Feartime - moja recenzja gry

Napisz własną recenzję gry komputerowej
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojej recenzji mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

Feartime - moja recenzja gry

Post27 lut 2009, 23:22

Witam. W dzisiejszym artykule chciałbym przedstawić grę typu mmo, w którą gra się przez przeglądarkę. Gra została napisana przez gracza, który grał w innej podobnej. Nauczony doświadczeniem postanowił więc napisać własną,
Gra ta jest wciąż rozwijana dzięki zasłudze adminów i oczywiście pomysłom graczy, którzy przedstawią różne propozycje do wprowadzenia. Wszystko to powoduje, że gra posiada wiele opcji, a co za tym idzie, nie jest nudna.

W grze feartime wcielasz się w głównodowodzącego armii. Jako dowódca wojsk będziesz musiał przeprowadzać szybkie i skoncentrowane ataki.
Do swojej dyspozycji masz ponad 25jednostek . Na początku wyposażeniem będą jednostki z czasów II wojny światowej takie, jak M4 Sherman czy samolot bojowy Messerschmitt Bf 109. Z czasem gry będziesz wynajdywać nowocześniejsze technologie dające dostęp do co raz to potężniejszej broni, czołgów i samolotów. Pozwoli to na posiadanie sprzętu od ciężkich czołgów M1 Abrams, myśliwców Lockheed F-22 Raptor aż po broń masowej zagłady, w tym własne fabryki rakiet jądrowych.
Gra powstała na całkowicie nowiutkim silniku, którego największą różnicą w stosunku do innych, a co za tym idzie do pozostałych gier tego typu, jest innowacyjny modyfikator wszystkich jednostek występujących w grze.
Wytłumaczę w skrócie na czym to polega. Otóż do każdego rodzaju wojska (piechota, czołgi, lotnictwo), należy tak tworzyć jednostki jak najbardziej optymalne, a co za tym idzie, skuteczne. Na nowoczesne czołgi, typu M1 Abrams, o doskonałym opancerzeniu, najskuteczniejsze będą samoloty o profilu przeciwpancernym, dajmy na to B2 Sprit. Inny przykład. Myśliwce F-22 Raptor nie będą miały szans w spotkaniu z przeciwlotniczą jednostką 2K22 Tunguska. Takie zróżnicowanie prowadzi do rozmaitych taktyk i planów strategicznych, co skutkuje świetna zabawą !!!. Musisz także budować zaplecze, budynki, rozwijać badania, wszystko po to, aby móc budować coraz lepsze jednostki.
Wisienką na śmietankowym torcie, jest możliwość dołączenia do sojuszu :) lub też założenia własnego.
Życzę wszystkim jak najlepszych badań, wojska i dobrego Eko.

Misiek1212
Link do gry Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zalety gry:
- Mocno rozbudowane opcje
- proste sterowanie
- Przyjemna grafika
Wady gry:
-Chyba brak ;]
Moje oceny:
Grafika: 5/5
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:


  • Reklama

Wróć do „Moja recenzja gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości