Hotfix.pl

Zauważyłeś błąd na forum komputerowym, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do forum, pisz tutaj
Zunri

Użytkownik
Posty: 301
Rejestracja: 16 paź 2009, 15:48

Hotfix.pl

Post22 sie 2010, 22:03

1.Więc żeby nie robić dwóch tematów , pierwasza sprawa , jak się loguje to w shutboxie coś takiego mi wyskakuje nie wiem czy to moja wina , czy wina hotfix.

Odnotowano błąd JavaScriptu: \nError: xml is null Linia: 416 Plik: js.php

2.Pomyślałem żeby bardziej przyciągnąć ludzi moglibyście zrobić coś takiego jak jest na dobreprogramy czy na instalki najpierw zrobić pierwszą stronę z programami download , newsami itp , i późnej gdzieś na górze zakładkę forum etc, wiem że tak jest ale ten wygląd jest paskudny wszystko na czarny tle itp nie dziwie się że tutaj mało ludzi zagląda ;/.

Jeszcze jedno , bynajmniej to jest tylko i wyłącznie moja opinia , jeśli ja widzę takie strony np , jak dobreprogramy czy instalki , gdzie jest wszystko ładnie rozpisane , dobra czcionka , inny wygląd , to aż chce się ściągać z takiej strony programy , ponadto jest łatwa w obsłudze nie trzeba , i wszystko widać gołym okiem.Myślę że to forum ma duży potencjał jest tutaj dużo ogarniętych ludzi co zawsze jak moją czas odpiszą na dany problem użytkownika.Tylko zdecydowanie strona główna "hotfix.pl" jest do wymiany coś na ala dobreprogramy czy instalki , taka jest tylko i wyłącznie moja opinia , możesz się z nią zgadzać jak i zarówno nie szanuje to , każdy ma prawo do własnej sugestii.

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Hotfix.pl

Post22 sie 2010, 22:12

1. Czy ten problem występuje u Ciebie cały czas ? Sprawdzałeś na innych przeglądarkach ?
2. Obecnie trwają prace nad nową odsłoną "Hotfixa", tak więc myślę, że w niedługim czasie powinna zostać upubliczniona nowa wersja strony.

Zunri

Użytkownik
Posty: 301
Rejestracja: 16 paź 2009, 15:48

Hotfix.pl

Post22 sie 2010, 22:22

chyba tylko na firefoxie , od niedawna.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Hotfix.pl

Post23 sie 2010, 06:56

Odnotowano błąd JavaScriptu

Wyłącz wszelkie dodatki typu NoScript (lub zaktualizuj do najnowszej wersji), zobacz na nowym profilu jak sytuacja wygląda. Korzystam z FF lecz nie mam takiego problemu.

nie dziwie się że tutaj mało ludzi zagląda ;/.

Na główną ponad 6000 osób dziennie a na forum drugie tyle więc nie jest tak znowu mało ;)
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
Luk@sz_root

Ekspert
Posty: 350
Rejestracja: 05 lip 2010, 15:51
Kontaktowanie:

Hotfix.pl

Post23 sie 2010, 09:39

Ja też mam FF i w/w błąd mi się nie pojawia, więdz to musi być błąd w Twoim systemie/ przeglądarce.
We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget.
Obrazek

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Hotfix.pl

Post23 sie 2010, 17:22

Nad wyglądem pracujemy, jak tylko będzie to możliwe oddamy do testów.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „O forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości