tom tom via 125

Wszystko co dotyczy urządzeń GPS
paweltbg

Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: 15 sty 2009, 15:46

tom tom via 125

Post07 gru 2012, 22:23

Witam. ostatnio w sklepie pojawiły się w cenie 300 zeta nawigacje via 125 ale Refurb edition (po polsku chyba rekondycjonowane) czyli po remoncie moje pytania
1. czy do takich urządzeń też jest 2 lata aktualizacji?, bo gwarancji to jest 2 lata
2. te urządzenia odbiegają np. jakością od oryginału
3. do takiego modelu można wgrać jakąś inną mapę z innej firmy
4. w tym modelu jest slot na kartę pamięci (czytałem kilka informacji i w jednych piszę że są a w innych piszę że nie ma)
5. po okresie darmowej aktualizacji jeśli nie będę aktualizował map rozumiem że navi działa dalej dobrze sygnał gps jest taki sam przed jak i po aktualizacji gdyż na stronie tom tom pisze że aktualizacja jest obowiązkowa żeby urządzenie działało dobrze (mam nadzieje że piszą tak żeby wykupić substrykcje na mapy)
6. poleca ktoś ten model?
chciałem wysłać takiego emaila do obsługi to tom ale trzeba się logować
dzięki za odp.

Awatar użytkownika
lewy

Ekspert
Posty: 1462
Rejestracja: 15 gru 2009, 11:10

tom tom via 125

Post08 gru 2012, 01:51

Ja jestem sceptyczny do takich nawigacji chociaż mogą tutaj być ciekawe oferty bo 2 lata gwarancji to dużo.

Aktualizacja może być trochę krótsza, a same nawigacje nie mogą się różnić od zwykłych.

Niestety niecwgrasz ram innych map, bo znając tom toma na to nie pozwoli. Po okresie aktualizacji nadal możesz na niej jeździć

paweltbg

Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: 15 sty 2009, 15:46

tom tom via 125

Post29 gru 2012, 19:02

witam zdecydowałem się na kupno tego modelu ze wzgl. na cenę ok 260 zeta i napiszę co się dowiedziałem na jej temat może komuś się przyda taka informacja. otóż:
1. do tego produktu to jest refurb edition nie ma aktualizacji 2 letniej jak to jest przy "normalnym" modelu jest tylko 90 dniowa ale można dokupić dożywotnią za 250 zeta ale tylko w ciągu 90 dni od kupna
2. teoretycznie refurb edition nie odbiega od normalnej edycji ale wszystko się okaże podczas użytkowania
3. w niektórych modelach jest slot na kartę a w niektórych nie zależy to od nr seryjnego, od nr BN są sloty ale służą tylko do wgrania dodatkowej mapy (nie można odtwarzać filmów muzyki itp.)
dzięki

raq102

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 04 lut 2013, 15:41

tom tom via 125

Post04 lut 2013, 15:54

Witacjie. Mam problem z podłączeniem do komputera.;/ Zainstalowałem program TT Home i po podłączeniu urządzenia powinno mi pokazać na nim " czy nawiązać połączenie z komputerem" nic takie nie mam, nie umiem zaktualizować navi, wpisać kod na aktualizacje. co z tym fantem zrobić. Przeczytałem ze trzeba pobrać jakąś aplikacje, pobrałem i tam pokazuje ze navi została wykryta a w tym TT Home, ze brak urządzenia;/

qca

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2013, 03:10

tom tom via 125

Post20 lut 2013, 03:14

Nawigacja TomTom VIA 125 to urządzenie z zainstalowanymi mapami całej Europy. Kupując urządzenie nie tylko mamy gwarancję najnowszej mapy, ale także możliwość aktualizowania jej przez dwa lata. Jest to zarazem proste i eleganckie urządzenie ze sporym, pięciocalowym ekranem. Niezbyt trafionym pomysłem wydaje się jednak zintegrowany z urządzeniem uchwyt mocowania do szyby. Producent wprawdzie chwali taką propozycję, mimo wszystko odrywanie przyssawki od szyby za każdym razem, gdy chcemy wyjść na chwilę nie jest wygodnym rozwiązaniem. Trzeba jednak przyznać, że uchwyt dość zgrabnie się składa. Do zestawu możemy dokupić specjalne mocowanie na kratkę wentylacyjną lub deskę rozdzielczą co zasadniczo rozwiąże problem małych niedogodności z jej przytwierdzeniem. Obraz na ekranie obraca się automatycznie o 180 stopni, zatem nie powinno być problemów z optymalnym umieszczeniem elektronicznego pilota.



  • Reklama

Wróć do „Nawigacje GPS”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości