Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Post25 gru 2014, 20:17

Zrobiłem w IE 8 tak jak jest tutaj napisane: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
I teraz nie wiem jak to cofnąć żeby tego już nie było w przeglądarce IE 8.
Jak to naprawić, żeby wrócić do ustawień tych, które miałem przed zrobieniem tego co tam napisali na tronie.
Kto mi pomoże ? :cry: :cry: :cry: Błagam pomóżcie mi ;(
Cały czas teraz na stronach przez to *** mam błąd na stronie z wykrzyknikiem
Jak to naprawić ????????? ;( ;(
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 gru 2014, 20:37 przez Darom82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Post25 gru 2014, 20:19

No to tutaj na Delete All Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Access Tools > InPrivate Filtering Settings->Advanced Settings
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Post25 gru 2014, 21:04

Nie da sie tak bo dalej to jest bo to **** żółte się dalej wyświetla w rogu ekranu na każdej stronie.
Jak to usunąć ? a to pojawiło się tylko po tym jak to zrobiłem: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
A mowie o tym żółtym ***** na każdej stronie w dole ekranu: Obrazek
Jak to naprawić i cofnąć tamto ?

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Post25 gru 2014, 21:13

Po pierwsze, przekleństwa sobie zostaw dla siebie, po drugie zacznij używać poprawnej polszczyzny bo więcej nie poprawię, a po prostu usunę post. Nie będę już poprawiał błędów językowych. Twierdzisz w profilu, że Masz 32 lata, więc pisz odpowiednio jak przystało na osobę w tym wieku.

Po trzecie, jeśli nie ma już tam w opcjach zaawansowanych żadnych stron, to w przeglądarce Narzędzia-> Opcje internetowe->zabezpieczenia-> Resetuj wszystkie strefy do poziomu domyślnego. Przedstawiłem opcje dla IE11, nie wiem jak to wygląda w IE8.

Jeśli nie działa, to na pewno nie tą czynnością doprowadziłeś do błędu. Chyba, że zainstalowałeś Adblocka Plus jak pisali w tamtym poradniku.

Zawsze możesz też użyć przywracania systemu.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Post25 gru 2014, 21:40

było dobrze poki nie zainstalowalem tego: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Ale jak juz to zainstalowalem to nie moge tego cofnac i caly czas mi wywala ten blad w przegladarce IE 8 w rogu.
Nie wiem jak to naprawic, resetowalem przegladarke do ustawien fabrycznych ale nic to nie daje bo dalej mi ten blad wyrzuca wszedzie ten znaczy zolty z wykrzyknikiem Obrazek
Jak tego sie pozbyc z IE 8 ? Instalacja IE 8 na IE 8 pomoze ?? - chyba nie bo zrobi mi sie syf w systepie. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Podczas ładowania strony wyświetla mi sie w rogu taki czarny znaczek ze wskazówką.
Obrazek
Jak sie tego pozbyc i to naprawić ??

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Post25 gru 2014, 21:55

Po pierwsze jak mamy pomagać skoro panikujesz ;) po drugie co przeszkadza ci ten wykrzyknik? po trzecie jakieś informacje po najechaniu na ten znaczek wykrzyknika?

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Post25 gru 2014, 22:04

Co mi przeszkadza ten wykrzyknik ? a no jest na kazdej stronie na onet.pl, na interia.pl na kazdej jednej stronie a nie było go wczesniej przed wykonaniem tego co mi podales w linku do blokowania reklam. I wtedy bylo dobrze, A teraz z tymi wykrzyknikami wyglada jakby skryty strony sie nie ladowaly do konca ;(
Po najechaniu na ten żółty z wykrzyknikiem znaczek mam taki o to komunikat na stronie:
Obrazek
lub
Obrazek

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Post25 gru 2014, 22:27

Może zresetuj go pierwszym sposobem:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

a jak nie to przywracanie systemu.

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Post25 gru 2014, 22:36

Pisze ze skrypt nie zostal przetworzony ;( i dalej jest to samo jak było ;(
A przywracanai systemu nie umie zrobic.
Jutro odinstaluje IE 8 i zainstaluje od nowa. Moze to cos da.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Post25 gru 2014, 22:37

Darom82 pisze:A przywracanai systemu nie umie zrobic.

a czego tu nie umiec? start akcesoria, narzedzia systemowe, wybierasz przywracanie sytemu, zaznaczasz przywróc wybierasz date np. do wczoraj i ci przywraca w pare minut.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Post25 gru 2014, 23:55

Pisałem coś o pisowni, zapominasz o znakach ąśćżń, popraw posty, do tego czasu proszę aby nie odpisywać w tym temacie. Od kilku dni poprawiam Twoje posty.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Post26 gru 2014, 09:54

djkamil09061991 pisze:a czego tu nie umiec? start akcesoria, narzedzia systemowe, wybierasz przywracanie sytemu, zaznaczasz przywróc wybierasz date np. do wczoraj i ci przywraca w pare minut.

Przywracanie systemu trwalo około 25 minut po czym wogóle nto nie dało żadnego rezultatu. Dalej w IE 8 mam ten błąd z tym wykrzyknikiem. A przywróciłem system do wczoraj do godziny 13:29 a wtedy było ok.
Jedynie co zrobiło to teraz to utworzyło mi wszystkie pliki systemowe podwojne sys 1, sys2, macromedia, macromedia 2 itd. I mam teraz przez te podwójne pliki syf na komputerze. Jak to naprawić mam wszystko ?
Jak się nie da IE 8 już naprawić to nie będe już robił format c: bo żeby to działało tylko powiedzcie mi jak to IE 8 usunąć całkiem z systemu ?
Wkurzyłem sie i kopnąłem z całej siły w ten złom bo mam już dość tego komputera co nie działa jak trzeba :@
Zrobiłem wkońcu cofanie przywracania systemu i mam takie pliki o zmienionej nazwie, można te pliki zmienione usunąć ?
Obrazek

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Post26 gru 2014, 11:09

hmmm, możesz na próbę zobaczyć czy zmiana nazwy np Last Active na własną nie spowoduje awarii. Jak po kilku dniach nie będzie problemu to usuń ten folder. Wygląda na to, że nowa nazwa to Last Active (4), więc nie będzie raczej problemu. Ale to raczej.

W zasadzie wszystkie ustawienia Internet Explorer resetuje się z poziomu Panelu sterowania->Opcje internetowe. Można użyć wszystkich przycisków co mówią o przywracaniu ustawień domyślnych tam we wszystkich zakładkach. Najważniejszy z nich jest w zakładce Zaawansowane-> sekcja na dole "Resetowanie ustawień programu Internet Explorer".
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Post26 gru 2014, 11:43

cosik_ktosik pisze:hmmm, możesz na próbę zobaczyć

Na probe niechce tu nic robic co by mialo doprowadzic ze sie komputer mi nie wlaczy rozumiesz ? Nie bede tak ryzykował bo dzis jade do krakowa za chwile i wroce tu dopiero na nastepne swieta. A przez ten czas tacie komputer tu ma dobrze chodzic bez problemow i zadnych awari. Wiedzialem ze przywracanie systemu zepsuje mi komputer dlatego nigdy tego niechce robic. Teraz utworzylo mi te pliki i foldery podwojne co pokazalam na screenie i jest bajzel jak skurczybyk :evil: :cry: Po czorta mi takie podwojne pliki teraz jakbym mial dwa windowsy na dysku jednym :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Jak to naprawić ? Da mi sie to IE 8 jakos naprawić ? mam jeszcze 3 godziny zeby to naprawic. :cry:

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Jak cofnąć ustawienia Filtrowania InPrivate ?

Post26 gru 2014, 11:49

Innego wyjścia jak to co pisałem nie znam.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości