Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Interesujesz się fotografią, muzyką, sportem bądź Masz inne ciekawe hobby? Porozmawiaj o nim w tym dziale!
Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post19 mar 2013, 21:59

Asterix i Obelix: w służbie Jej Królewskiej Mości 2012=> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Film lekki,komediowy,znakomicie sparodiowali Anglików,jest się z czego pośmiać :) A i teoria powstania słynnej angielskiej herbaty w tym filmie,hehe...trzeba obejrzeć.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
hopmodna

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 08 sty 2013, 11:14

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post28 mar 2013, 10:49

Oglądałam dwa polskie seriale : "Na krawędzi" i drugi "Głęboka woda". Oba fajne.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post14 kwie 2013, 17:56

7 psychopatów => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Ogólnie nieco porąbany film,jak sam tytuł na to wskazuje,ale może być :)
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post14 kwie 2013, 18:10

LupeR pisze:7 psychopatów => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Ogólnie nieco porąbany film,jak sam tytuł na to wskazuje,ale może być :)


"Porąbany"? :D Hmmm.. Polecam i ja film w takim razie :) . Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post14 kwie 2013, 18:43

kominekl pisze:Polecam i ja film w takim razie . Porąbani.

hehe świetny film

Kupiliśmy zoo => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Dobre kino na niedziele ;)
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post14 kwie 2013, 20:25

LupeR pisze:
kominekl pisze:Polecam i ja film w takim razie . Porąbani.

hehe świetny film

Kupiliśmy zoo => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Dobre kino na niedziele ;)


To może, jak coś o ZOO, to może seria Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników?
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post15 kwie 2013, 05:28

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Coś w klimacie retro,kryminał,pod względem wizualnym bardzo realistyczny i cieszy oko,ale sama fabuła dość prosta,jednakże do fabuły nie ma co się czepiać ponieważ to remake filmu Nietykalni z 1987.Jest też bardzo podobny do Nieugiętych z 1996.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post15 kwie 2013, 17:19

A ja oglądałem w kinie Syberiadę. Trochę naciągane ale może być. Do realiów trochę za daleko.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post15 kwie 2013, 20:53

cosik_ktosik pisze:A ja oglądałem w kinie Syberiadę. Trochę naciągane ale może być. Do realiów trochę za daleko.


Zgadzam się.. :( . Proponuję zapoznać się z Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post17 kwie 2013, 01:25

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Mam wrażenie że to już było ale i tak ciekawie się oglądało.Rolę pierwszoplanową Tom Cruise odegrał jak zwykle z wielkim zaangażowaniem,nie zabraknie takich gwiazd jak Morgan Freeman czy Olga Kurylenko.Film cały czas zaskakuję i nie pozwala odgadnąć jak potoczy się dalsza akcja co jest rzadkością.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post17 kwie 2013, 20:13

Film cały czas zaskakuję i nie pozwala odgadnąć jak potoczy się dalsza akcja co jest rzadkością.


Obejrzę z chęcią. W międzyczasie polecę jeszcze Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post17 kwie 2013, 22:34

kominekl pisze:polecę jeszcze Safe House

Podobał mi się :) Lepszy od tego co oglądałem dzisiaj.

A oglądałem film Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Myślałem że zasnę w kinie,film jest do połowy zachęcający,ale później historia staję się jak dla mnie zbyt romantyczna i zamknięta w sobie,tylko och i ach normalnie wysiadłem.Film to ekranizacja powieści z 2008 roku,tej samej osoby co napisała „Sagę Zmierzch”.Autorka jest w trakcie pisania następnej części "Intruza" a po niej ma być jeszcze trzecia."Intruz" ma bardzo dużo wspólnego z "Sagą zmierzch" tylko zamiast wampira i człowieka jest kosmita i człowiek.Do tego ten kosmita to dusza kosmity w ciele człowieka hehe.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post18 kwie 2013, 21:08

LupeR pisze:
kominekl pisze:polecę jeszcze Safe House

Podobał mi się :) Lepszy od tego co oglądałem dzisiaj.

A oglądałem film Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Myślałem że zasnę w kinie,film jest do połowy zachęcający,ale później historia staję się jak dla mnie zbyt romantyczna i zamknięta w sobie,tylko och i ach normalnie wysiadłem.Film to ekranizacja powieści z 2008 roku,tej samej osoby co napisała „Sagę Zmierzch”.Autorka jest w trakcie pisania następnej części "Intruza" a po niej ma być jeszcze trzecia."Intruz" ma bardzo dużo wspólnego z "Sagą zmierzch" tylko zamiast wampira i człowieka jest kosmita i człowiek.Do tego ten kosmita to dusza kosmity w ciele człowieka hehe.


Hahaha :D . To i jeszcze polecę w takim razie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post20 kwie 2013, 03:59

kominekl pisze:polecę w takim razie Adwokat Diabła

Skusiłem się na propozycję i obejrzałem dzisiaj,dziwne że nie oglądałem tego filmu wcześniej,ale wszystkiego oglądnąć się nie da.Podobał się :D

Oprócz tego filmu wyżej skusiłem się jeszcze na obejrzenie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .Film zaczyna się zwyczajnie,miasteczko,dziwne zaginięcia dzieci,przesądy że porywa je tzw.Tall Man.Nie trudno się domyśleć że bohaterce filmu także się to przytrafia,z jej domu zostaje porwane dziecko,ale to co się dzieje dalej,zwrot akcji i niespodziewane zakończenie...no,no.Nawet mnie to zaskoczyło choć widziałem setki podobnych filmów :)
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post20 kwie 2013, 15:59

Nawet mnie to zaskoczyło choć widziałem setki podobnych filmów


To może Cię zaciekawi jeszcze Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.



  • Reklama

Wróć do „Hobby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości