manta GPS 440 MS

Wszystko co dotyczy urządzeń GPS
TOM

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2011, 11:20

manta GPS 440 MS

Post06 sty 2011, 11:26

Mam problem z Mantą GPS 440MS. Podczas jazdy co kilkanaście sekund się odświeża przeszukując sygnału GPS i co jakiś czas ( w szczególności w miastach ) mówi skręt w lewo a pokazuje w prawo. Cosik_Ktosik mówił że prawdopodobnie jest to wina mapy i że mam przejść na forum. No to jestem

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

manta GPS 440 MS

Post08 sty 2011, 23:44

Witam

Z jakich map tam korzystasz?
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

pola102

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2013, 22:11

manta GPS 440 MS

Post15 sty 2013, 22:15

Mam pytanie do fachowców od GPS Manta 440 MS. Na resident flash MapaMap chodzi idealnie, natomiast na SDMMC wgrana na kartę Micro SD Automapa chodzi idealnie przez 3 dni. Po 3 dniach gubi wprowadzone ustawienia mapy:np.punkty ulubione, duże litery, komunikaty, historię itd. i trzeba je po każdym wyłączeniu i włączeniu urządzenia na nowo ustawiać.Natomiast po kolejnych 3 dniach użytkowania, blokuje Automapę i pojawiają się komunikaty typu:Fatal aplication error, niezgodne rozdzielczości, nie powiodła się próba uruchomienia modułu, nie znaleziono pliku AutomapaEu.exe itd. Po kolejnych wgraniach automapy na kartę sytuacja się powtarza i tak było z AU 6.7, 6.8 i 6.9. Natomiast te same Automapy na GPS Manta 440 /bez MS/, który ma córka, chodzą bezbłędnie.Czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest tego przyczyna i jak temu można zaradzić? Proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
lewy

Ekspert
Posty: 1462
Rejestracja: 15 gru 2009, 11:10

manta GPS 440 MS

Post15 sty 2013, 23:18

Inna karta? Zapewne źle odblokowana i piracka automapa :D

deq102

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 20 sty 2013, 22:24

manta GPS 440 MS

Post20 sty 2013, 22:29

Funkcjonalność, duże możliwości i wygoda użytkowania to wszystko cechuje najnowsze produkty firmy Manta, czyli GPS 510 MS oraz 440 MS.

Urządzenia różnią się wielkością dotykowego wyświetlacza, odpowiednio mamy do wyboru ekran LCD TFT o przekątnej 5 lub 4, 3 cala. Zgrabna i precyzyjnie wykonana ultra cienka obudowa w połączeniu z atrakcyjnym designem może się podobać. Na szczególną uwagę zasługuje także dołączony do urządzenia uchwyt zapewniający bardzo dobrą stabilność oraz regulację.

Nawigacje wyposażono w szybki procesor MStar 400MHz wykorzystujący operacyjną pamięć SDRAM 64MB i wbudowany flash 512 MB. Z podstawową obsługą urządzenia nie będą miały problemów nawet osoby niekorzystające wcześniej z jakiejkolwiek nawigacji. Interfejs graficzny intuicyjnie poprowadzi użytkownika do właściwej funkcji, zaś aplikacja finger friendly umożliwia obsługę bez rysika. Urządzenie wyposażono w popularną aplikację MapaMap w wersji Easy 6.4, która pozwala na łatwiejszą orientację podczas jazdy, poprzez wprowadzenie tak zwanego Asystenta Manewru. Ta nowa funkcja prezentowana jest jako specjalna strzałka, która rysowana jest na mapie dokładnie w miejscu, w którym należy wykonać manewr. Dodatkowo mapa pokazuje ograniczenia prędkości lub informuje o przekroczeniu dozwolonej prędkości.



  • Reklama

Wróć do „Nawigacje GPS”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości