Serwis komp.

Interesujesz się fotografią, muzyką, sportem bądź Masz inne ciekawe hobby? Porozmawiaj o nim w tym dziale!
andamel

Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 21 cze 2010, 23:55

Serwis komp.

Post05 lip 2018, 21:46

Witam.

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad działaniem w kierunku - serwis komputerowy.
Generalnie czyszczenie, stawianie systemów, diagnostyka sprzetu, naprawa itd.

Głównie zajmuje sie odzyskiwaniem danych tak dla znajomych lub pantoflową pocztą, ale wizytówki strone FB posiadam też.

Pytanie teraz, co byście widzieli na początku w takim serwisie ? biorąc pod uwagę stacjonarnie - w domu/ biurze i mobilnie żeby mieć.

bardziej stawiac na oprogramowanie ? bo już nie bardzo nielegal a legal mnie interesuje, czy np stawiac bardziej na wyposażenie typu karty do diagnostyki lutownice jakieś PRO sprzęcior ?

wszystko biorę jak zawsze na klatę wiec smiało wypowiadać się proszę

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Serwis komp.

Post05 lip 2018, 22:44

Witam. Oczekujesz tzw. biznes planu czyli pomysłu na biznes? To są bardzo drogie rzeczy. Jeżeli jak sam twierdzisz potrafisz coś robić w tym temacie to się tego trzymaj i sam spróbuj to rozwinąć czyli wziąć na klatę. Wątpię czy ktoś Ci pomoże. Life is brutal. Może się mylę. Powodzenia.
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

wired

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 06 lut 2019, 10:47

Serwis komp.

Post21 lut 2019, 15:39

Wprawdzie taki ze mnie serwisant, jak z koziej (*) trąba - ale wydaje mi się że dobre wyposażenie serwisu jest równie ważne, co profesjonalna i aktualna wiedza.
Tak na chłopską logikę: skoro te wszystkie podzespoły są bardzo wrażliwe, to do prawidłowego działania potrzebują najlepszych komponentów. Próbowałem kiedyś naprawić chłodzenie laptopa chałupniczo, kierując się poradnikami z YT. Kupiłem pastę termoprzewodzącą, topniki, rozpuszczalniki i inne cuda - pochodził przez 3 tygodnie, a potem sfajczył się na amen!



  • Reklama

Wróć do „Hobby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości