podział tematów Windows oraz Linux

Zauważyłeś błąd na forum komputerowym, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do forum, pisz tutaj
Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

podział tematów Windows oraz Linux

Post15 gru 2010, 12:08

Witam
Na wstępie chciałbym oznajmić że nie szukałem czy aby zbieżny temat był już poruszany a moja propozycja
dotyczy podziału <Działu Systemy> na rozłam między systemami Microsoftu oraz Linux&Unix
ponieważ wg mnie osobne watki dla tych systemów będą bardziej przejrzyste
pozdrawiam zainteresowanych

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

podział tematów Windows oraz Linux

Post15 gru 2010, 16:05

Ciekawa propozycja, choć na chwilę obecną czy jest sens rozbijania działu na dwa mniejsze? W systemach operacyjnych topików dotyczących Linuksów nie ma aż tak dużo. Na pewno wpłynie to na przejrzystość ale rozdzieli łączną liczbę wątków, a jak wiadomo przy ocenie forum na to ludzie zwracają uwagę.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

podział tematów Windows oraz Linux

Post15 gru 2010, 16:46

thx za szybką merytoryczną opinię w tej kwestii,
ale ...nie trzeba być aż takim wizjonerem by stwierdzić że problem z pewnością powróci jak bumerang
i póki co łatwiej będzie wykonać reorganizację niż wspomniany problem odpowiednio <przybierze> na wadze oraz ilość wątków wcześniej lub później osiągnie <masę krytyczną>

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

podział tematów Windows oraz Linux

Post15 gru 2010, 17:05

Problemem tutaj nie jest sama reorganizacja ale SEO Mod. Zmiana przydziału tematu równa się zmiana odsyłacza na inny. Teraz jest w formie /adres_forum/dział/tytuł_tematu. Z tego co widzę tematy były chętnie linkowane na innych stronach więc trzeba pomyśleć jak skonfigurować SEO Moda, aby nie zaszkodzić, oraz aby zachować moc stron linkujących. Samo przekierowanie 301 wystarczy ale tutaj i tak wchodzi w grę czas aktualizacji odnośników i update PR. Nikt przy zdrowych zmysłach na dwa tygodnie przed głównym update PR nie będzie kombinował i osłabiał mocy strony ;)
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „O forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości