Maciak Płock - Masa & Uderzenie!

Interesujesz się fotografią, muzyką, sportem bądź Masz inne ciekawe hobby? Porozmawiaj o nim w tym dziale!

Jak myślisz, dam rade z takim trybem do końca roku?

Tak
6
86%
Nie
1
14%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Maciak Płock - Masa & Uderzenie!

Post27 gru 2010, 23:24

Witam. Jak wiecie zbliża się nowy rok a jak nowy rok to i nowe postanowienia. Jestem wiecznym optymistą/realistą (ciężko mi stwierdzić, bo mam optymistyczne myślenie a uparcie i silna wola sprawia, że to wszystko się spełnia).

Dziś chciałbym podzielić się z Wami moją pasją, jaką są treningi na siłowni, rozciąganie i sztuki walki.
Od roku systematycznie trenuje na siłowni wykonując trening FBW (Full Body Working). Poniedziałek, środa, Piątek trenuje wszystkie partie mięśni: 3x nogi, 3x plecy 3x klata, 2x bary, 2x bic, 2x tric. W dni "parzyste" wtorek czwartek i sobota wykonuje trening brzucha Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, do tego codziennie przed treningami i po rozciągam się (za rok planuje zapisać się na sztuki walki więc już lepiej zacząć wyrabiać sobie ładne kopy).

No i w sumie tak wyglądał ten rok co właśnie mija
Zaczynałem jakoś w listopadzie więc ćwiczę lekko ponad rok, rozciąganie dołożyłem jakieś 3-4miesiące temu, brzuszki to samo.
Efekty oczywiście są, ale nie takie abym wyglądał jak Pudzian po 2 czy 3 miesiącach...
Zacząłem zaraz po ciężkiej chorobie gdzie nie miałem w ogóle apetytu a moja waga wynosiła 65KG przy 185CM wzrostu, teraz jest to 80kg a do następnego roku liczę na jakieś 90kg.

Jakie założenia na nowy rok?
-Wstawać codziennie o 6 rano, aby zjeść pełnowartościowy posiłek, i nie biec na autobus jak to zazwyczaj bywało, i szczerze wam powiem, że tutaj obawiam się że mogę polec, ale do postanowień noworocznych mam sentyment z tego względu, że jak sobie postanowiłem ze nie tknę ani grama alkoholu do sylwestra - tak trwam dalej (jeszcze 6dni!) a było to naprawdę wyzwanie, ale opłacało się ,
-Nadal systematycznie ćwiczyć i się rozciągać,
-Zdać maturę,
-Przestać bluźnić - nie ma w tym nic fajnego a taka głupia moda wyciągnięta jeszcze z gimnazjum ,
-Tak jak wyżej napisałem masa powyżej 90kg ,
-Pójść na studia, gdzie dalej będę mógł kontynuować swoją pasję .

Oczywiście tutaj nie ma miejsca na jakąkolwiek porażkę, nie po to nie piłem rok czasu aby teraz wszystko rzucić, nie ma opcji NIGDY się nie poddam chodź nie ważne jak ciężko by nie było.

Będzie to mój taki prywatny temat. Coś w stylu dzienniczka, gdzie będę pisał codzienne raporty jak mi idzie, pomoże to i mi motywując się do dalszej walki, i może kogoś z Was zachęci do zmiany na lepsze.

Dziennik prowadzę na 2 stronach, jeden tutaj, bardziej ogólny i na Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników bardziej szczegółowy :)

Awatar użytkownika
voluu

Ekspert
Posty: 1061
Rejestracja: 16 kwie 2010, 20:47
Kontaktowanie:

Maciak Płock - Masa & Uderzenie!

Post27 gru 2010, 23:26

Przy 90kg będziesz wyglądać jak szafa, tym bardziej 90kg masy mięśniowej :D
Będę wpadać, życze powodzenia, i pamiętaj:
No pain, no gain!
Obrazek
Sounds Better

Indoor: AKG K514 + Denon PMA-480R
Outdoor: SoundMagic PL10 + Sansa Clip+

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Maciak Płock - Masa & Uderzenie!

Post27 gru 2010, 23:33

Dzień 1.
Ok... wczoraj się trochę popiło, ze względu że ostatni raz piłem w sylwestra, po 1 kielichu cytrynówki 36% miałem lekką bombę, po 2 już latałem na***a**, obaliliśmy pół litra, później pół litra bolsa na 3, położyłem się, poleżałem 30min, obudzili mnie poszedłem porzygać położyłem się znowu, po 3h wstałem jak nowo narodzony. Wróciłem do domu, położyłem się spać, wstałem rano ani kaca, ani bólu głowy (co za pech!). A szkoda bo pije 1 do roku i sobie tego nie zapamiętam jak mi to było źle :( Godzina 16 postanowiłem się porozciągać, ok zrobione, lecę na siłkę, zrobiłem serie, odechciało mi się ćwiczyć, strasznie boli mnie bark po wczorajszych bójkach dla zwały z kumplem ale co, mam napisać że się obsrałem w pierwszym dniu? NIGDY. Zmotywowany lecę dalej, 2ga seria zrobiona, kac dał się trochę we znaki, lekki kapeć w mordzie, dobra, zostały 3 ćwiczenia, znowu chwila zwątpienia ale mowie nie... Nie po to założyłem dziennik aby mnie besztano że obsrałem się w pierwszym dniu, kłamać też nie zamierzam, dokończyłem te 3 ćwiczenia i z dumą zamknąłem piwnice. Wróciłem, głodny jak wilk o*******i**m talerz mięsa, odpocząłem z 1h i wziąłem się za ponowne rozciąganie, skończyłem jakieś 20minut temu :)

Jutro brzuszki i ponowne rozciąganie nie ma opcji żebym wymiękł Pozdro.

Awatar użytkownika
Lena

Globalny Moderator
Posty: 4554
Rejestracja: 10 lut 2009, 19:42
Lokalizacja: Sz-n

Maciak Płock - Masa & Uderzenie!

Post27 gru 2010, 23:56

jak wpadniesz w rytm to wytrzymasz :) trzymam kciuki

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Maciak Płock - Masa & Uderzenie!

Post28 gru 2010, 23:31

2gi dzień zakończony sukcesem... nie było tak jak chciałem, ale też nie mogę narzekać, tak na prawdę miałem zaczynać od nowego roku na pełnej ****** ale jadę już teraz, jedyne czego nie zrobiłem to zalepiłem ze wstaniem o 6 rano :P Brzuszki rozciąganie zaliczone.

Awatar użytkownika
fusion

Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 28 lut 2009, 21:44
Lokalizacja: Łódź

Maciak Płock - Masa & Uderzenie!

Post02 sty 2011, 14:21

Wszystko zależy od Twojej motywacji i samo zaparcia . Ale myślę ,że sobie poradzisz. ;)

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Maciak Płock - Masa & Uderzenie!

Post04 sty 2011, 00:23

Też tak myślę :P jestem w trakcie czytania Nikodem Marszałek - Motywacja Bez Granic aby się jeszcze bardziej zmotywować i odpowiednio nastawić, jest dobrze, dziś podwójny sukces bo wstałem o 6 rano (na czym mi najbardziej zależało) i zrobiłem 2x rozciąganie + siłownie ;)

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Maciak Płock - Masa & Uderzenie!

Post09 sty 2011, 18:57

Ok, pora coś napisać... Więc tak, ogólnie tydzień udany, wczoraj coś "pękło" mam biegunkę 2gi dzień, chyba nabawiłem się grypy jelitowej, apetyt też słaby, ogólne osłabienie... jutrzejsza siłownia stoi pod znakiem zapytania.
Dziś jak wstałem biegunka 4x i w końcu mogłem wyjść na miasto z puchą (WOŚP) zebrałem 290,38PLN =]

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Maciak Płock - Masa & Uderzenie!

Post03 kwie 2011, 22:51

Hej, tu znowu ja, trochę późno pisze no ale jaki sens pisania codziennie?
Daje rade, przełamałem stagnacje zmieniając trening, klata idzie jak szalona, dziś kolejny rekord - 84kg :) (ja warze 81kg)
Trochę mam problemów z plecami za które nie długo się biorę 22 do ortopedy idę.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Maciak Płock - Masa & Uderzenie!

Post03 kwie 2011, 23:19

Maciak Plock pisze:Trochę mam problemów z plecami za które nie długo się biorę 22 do ortopedy idę.

- odpuść sobie ponieważ to jest już przeciążenie...
Na razie proponuję leczenie, odpoczynek i mniej ton/kg. ;)
Grozi Tobie operacja a później wózek inwalidzki :cry:
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Maciak Płock - Masa & Uderzenie!

Post03 kwie 2011, 23:57

Kontroluje sytuacje :) wzmacniam odpowiednie mięśnie a odpowiednie rozciągam, 22go ide do ortopedy a międzyczasie pójdę może do lekarza sportowego.

Awatar użytkownika
janpas

Globalny Moderator
Posty: 2118
Rejestracja: 27 mar 2009, 00:13
Lokalizacja: ChełmicaDuża
Kontaktowanie:

Maciak Płock - Masa & Uderzenie!

Post03 kwie 2011, 23:58

popieram XMana
bo zdrowie odstawiasz na boczny tor
Grunt to spokój
pomyśl dwa razy zanim zrobisz coś raz

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Szczęśliwego Nowego Roku

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Maciak Płock - Masa & Uderzenie!

Post04 kwie 2011, 00:00

janpas pisze:popieram XMana
bo zdrowie odstawiasz na boczny tor
Siłownią można również naprostować kręgosłup, jeśli po prawnie wykonuje się ćwiczenia.

Awatar użytkownika
janpas

Globalny Moderator
Posty: 2118
Rejestracja: 27 mar 2009, 00:13
Lokalizacja: ChełmicaDuża
Kontaktowanie:

Maciak Płock - Masa & Uderzenie!

Post04 kwie 2011, 00:14

tak ale chwila nie uwagi przekreśla również całe życie
Grunt to spokój
pomyśl dwa razy zanim zrobisz coś raz

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Szczęśliwego Nowego Roku



  • Reklama

Wróć do „Hobby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości