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post13 lut 2013, 14:55

Ja ostatnio oglądałem Django niestety brakuje czasu na oglądanie filmów ale się akurat trafiło i muszę powiedzieć że bardzo mi się podobał. Bo z tego co widać ostatnio trudno trafić jakiś dobry film.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post13 lut 2013, 16:05

Życie Pi => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dawno żaden film mnie tak nie zaskoczył,świetna opowieść,przeplatana niesamowitymi efektami spotykanymi tylko w filmach przyrodniczych.National Geographic się chowa.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post24 lut 2013, 16:54

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
To już tasiemiec podobnie jak Piła. Pierwsze 3 części były nawet fajne, ale 4 i 5... szkoda gadać.

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - rewelacyjny. Niestety niedługo powstanie remake. Jak widzę takie "niszczenie" klasyków to §5 oraz §6 Regulaminu

Obecnie "poluję" na Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników oraz Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Niestety nigdzie nie mogę znaleźć, przynajmniej tego pierwszego. Devil's gift znalazłem w jakimś serwisie, niestety słaba jakość i wersja ENG. Nigdzie nie ma napisów. Pamiętam że było +/- 10 lat temu na Polsacie, chyba Merlin's shop....

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post24 lut 2013, 19:48

Jak dla mnie rewelacyjny film.
Poradnik pozytywnego myślenia => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post16 mar 2013, 18:40

Ostatnio po raz kolejny oglądnęłam Szósty zmysł z genialnym Bruce'm Willisem i Haleye'm Joel'em Osmentem. Wprawdzie wiedziałam, jak ów film się kończy, jednak zachwycałam się grą głównych aktorów. W którymś momencie, nie powiem którym, uroniłam nawet łezkę. ;)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post16 mar 2013, 22:26

Szósty zmysł,świetny film.

Ostatnio oglądam same popularnonaukowe filmy o kosmosie,ziemi itp. jeden z nich szczególnie mi się spodobał => "Stworzenie Ziemi".
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post17 mar 2013, 14:07

LupeR pisze:Szósty zmysł,świetny film.

Ostatnio oglądam same popularnonaukowe filmy o kosmosie,ziemi itp. jeden z nich szczególnie mi się spodobał => "Stworzenie Ziemi".


Polecam - Jestem Bogiem.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post17 mar 2013, 17:03

kominekl pisze:Polecam - Jestem Bogiem

Są dwa o tym tytule,jeśli chodzi o ten z Cooperem i De Niro to rewelacja :)

A ja dzisiaj oglądałem Atlas chmur,polecam => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post18 mar 2013, 19:56

LupeR pisze:Są dwa o tym tytule,jeśli chodzi o ten z Cooperem i De Niro to rewelacja :)


Tak jest ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

kozelak@interia.pl

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2013, 14:16

jaki film oglądam dzisiaj

Post18 mar 2013, 20:33

sami swoi
Ostatnio zmieniony 20 mar 2013, 17:09 przez djarta, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: przeniesiony do działu rozrywka

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

jaki film oglądam dzisiaj

Post19 mar 2013, 19:32

kozelak@interia.pl pisze:sami swoi


Niezniszczalni.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.



  • Reklama

Wróć do „Hobby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości