Dział zagrożeń i sposobów leczenia wirusów

Zauważyłeś błąd na forum komputerowym, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do forum, pisz tutaj
Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Dział zagrożeń i sposobów leczenia wirusów

Post21 gru 2010, 22:23

Witamy

Powstał nowy dział, a w zasadzie subforum dla działu Bezpieczeństwo. Informacje o najnowszych zagrożeniach wirusami i innym malwarem. http://forum.hotfix.pl/zagrozenia/
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
DwD99

Stały bywalec
Posty: 712
Rejestracja: 06 lip 2010, 21:11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Dział zagrożeń i sposobów leczenia wirusów

Post24 gru 2010, 21:10

Cześć
Fajnie że powstał nowy dział już się z nim zapoznam :)

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Dział zagrożeń i sposobów leczenia wirusów

Post24 gru 2010, 21:27

@UP
Masz racje, a wydaje mi się że decyzja została podjęta przez cosik_ktosik po opublikowaniu tego:
zagrozenia/systemtool-2011-t10096.html oczywiście słuszna decyzja i przyda się ten dział ;)

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Dział zagrożeń i sposobów leczenia wirusów

Post25 gru 2010, 12:20

Wiecie dlaczego powstał ten dział? Kilka dni temu przyszła na moją pocztę hotfixową informacja prasowa o rzekomo super dobrym, nowym dziele polskiej twórczości programistycznej, jakim był program do odzyskiwania danych. Zacząłem ich sprawdzać, co by syfu wam nie dać jakiegoś. No i znalazłem. Panda WOT przed ich stroną odrazu ostrzegała, że coś jest nie tak.

Dowiedziałem się, że program po instalacji zaraz zabiera się za skanowanie plików, ale nie szukał tam niczego do odzyskiwania, on zarażał. Wirus/trojan, menda jedna. Wtedy pomyślałem, że trzeba ludzi ostrzegać przed takimi draniami, dałem propozycję, ekipa była za, więc powstał dział.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „O forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości