komputer do 2k

Wszystkie sprawy związane z samym sprzętem komputerowym
eeeeed

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2016, 18:40

komputer do 2k

Post30 lis 2016, 18:51

1. Maksymalny budżet - 2000 zł. na wszystko
2. Zastosowanie - głównie gry, filmy, internet
3. Których podzespołów potrzebujesz - cała buda z napędem
4. Planujesz podkręcanie - nie
5. Rozdzielczość i złącza lub model monitora - nie ma znaczenia
6. Posiadasz jakieś podzespoły z poprzedniego komputera (model lub złącza) - mysz klawiatura
7. Dodatkowe wymagania - USB 3.0 z przodu obudowy, lepsze chłodzenie na procesor bo lubię ciszę
8. Własna propozycja - nie mam

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

komputer do 2k

Post01 gru 2016, 01:57

Lepszego chłodzenia CPU nie potrzebujesz, ten procesor jest chłodny więc boxowe daję radę i jest ciche. Nie szkoda Ci pieniędzy na napęd? W dzisiejszych czasach jak nie nagrywasz płyt to pendrive wystarcza do wszystkiego.

Procesor => Intel Core i3-6100 3.7GHz => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Płyta główna => MSI H110M PRO-D => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
RAM => GoodRam Play 8GB 2133MHz CL15 => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Grafika => Sapphire RX 460 OC 2GB => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Zasilacz => Corsair VS 450W => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Obudowa => Zalman ZM-T1 Plus => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
HDD => WD Blue 1TB 64MB => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Razem 2045 zł

Jeśli koniecznie chcesz napęd to Samsung albo Asus => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Wiem, przekroczyłem budżet ale nie ma za bardzo na czym zjechać już :)
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK



  • Reklama

Wróć do „Sprzęt komputerowy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości