Brak możliwości dodania numeru GG i brak ikonki Tlena

Zauważyłeś błąd na forum komputerowym, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do forum, pisz tutaj
Awatar użytkownika
bochen9

Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 17 sie 2009, 13:35
Lokalizacja: Trójmiasto

Brak możliwości dodania numeru GG i brak ikonki Tlena

Post20 maja 2010, 22:49

Po pierwsze zauważyłem, że w ustawieniach w panelu użytkownika nie ma możliwości podania swojego numeru Gadu Gadu. Wydaje mi się, że powinna istnieć taka możliwość - w końcu to najpopularniejszy komunikator (czy tego chcemy czy nie :P ).
Druga sprawa to taka, że jak wpisałem swój nick z Tlena to pod moim avatarem pojawił się pusty kwadracik z odnośnikiem do Tlena - nie ma żadnego loga. To chyba błąd.

Windows XP Professional SP3|Gigabyte GA-8IPE1000-G v4.0 2004 GT Edition|Pentium IV 3.00GHz|Kingston DDR 2x512MB + 2x256MB (1,5GB RAM)|Sapphire ATI Radeon HD3650 512MB DDR2 AGP|HDD WD 80GB + Seagate 40GB SATA|Delta GPS-450AA-100A 450W|LG L1953S Flatron

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Brak możliwości dodania numeru GG i brak ikonki Tlena

Post21 maja 2010, 14:28

Witaj,

Tak, z uwagi na ostatnie niemiłe wydarzenia związane z tym, wyłączyliśmy możliwość dodania kontaktu GG. Natomiast jeżeli chodzi o ikonkę komunikatora Tlen dziękujemy za zgłoszenie, zajmiemy się tym.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „O forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości