Rozwój forum

Zauważyłeś błąd na forum komputerowym, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do forum, pisz tutaj
Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Rozwój forum

Post12 maja 2012, 21:18

Chciałbym tutaj poruszyć temat rozwoju forum. Póki co myślę, że o niczym innym niż o przyciągnięciu jeszcze większej ilości użytkowników póki co nie ma co pisać. Teraz tylko pytanie w jaki sposób to robić. Wiele osób ma na przykład konta społecznościowe. Apeluję o mini reklamę forum! Ponadto jeśli macie jakieś pomysły to piszcie!

PS: Wybaczcie za tak irytujący, krótki wpis, ale po prostu brak weny mnie dopadł :( .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

mareksolak

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2011, 00:54

Rozwój forum

Post09 sty 2013, 14:31

Na forum nie zaglądałem - od X czasu , nawet nie pamiętam od jak dawna
zrasztą ogulnie na życie wirtualne nie było czasu , po wejściu np. w publikacje :shock: i wielkie oczy
hotfix pod względem przejrzystości moim zdaniem nawet DP przebija
- Reklama forum?
- przecież już jest i to w świetnej oprawie
człowiek jak raz skutecznie skorzysta , z czegokolwiek (publikacja , program , opis rozwiązania problemu) to wcześniej czy później sie tu zarejestruje a już na pewno ten adres sobie zapamięta.

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Rozwój forum

Post10 sty 2013, 20:31

hotfix pod względem przejrzystości moim zdaniem nawet DP przebija


Przejrzystością przebić DP to nie jest wielki wynik ;) .

- Reklama forum?
- przecież już jest i to w świetnej oprawie


Jest, ale każdy z nas może śmiało reklamować forum ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.



  • Reklama

Wróć do „O forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości