Zasady działu "Moja recenzja gry".

Napisz własną recenzję gry komputerowej
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojej recenzji mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Zasady działu "Moja recenzja gry".

Post12 lis 2010, 00:00

Witam.

UWAGA! Prosimy dodawać recenzje gier wyłącznie na stronie głównej hotfix.pl Informacje na temat dodawania recenzji znajdują się w FAQ.


W tym dziale możesz napisać własną recenzję do ulubionej (niekoniecznie) gry.
Oczywiście na recenzje gier skopiowane z innych serwisów nie ma tutaj miejsca.
W takowej recenzji możesz umieścić walory oraz wady gry. Opisać swoją "przygodę" z grą.
Napisz o napotkanych problemach i błędach w grze, które ewentualnie można jakoś wykorzystać dla naszego dobra w grze, lub jak napotkany problem rozwiązać.
Napisz o swoich odczuciach co do gry.
Możesz również w recenzji zamieścić linki do poprawek bądź ulepszeń do opisywanej gry.
Nie chodzi tutaj o recenzje samych najnowszych gier, lecz o recenzje wszystkich, nawet tych prehistorycznych.

Swój temat - recenzję zatytułuj: Moja recenzja - (tytuł gry)
Na przykład: Moja recenzja - The Sims 2
Na końcu swojej recenzji umieść oceny poszczególnych "elementów" gry, tj.:

Grafika: 5/5
Dźwięk: 3/5
Grywalność: 4/5

Przyjmujemy pięciostopniową skalę ocen.


Możesz wyrazić swoją opinię na temat zrecenzowanej gry, ewentualnie skomentować recenzję (z czym się zgadzasz, a z czym nie), a na końcu wystawić ocenę recenzowanej gry według swojego upodobania. Wszelkie opinie prosimy publikować na stronie głównej hotfix.pl pod daną recenzją, gdyż komentowanie w tematach zostało wyłączone.


P.S.
Niech to będzie Twoja osobista, szczera, niezależna recenzja. Nie wklejaj fragmentów z innych serwisów, itp.
Zabiegi takie nie będą tolerowane, a recenzja uznana za plagiat będzie usuwana.


Pozdrawiamy serdecznie.
Administracja


  • Reklama

Wróć do „Moja recenzja gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości