Sens poradników na forum.

Zauważyłeś błąd na forum komputerowym, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do forum, pisz tutaj
Awatar użytkownika
LucaS

VIP
Posty: 52
Rejestracja: 23 lis 2008, 13:41
Lokalizacja: wlkp

Sens poradników na forum.

Post28 lis 2008, 16:31

Witam. Tak sobie myślę, czy jest w ogóle sens istnienia na forum działu z poradnikami?
Sa artykuły na stronie głownej, stronie, która w zasadzie do tego została stworzona, aby przedstawić ciekawe porady, rozwiązania. Moim zdaniem na forum może to być zbędny dział skoro jest na głównej. Zamiast tego można by to zrobić jako odnośnik do artykułów.

Obrazek
Ubuntu 8.10

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Sens poradników na forum.

Post28 lis 2008, 20:32

W sumie to jeżeli ktoś się zarejestruje na forum, i będzie chciał zamieścić swój poradnik, to specjalnie do tego będziemy odsyłali go do strony głównej, szczególnie jak nie będzie na stronie głównej zarejestrowany to jak sobie taka osoba pomyśli że będzie się musiała zarejestrować to jej się ode chce...
Moim zdaniem można by zrobić tak, że porady użytkowników z forum, które by były tutaj na forum dodawane, można by je zamieszczać na stronie głównej, ale jako odnośniki tutaj do forum
Czyli dam poradę tutaj na forum, to ktoś kto ma prawa admina na stronie głównej mógłby dać artykuł czy news tak jak jest to teraz, ale za miast kopiować to całe tam to by to było jako odnośnik do tej porady z forum
Mam nadzieje że rozumiecie o co mi biega ;p :D



  • Reklama

Wróć do „O forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości