Testy ustawienia reklam

Zauważyłeś błąd na forum komputerowym, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do forum, pisz tutaj
Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Testy ustawienia reklam

Post03 lut 2011, 00:01

Witam

Hotfix wprawdzie zarabia na siebie i to dokładnie tyle ile na niego się wydaje, ale chcę zobaczyć różne ustawienia reklam. Przez kilka dni będę testował różne ich ułożenie i na stronie i na forum. Wiadomo, jak są pieniądze, można inwestować. Chcę zobaczyć co da radę zrobić.

-- So, 11 gru 2010, 09:24 --

Witam ponownie.

Po tygodniu reklamy na górze pod menu jest lepiej. Ogólnie mam wrażenie, że reklama, gdy jest taka sama w kilku miejscach to jest optymalniej. Z tygodnia obserwacji reklam, wychodzi na to, że pionową reklamę na stronie głównej można zdjąć, klikalność praktycznie zerowa. W jej miejsce jest teraz reklama na forum pod postami. W tej chwili widzą ją tylko goście. Mają też informacje, że reklama zniknie, gdy się zarejestrują. Może będzie to zachętą.

Wiem z raportów skuteczności, że na stronie box reklamowy pod newsami jest dość skuteczny, jednak na forum ten box wygląda strasznie. Na razie dałem wąską reklamę pod wszystkimi postami, zobaczę jego skuteczność i jeżeli będzie dobra to na SG wklei się zamiast kwadratu, także ten sam pasek.

To na razie tyle co do ustawień reklamowych. Jedna reklama znika, inna się pojawia.
Aha, ta reklama zniknie jak coś wymyślimy co w jej miejsce, może ostatnie komentarze albo najbogatsi w punkty userzy.

-- Cz, 3 lut 2011, 00:01 --

Dalej broję z reklamami. Teraz na forum, na dole, reklama adtaily pojawiająca się tylko gdy ktoś ją wykupuje. Kupują je na dni, jak się kończy okienko znika.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Testy ustawienia reklam

Post03 lut 2011, 00:11

Można sprawdzić, przetestować ;)
Widzę że są duże postępy :
Najwięcej użytkowników online 4198

- tego żadne forum jeszcze nie miało a my z dnia na dzień idziemy do przodu :D
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
janpas

Globalny Moderator
Posty: 2118
Rejestracja: 27 mar 2009, 00:13
Lokalizacja: ChełmicaDuża
Kontaktowanie:

Testy ustawienia reklam

Post03 lut 2011, 00:14

tak prawda Xman
i oby tak dalej szło
Grunt to spokój
pomyśl dwa razy zanim zrobisz coś raz

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Szczęśliwego Nowego Roku

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Testy ustawienia reklam

Post03 lut 2011, 00:35

Obecne reklamy starczają na serwer+czasami jakaś nagroda do konkursu, trzeba poszukać innych rozwiązań jak chcemy myśleć o czymś więcej. Mi się marzą np smycze albo potem koszulki.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „O forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości