tom tom live 1000 problem

Wszystko co dotyczy urządzeń GPS
pinokio

Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 15 lis 2012, 12:10

tom tom live 1000 problem

Post02 paź 2013, 15:13

witam,nawigacje mam 2 lata,używana raptem kilkanaście razy ,problem jest taki że od jakiegoś czasu,po uruchomieniu działa kilkadziesiąt sekund/kilka minut i wyłącza się,następnie potrafi się sama włączyć,i tak cały czas.próbowałem różnych rzeczy z nią zrobić jakie znajdowałem na internecie ale nic to nie pomogło.i teraz mam pytanie,ponieważ nie posiadam paragonu ale i tak termin minął,a z tego co wyczytałem dużo ludzi ma identyczny problem z tą nawigacją,czyli wychodzi na to że jest to wada fabryczna,czy producent nie jest zobowiązany do wymiany takiego urządzenia?sprzęt kosztował ok 1000zl (zakupiony w Wielkiej Brytanii) więc chyba taka cena zobowiązuje do czegoś?
prosiłbym o rady co dalej zrobić z tym fantem

Awatar użytkownika
Lena

Globalny Moderator
Posty: 4554
Rejestracja: 10 lut 2009, 19:42
Lokalizacja: Sz-n

tom tom live 1000 problem

Post02 paź 2013, 17:56

Jeżeli problem jest znany to warto skontaktować się (infolinia/mail/facebook) z producentem może prowadzi akcję wymiany wadliwej części ew. urządzenia. Niestety często zdarza się tak że producent zamiata pod dywan problem czyli wymienia tylko urządzenia na gwarancji.

Jeszcze co mi przyszło do głowy to sprawdzić brytyjskie przepisy konsumenckie może mają trochę lepiej niż my w kwestii odpowiedzialności sprzedawcy/producenta.

pinokio

Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 15 lis 2012, 12:10

tom tom live 1000 problem

Post02 paź 2013, 19:11

ok,dziekuje,poszperam jeszcze troche



  • Reklama

Wróć do „Nawigacje GPS”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości