Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Interesujesz się fotografią, muzyką, sportem bądź Masz inne ciekawe hobby? Porozmawiaj o nim w tym dziale!
Awatar użytkownika
hopmodna

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 08 sty 2013, 11:14

Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Post01 lip 2013, 12:34

Wszyscy dzisiaj narzekamy na brak czasu, ale na przeczytanie choćby kilku kartek dziennie zawsze znajdzie się czas, najczęściej robię to leżąc już w łóżku, świecę lampkę i czytam, wtedy też i szybciej przychodzi sen. :)

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Post01 lip 2013, 21:57

hopmodna pisze:Wszyscy dzisiaj narzekamy na brak czasu, ale na przeczytanie choćby kilku kartek dziennie zawsze znajdzie się czas, najczęściej robię to leżąc już w łóżku, świecę lampkę i czytam, wtedy też i szybciej przychodzi sen. :)


Wiesz co? To problem tego, że zdarzają się ludzie, którzy mają tyle roboty w dzień, że wieczorem to tylko kładą się i zasypiają ze zmęczenia ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

wezyr

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 04 sie 2013, 21:34

Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Post04 sie 2013, 21:45

"Millenium" Stiega Larssona warta polecenia trylogia

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Post04 sie 2013, 21:54

wezyr pisze:"Millenium" Stiega Larssona warta polecenia trylogia


Nie znam. Chętnie przeczytam, dzięki ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

izadora

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 02 sie 2013, 14:04

Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Post05 sie 2013, 14:27

wezyr pisze:"Millenium" Stiega Larssona warta polecenia trylogia


Ja również polecam. Świetna rzecz! Sama ostatnio przeczytałam "Pamiętnik starego pierdoły" Rolanda Topora.

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Post06 sie 2013, 08:48

izadora pisze:
wezyr pisze:"Millenium" Stiega Larssona warta polecenia trylogia


Ja również polecam. Świetna rzecz! Sama ostatnio przeczytałam "Pamiętnik starego pierdoły" Rolanda Topora.


Wczoraj skończyłem . Interesująca, łatwo się wciągnąć.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

myhappyplace

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2013, 08:36

Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Post08 sie 2013, 09:34

kominekl pisze:
hopmodna pisze:Wszyscy dzisiaj narzekamy na brak czasu, ale na przeczytanie choćby kilku kartek dziennie zawsze znajdzie się czas, najczęściej robię to leżąc już w łóżku, świecę lampkę i czytam, wtedy też i szybciej przychodzi sen. :)


Wiesz co? To problem tego, że zdarzają się ludzie, którzy mają tyle roboty w dzień, że wieczorem to tylko kładą się i zasypiają ze zmęczenia ;) .


Podpisuję się obiema rękami! Jestem po polonistyce, siłą rzeczy na studiach czytałam mnóstwo książek, przed też, a teraz odkąd mam na głowie dom, 2 prace, męża :P, zakładanie własnej firmy i tysiące innych spraw, moja aktywność czytelnicza spadła niemal do zera :(

Ale wygrzebałam ze strychu "Wilka morskiego" Jacka Londona, niby powieść dla dzieci, ale nie zgodzę się z tym, dziecko nie uchwyci tej subtelnej psychologii przemiany głównych bohaterów oraz wielu aluzji literackich, jakie można odnaleźć na kartach powieści. Mnie się podoba :) Chociaż czytam ślimaczym tempem ;/

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Post08 sie 2013, 21:32

Ale wygrzebałam ze strychu "Wilka morskiego" Jacka Londona, niby powieść dla dzieci, ale nie zgodzę się z tym, dziecko nie uchwyci tej subtelnej psychologii przemiany głównych bohaterów oraz wielu aluzji literackich, jakie można odnaleźć na kartach powieści. Mnie się podoba :) Chociaż czytam ślimaczym tempem ;/


Genialna książka. Również czytałem. Aspekt psychologiczny dla ludzi inteligentnych.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

pinokio

Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 15 lis 2012, 12:10

Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Post08 sie 2013, 23:11

ja od siebie polecam ksiazke rodzimych autorow Pan Lodowego Ogrodu ,ksiazka z gatunku fantasy.nie bede streszczal o czym jest,w internecie jest masa opisow :) .mysle ze nawet jesli ktos nie jest fanem tego gatunku (jak ja),warto po nia siegnac.w skrocie ksiazka opowiada o czlowieku ktory zostaje wyslany na inna planete aby odnalezc zaginionych czlonkow ekspedycji.brzmi banalnie ale ksiazka naprawde ciekawa.jest to pierwszy tom z czterech

myhappyplace

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2013, 08:36

Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Post30 sie 2013, 13:49

kominekl pisze:Genialna książka. Również czytałem. Aspekt psychologiczny dla ludzi inteligentnych.


Poczułam się teraz niczym wybraniec :D

Awatar użytkownika
hopmodna

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 08 sty 2013, 11:14

Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Post02 wrz 2013, 13:29

kominekl pisze:
hopmodna pisze:Wszyscy dzisiaj narzekamy na brak czasu, ale na przeczytanie choćby kilku kartek dziennie zawsze znajdzie się czas, najczęściej robię to leżąc już w łóżku, świecę lampkę i czytam, wtedy też i szybciej przychodzi sen. :)


Wiesz co? To problem tego, że zdarzają się ludzie, którzy mają tyle roboty w dzień, że wieczorem to tylko kładą się i zasypiają ze zmęczenia ;) .



Niestety nie każdy ze zmęczenia od razu zasypia,nie każdy. Dochodzą inne czynniki - problemy, zmartwienia, przeżywane dramaty - to wszystko nie pozwala czasami zasnąć, głowa pełna spraw ,a sen który by ewentualnie pomógł,jak na złość nie chce przyjść. Tylko ten który żyje bezstresowo i bezproblemowo od razu zasypia. Taka jest prawda. :) A ostatnio przeczytałam "Trochę większy poniedziałek" Katarzyny Grocholi, teraz czeka na przeczytanie książka "Anna German"-we wspomnieniach - Tańcząca Eurudyka- Marioli Pryzwan.

-- 02 wrz 2013, 13:29 --

kominekl pisze:
hopmodna pisze:Wszyscy dzisiaj narzekamy na brak czasu, ale na przeczytanie choćby kilku kartek dziennie zawsze znajdzie się czas, najczęściej robię to leżąc już w łóżku, świecę lampkę i czytam, wtedy też i szybciej przychodzi sen. :)


Wiesz co? To problem tego, że zdarzają się ludzie, którzy mają tyle roboty w dzień, że wieczorem to tylko kładą się i zasypiają ze zmęczenia ;) .



Niestety nie każdy ze zmęczenia od razu zasypia,nie każdy. Dochodzą inne czynniki - problemy, zmartwienia, przeżywane dramaty - to wszystko nie pozwala czasami zasnąć, głowa pełna spraw ,a sen który by ewentualnie pomógł,jak na złość nie chce przyjść. Tylko ten który żyje bezstresowo i bezproblemowo od razu zasypia. Taka jest prawda. :) A ostatnio przeczytałam "Trochę większy poniedziałek" Katarzyny Grocholi, teraz czeka na przeczytanie książka "Anna German"-we wspomnieniach - Tańcząca Eurudyka- Marioli Pryzwan.

jasmin.nowak123

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 08 paź 2013, 20:20

Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Post08 paź 2013, 23:18

Książka jaką ostatnio przeczytałam jest autobiografia Danuty Wałęsy i oceniam ją raczej pozytywnie. Jest napisana bardzo prostym językiem, aczkolwiek ma to swoje plusy gdyż przez to ma się wrażenie jakbyśmy słuchali czyjejś opowieści o życiu, szczerze, kawa na ławe, bez upiększeń.

myhappyplace

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2013, 08:36

Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Post11 paź 2013, 12:29

Nie mogłam się oprzeć pokusie i po raz drugi przeczytałam "Węża w kaplicy" Tomasza Piątka, uwielbiammm!

Awatar użytkownika
hopmodna

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 08 sty 2013, 11:14

Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Post11 paź 2013, 19:40

Książkę Danuty Wałęsy - przeczytałam już dawno temu,ale muszę stwierdzić,że nie cała przypadła mi do gustu.Uwielbiałam natomiast książki Joanny Chmielewskiej - niestety już nie będzie nowych,bo jak wiemy autorka zmarła. Wspomniałam o książce
"Wspomnienia o Annie German Tańczące Eurydyki" - przeczytałam, gorąco polecam.

huba

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 20 gru 2013, 10:59

Wasza ostatnio przeczytana książka. Wasze opinie.

Post20 gru 2013, 13:06

Ja ostatnio przeczytałem „Szamo” Krzysztofa Stanowskiego. Książka bardzo dobra, jeśli chcecie to na

Kod: Zaznacz cały

http://www.magia-ksiazek.eu/
możecie przeczytać recenzje tej książki.



  • Reklama

Wróć do „Hobby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości