Mafia: The City of Lost Heaven - recenzja

Napisz własną recenzję gry komputerowej
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojej recenzji mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Mafia: The City of Lost Heaven - recenzja

Post28 sie 2010, 22:22

Mafia jest grą akcji która przenosi Nas do "przestępczego podziemia" Ameryki lat trzydziestych. Krótko mówiąc, choć raz w życiu (większości z Nas) możemy poczuć się jak prawdziwi gangsterzy. Była to chyba pierwsza tego typu gra w którą miałem przyjemność pograć.

W rozgrywkę wprowadza Nas krótki filmik. Główny bohater Thomas Angelo jest przeciętnym taksówkarzem, który znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze. Chcesz dowiedzieć się więcej? Serdecznie zapraszam do przeczytania mojej recenzji i dzielenia się opiniami -> Mafia: The City of Lost Heaven - recenzja

woolfik605

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2014, 21:43

Mafia: The City of Lost Heaven - recenzja

Post16 maja 2014, 22:04

Super Gierka polecam coś podobnego do ojca chrzestnego 1 i 2 lubie takie gry jeszcze raz polecam

AnnaLis

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2017, 19:34
Lokalizacja: Szczecin

Mafia: The City of Lost Heaven - recenzja

Post06 gru 2017, 19:38

kurcze nie znam gry :(

MarinaKK

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2018, 11:02

Mafia: The City of Lost Heaven - recenzja

Post28 lut 2018, 11:05

Gierka klasyk :) Naprawdę świetny klimat:) Mafia 2 również była ok ale już nie miała tego klimatu. Mafia 3 to już totalna porażka. Często wracam do CoLH :)



  • Reklama

Wróć do „Moja recenzja gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość