Ikonki folderów

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Ikonki folderów

Post21 paź 2014, 16:34

Co zrobić, żeby jak ustawie sobie w folderze dostosuj ten folder i wybiorę sobie obrazek to żeby ten obrazek wybrany pojawił mi się w folderze ? mam windows 7.
Chodzi mi o to, żebym mógł w swoich folderach mieć tak jak widać ten folder na poniższym screenie:
Obrazek

Chciałem też zapytać, co zrobić, żeby w czasie przeglądania folderów było słychać taki dźwięk kliknięcia. Jak to ustawić ?
Bo robiłem sobie reset przeglądarki IE i teraz mi wszystko to poznikało.

Awatar użytkownika
robiwielki

Ekspert
Posty: 2851
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:11
Kontaktowanie:

Ikonki folderów

Post21 paź 2014, 16:42

Panel sterowania\Sprzęt i dźwięk\Dźwięki i wybrać Domyślnie dla Windowsa
O to chodzi ??
Ktoś musi być „zły”, żeby ktoś był dobry. Równowaga w przyrodzie musi być.


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Ikonki folderów

Post21 paź 2014, 16:49

Tak mam ustawione ale jednak niema tego dźwięku kliknięcia. Jak to ustawić ? i te obrazki w folderach jak ustawić ?

Awatar użytkownika
deFco247

Ekspert
Posty: 371
Rejestracja: 02 sty 2011, 17:27
Kontaktowanie:

Ikonki folderów

Post21 paź 2014, 17:56

1. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

2. Ten dźwięk nawigacji to "Rozpoczęcie nawigacji" pod Eksplorator Windows.

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Ikonki folderów

Post21 paź 2014, 18:49


Tam nie pisze po polsku więc nie mam pojęcia co tam jest napisne i o czym :(
Można prosić po polsku ? Nie wiem jak to ustawić :cry:

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Ikonki folderów

Post21 paź 2014, 18:52

Witam . Tłumacząc to na polski to klikasz PPM na folder dalej ->właściwości->dostosowywanie i tam wybierz plik do wyświetlania w tej ikonie folderu . Innym sposobem jest ustawienie wyświetlania folderów jako średnie , duże lub bardzo duże ikony i jeżeli w folderze znajduje się plik jpg , png etc. to będzie wyświetlany w ikonie folderu .

P.S.
Ucz się języków obcych bo warto :D
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Ikonki folderów

Post21 paź 2014, 18:57

Wcześniej przed tym zasranym resetem przeglądarki IE miałem ustawione tam na szczegóły i miniaturki w folderach mi się pokazywały i miałem dobrze. Teraz po tym resecie już tak nie mam :cry: :cry: Jak to naprawić ? Żebym miał ustawione na szczegóły i żebym miał obrazek w folderze ? tak jak miałem przedtem :twisted: :evil:

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Ikonki folderów

Post21 paź 2014, 19:33

Darom82 pisze:miałem ustawione tam na szczegóły i miniaturki w folderach mi się pokazywały

Według mnie to nie jest możliwe . Reset przeglądarki nie ma nic wspólnego ze sposobem wyświetlania ikon folderów .
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Ikonki folderów

Post21 paź 2014, 19:43

Przecież miałem wcześniej przed resetem ustawione na szczegóły i moje foldery wygląday tak:
Obrazek
A teraz gdy ustawie na szczegóły to mam puste foldery, czyli takie:
Obrazek

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Ikonki folderów

Post21 paź 2014, 19:51

Widocznie miałeś ustawione np. średnie ikony .W ustawieniach na szczegóły Windows 7 nie wyświetla ikonek z obrazkami . Jeszcze raz powtarzam że reset przeglądarki nie ma żadnego wpływu na sposób wyświetlania folderów .
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Ikonki folderów

Post21 paź 2014, 20:15

Po resecie przeglądarki musiałem też ustawić program windows media player na ustawienia zalecane. Pojawiło mi się takie okienko w windows media player żeby wybrać opcje standardową albo nie standardową.
Wiem że miałem ustawione na szczegóły bo w folderze pobrane miałem dużo folderów jedne pod drugim w kolejności alfabetycznej i w każdym folderze był inny obrazek jako miniaturka.
A jak ustawie tak jak piszesz na średnie ikony to wtedy mam tak:
Jak zrobić, żebym miał te foldery jedne pod drugim w kolejności alfabetycznej ?
Obrazek

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Ikonki folderów

Post21 paź 2014, 20:44

Ok . A może miałeś ustawione na zawartość . Wtedy foldery wyświetlane są w układzie pionowym , chyba tak jak chcesz z ikonkami . A tak przy okazji to jak tam poradziłeś sobie z IE ?
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Ikonki folderów

Post21 paź 2014, 22:49

leon1956 pisze:Ok . A może miałeś ustawione na zawartość . Wtedy foldery wyświetlane są w układzie pionowym , chyba tak jak chcesz z ikonkami .

Nie , nie miałem tak. Bo nie miałem żadnych kresek pod każdym folderem.
Miałem nawet tak, że jak do pustego folderu wrzuciłem jakiś dokument txt to wtedy mój folder wyglądał tak:
Obrazek

A teraz już tak nie mam :cry: Jak to ustawić ?
leon1956 pisze:A tak przy okazji to jak tam poradziłeś sobie z IE ?

W nowej wersji IE po ostatniej aktualizacji wtorkowej z tamtego tygodnia niema tego już, żebym miał w pasku adresów stron www rozwijane adresy :cry:
Bo wcześniej było tak w IE że wygląd paska adresu ( tam gdzie są widoczne strony www.) był taki, że zapisane strony www były potem oddzielnie niżej od histori i ulubionych.
Teraz coś się stało i wygląd paska się zmienił wszystko jest zapisywane jedno pod drugim i zapisują się tam wszystkie otwierane strony.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Ikonki folderów

Post22 paź 2014, 00:04

Kliknij ppm na ten folder -> Właściwości -> Dostosowanie, w tej zakładce pod pozycją "Optymalizuj ten folder dla:" ustaw Dokumenty.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Ikonki folderów

Post22 paź 2014, 04:32

Robie tak cały czas i w ogóle tak nie mam jak pokazuje na screenach żebym tak miał ja - czemu mi się tego nie da ustawić ??? :| :cry: :cry: :cry: :cry:



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 22 gości