Sleeping Dogs - moja recenzja gry

Napisz własną recenzję gry komputerowej
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojej recenzji mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Sleeping Dogs - moja recenzja gry

Post12 sty 2013, 22:25

Sleeping Dogs, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów gier akcji, w których domeną jest otwarty świat i filmowa fabuła. Zasmakujemy w niej trzymającej w napięciu akcji, rozbudowanego i sensownego wątku głównego obfitującego w zaskakujące zwroty i przede wszystkim doskonałej grafiki ze znakomitymi efektami specjalnymi. Całość w otoczce niezastąpionego klimatu Hong Kongu.

Zapraszam do czytania i komentowania => Sleeping Dogs - recenzja gry

Awatar użytkownika
Schaf

Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: 16 gru 2010, 16:20

Sleeping Dogs - moja recenzja gry

Post30 sty 2013, 15:07

Polecam. Niedawno zakończyłem fabułę ;) wolałbym aby inaczej się zakończyła gra - Wei stoi pod wyborem między policją a Sun On Yee i trzeba podjąć decyzję, no ale tak czy siak polecam ;)

Awatar użytkownika
SinxDope

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 03 kwie 2014, 11:11

Sleeping Dogs - moja recenzja gry

Post04 kwie 2014, 18:31

Ja rowniez gre serdecznie polecam, jest na tyle dobra ,ze przeszedlem ja na pc i ps3 ^^



  • Reklama

Wróć do „Moja recenzja gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości