Brak znacznika flash

Zauważyłeś błąd na forum komputerowym, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do forum, pisz tutaj
Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Brak znacznika flash

Post01 cze 2012, 13:59

Czy użytkownik z rangą zwykłego użytkownika ma w ogóle dostęp do znacznika flash na tym forum bo zauważyłem, że w swoim edytorze postów tag flash jest wyłączony i niewidoczny ewentualnie wyświetla się taki komunikat : "nie możesz użyć tych BBCode'ów [flash]". Poruszałem już to na tym forum jednak bez efektu finalnego. Wydaje mi się to tym dziwniejsze, że polecano mi użycie tego znacznika lecz ja póki co mam przecież wyłączony. Czy i jak można zmienić tę sytuację ? :clever: :jupi: :clap:
Ostatnio zmieniony 01 cze 2012, 18:42 przez manitu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Brak znacznika flash

Post01 cze 2012, 14:20

Dziwne ?
Nie masz:
Obrazek

Wrzuć screena.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Brak znacznika flash

Post01 cze 2012, 14:42


Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Brak znacznika flash

Post01 cze 2012, 14:58

Faktycznie że na tej przeglądarce nie widać.
Masz zainstalowany najnowszy Adobe Flash Player do tej przeglądarki ?
Sprawdzałeś na IE lub innych ?

Edit
Czy użytkownik z rangą zwykłego użytkownika ma w ogóle dostęp do znacznika flash na tym forum

Teraz zauważyłem że zwykły użytkownik na tym forum oraz innych nie ma dostępu :(
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Brak znacznika flash

Post01 cze 2012, 18:41

Sprawdzałem na Internet Explorerze 8,Chrome i Firefoxie i to samo to znaczy nie ma tego znacznika. Adobe Flash Player mam na wszystkich przeglądarkach najnowszy i aktualny tzn. w wersji 11, mam także zainstalowaną wtyczkę Shockwave Flash oczywiście aktualną i tu pytanie - czy nie ma tutaj jakiegoś zgrzytu z Adobe Flashem ? Pisałem już dość dawno na PW w tej sprawie do admina na tym forum ale na tę chwilę nie mam odpowiedzi. Nadto na innych forach sprawdzałem tak orientacyjnie i okazało się, że również tam jest on (flash) wyłączony o ile dostępny. Czy to dowodzi, że jednak u mnie jest jakiś problem ? Wychodzi na to, że zwykły użytkownik taki jak ja na tym forum póki co nie ma dostępu do znacznika flash. Czy istnieje jednak możliwość poprzez kontakt z kimś na tym forum w celu zmiany tej sytuacji chyba, że coś innego powoduje ten problem ? :( :( :P :@ :oops:

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Brak znacznika flash

Post01 cze 2012, 19:22

To nie ma nic wspólnego z przeglądarkami, ani Adobe Flash Playerem i innymi tego typu.
Zauważyłem ten sam problem, o czym wspomniałem już w tym temacie:
=> problemy/jak-dodac-filmy-z-youtube-na-forum-t19067-15.html#p101989

Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Brak znacznika flash

Post01 cze 2012, 20:16

Czyli co ja jako zwykły użytkownik po prostu nie mam praw ani dostępu do flasha na tym forum czy tak ? A możesz mi powiedzieć gdzie tak jest napisane, jaki punkt regulaminu o tym mówi ? :shock: :P

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Brak znacznika flash

Post01 cze 2012, 23:25

Szukałem w czym jest problem i nie mam pojęcia na razie. Czekam na Kamila (me@djohnsc) tyle, że on na razie matury i egzaminy zawodowe, więc nie wiadomo kiedy się pojawi.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Brak znacznika flash

Post03 cze 2012, 18:01

Zmieniłem ustawienia i teraz każdy użytkownik może używać bbcode flash.

Jeśli jednak ktoś dalej nie może tego użyć proszę pisać, mogłem coś przeoczyć w opcjach ;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Brak znacznika flash

Post04 cze 2012, 08:52

Jak próbuję wrzucić coś z YouTube według podanych wcześniej wskazówek to nie wychodzi jest tylko pusta, biała tekstura w miejscu filmu. Nie wiem już czy tych filmów nie można wrzucać bezpośrednio czy też dalej jest jakiś problem w ustawieniach ? Chyba, że ja popełniam jakiś błąd.... :pray:

Awatar użytkownika
lewy

Ekspert
Posty: 1462
Rejestracja: 15 gru 2009, 11:10

Brak znacznika flash

Post04 cze 2012, 10:25

To może napisz co robisz kolejno ;)

Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Brak znacznika flash

Post04 cze 2012, 13:07

Otwieram edytor, wybieram flasha, kopiuję jakiś filmik z YouTube, wklejam do flasha.
Tak np. jest na początku : [flash=]http://www.youtube.com/watch?v=jakiś link z Youtube[/flash],
a tak po zmianie : [flash=420,315]http://www.youtube.com/v/=jakiślink[/flash], tak jak napisali cosik_ktosik i XMan w tym wątku : problemy/jak-dodac-filmy-z-youtube-na-forum-t19067.html
Ale to chyba dotyczy tylko odnośnika do strony a nie bezpośredniego wstawienia okienka filmu na forum, u mnie nic nie widać poza pustym, białym polem.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Brak znacznika flash

Post04 cze 2012, 14:37

Źle robisz/wpisujesz :(
Strona:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Zmieniasz na:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i do tego końcówka po znaku =
czyli sAy6e6dYQKs
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Wpisujesz/wklejasz to tam gdzie krzyżyki : Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
[flash=640,380]xxxxxxxx[/flash]

Gotowe :)



Inny przykład

Strona:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Zmieniasz na:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i do tego końcówka po znaku =
czyli Qn_fxW58e3M
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Wpisujesz/wklejasz:
[flash=640,380]xxxxxxxx[/flash]

Gotowe:

Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Brak znacznika flash

Post04 cze 2012, 18:21

Ja dokładnie tak robię i zero rezultatu - tylko białe pole a nie tak jak powyżej właśnie tak być powinno.
A te liczby w klamrach to skąd ci się biorą, czy mogą być one dowolne ( oczywiście takie jak dostępne w danym filmie) ?

No nie XMan to jest historyczny dzień, w końcu się chyba udało !!! Upss...!!! :!: Wielkie dzięki !!! :?: :D :D :clap:
Widocznie zapomniałem o jednym drobnym ale jakże ważnym szczególe - znaku "= ", nie powinno go tam być w linku. :D :D
Jeszcze jedno, dlaczego u mnie nie widać od razu dolnego menu startowego w filmie tak jak u ciebie tylko dopiero po włączeniu filmu ? :?:

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Brak znacznika flash

Post04 cze 2012, 18:28

Jeszcze jedno, dlaczego u mnie nie widać od razu dolnego menu startowego w filmie tak jak u ciebie tylko dopiero po włączeniu filmu ? :?:

Sprawdź na IE lub innej przeglądarce...
Mam Firefox 12.0 - wyszła nowsza wersja 13.0
W wolnym czasie zaktualizuję i będę testować/sprawdzać ponieważ są duże zmiany...
Jeszcze mogą pomóc użytkownicy forum którzy mają tą samą przeglądarkę co Ty czyli Google Chrome.
No nie XMan to jest historyczny dzień, w końcu się chyba udało !!! Upss...!!! :!: Wielkie dzięki !!! :?: :D :D :clap:
Widocznie zapomniałem o jednym drobnym ale jakże ważnym szczególe - znaku "= ", nie powinno go tam być w linku.

Wystarczy tylko jeden mały/drobny szczegół nawet kropka lub przecinek i nie będzie działać ;)
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „O forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości