brak kontaktu

Zauważyłeś błąd na forum komputerowym, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do forum, pisz tutaj
subiektyw

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2017, 09:44

brak kontaktu

Post06 cze 2017, 10:07

Założyłem specjalnie nowe konto, bo na poprzednim jakoś nie mogę się zalogować (mój poprzedni nick to: elektrolux
Przy próbie zalogowania wyskakuje napis, że podałem nieprawidłową nazwę użytkownika lub hasło. Próbowałem wielokrotnie, i zawsze efekt jest ten sam. I żeby skontaktować się z Administratorem - ale jak się skontaktować, skoro nie mogę się zalogować?
Ostatnio zmieniłem miejsce zamieszkania, ale to chyba nie powód braku możliwości zalogowania?

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

brak kontaktu

Post06 cze 2017, 11:13

subiektyw pisze:mój poprzedni nick to: elektrolux


A nie czasem electrolux? :) Odnośnie pozostałych spraw co piszesz, to postaramy się poprawić kontakt z nami, gdy zaistnieje taka sytuacja. Spróbuj użyć funkcji przypomnienia hasła dla w/w konta. Napisz w temacie czy się udało.

electrolux

Ekspert
Posty: 319
Rejestracja: 06 lut 2017, 00:26

brak kontaktu

Post06 cze 2017, 14:43

Rzeczywiście: electrolux (a nie : elektrolux).
Wychodzi na to, że to jednak moja wina.!

Natomiast sprawa kontaktu z Administratorem w podobnych sytuacjach pozostaje do rozwiązania.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

brak kontaktu

Post06 cze 2017, 17:42

Nie wiem czy obecnie tak jest, ale było że aby wysłać PW trzeba posiadać min. 15 postów.
To takie zabezpieczenie na początek przed spamerami ;)
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

brak kontaktu

Post06 cze 2017, 17:45

XMan, zgadza się - nic w tej kwestii się nie zmieniło. Natomiast wprowadzimy formularz kontaktowy na wypadek podobnej sytuacji, jaką spotkała electrolux.



  • Reklama

Wróć do „O forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości