Brak znacznika flash

Zauważyłeś błąd na forum komputerowym, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do forum, pisz tutaj
Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Brak znacznika flash

Post04 cze 2012, 18:35

manitu pisze:Jeszcze jedno, dlaczego u mnie nie widać od razu dolnego menu startowego w filmie tak jak u ciebie tylko dopiero po włączeniu filmu ?

To normalne.
Na środku okna z filmem jest duży znaczek Play.
Dopiero po kliknięciu na Play pojawia się pasek narzędziowy filmu.

Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Brak znacznika flash

Post04 cze 2012, 19:28

seba86mu pisze:To normalne.
Na środku okna z filmem jest duży znaczek Play.
Dopiero po kliknięciu na Play pojawia się pasek narzędziowy filmu.

Dzięki za informację, jest dobrze. Ale z czegoś wynika ta różnica tak żeby to wyjaśnić do końca. Czy to może specyfika przeglądarki, ja mam Chrome a w tamtym poście był chyba Firefox ? :D

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Brak znacznika flash

Post04 cze 2012, 19:53

Czy to może specyfika przeglądarki, ja mam Chrome a w tamtym poście był chyba Firefox ? :D

Nie musisz instalować od razu Firefox, sprawdzałeś na IE czyli Internet Explorer :?:
Masz Service Pack 3 dla Windows XP PL + wszystkie aktualizacje (jest ich dużo więcej niż 100) ?
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Brak znacznika flash

Post05 cze 2012, 08:53

XMan pisze:Nie musisz instalować od razu Firefox, sprawdzałeś na IE czyli Internet Explorer
Masz Service Pack 3 dla Windows XP PL + wszystkie aktualizacje (jest ich dużo więcej niż 100) ?

Sprawdziłem to i stwierdzam, że to nie zależy od przeglądarki ale od rozmiaru okienka filmu. Teraz jest już wszystko jak należy. Service Pack 3 oczywiście posiadam, aktualizacje są automatyczne. Wygląda to tak :




  • Reklama

Wróć do „O forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości