Skasowanie tematu

Zauważyłeś błąd na forum komputerowym, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do forum, pisz tutaj
ext

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2018, 11:48

Skasowanie tematu

Post17 sie 2018, 11:51

Witam,

Proszę o skasowanie tego mojego tematu: problemy/automatyczne-rozmieszczenie-ikon-na-pulpicie-windows-7-t41677.html#p227502 okazało się, że problem niedotyczy niczego co zostało opisane, więc ten wątek, który nawet pozostał bez żadnej odpowiedzi pomocnej jest zbędny.

Naprawdę ciężko jest na tym forum z kimkolwiek się skontaktować. Wysłałem email, który pozostał bez odpowiedzi. :roll:

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Skasowanie tematu

Post17 sie 2018, 13:11

Witam, dużo osób ma teraz urlopy.

Zatwierdziłeś regulamin rejestrując się na naszym forum także powinieneś wiedzieć że nie usuwamy postów (jest to napisane na czerwono).

Tym razem zrobimy wyjątek skoro tak bardzo Tobie zależy, temat zostaje usunięty.

Pozdrawiam.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

ext

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2018, 11:48

Skasowanie tematu

Post17 sie 2018, 13:20

Okazało się, że problem nie dotyczy tego co opisałem, więc nie miał sensu bycia, gdyż wprowadzałby kogoś w błąd. Dzięki.

Awatar użytkownika
greh

Globalny Moderator
Posty: 2879
Rejestracja: 24 sty 2009, 17:34
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Skasowanie tematu

Post08 mar 2019, 23:16

ext pisze:Naprawdę ciężko jest na tym forum z kimkolwiek się skontaktować. Wysłałem email, który pozostał bez odpowiedzi.


Do kogo wysyłałeś tego maila? Bo jeśli do mnie, to nic nigdzie nie mam. Proszę nie insynuować, że trudno tutaj o kontakt. Owszem, ostatnio nie zaglądałem tutaj zbyt często, ale myślę, że niebawem się to zmieni. Tak więc proszę o powstrzymanie się od niepotrzebnych komentarzy dotyczących sposobów kontaktu z moderacją lub administracją.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zignorowanie PW od moda powoduje chorobę, zwaną żółtaczką.
Ludzie! Piszcie po polsku. Jest różnica czy robisz komuś ŁASKĘ, czy LASKE.



  • Reklama

Wróć do „O forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości