[INFO] Zmiany na forum - reorganizacja rang

Zauważyłeś błąd na forum komputerowym, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do forum, pisz tutaj
Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

[INFO] Zmiany na forum - reorganizacja rang

Post21 kwie 2011, 21:36

Witam,

Jak zapewne zauważyliście na forum doszło do drobnych zmian, a mianowicie zdecydowaliśmy się na zlikwidowanie grupy Zasłużony działacz. Wszystkie osoby zostały przeniesione do grupy VIP. Wprowadziliśmy także kilka innych modyfikacji w uprawnieniach w dostępie do działów. W najbliższym czasie owe zmiany zostaną uwzględnione w regulaminach.

Pozdrawiamy serdecznie
Administracja
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

[INFO] Zmiany na forum - reorganizacja rang

Post21 kwie 2011, 23:08

Szkoda, wolałem tamten kolor i tamtą rangę zasłużony działacz :(, VIP, VIP+? co to w ogóle ma być... Te same kolory tylko że jest "+", mało tego, czuje się poniżony, gdyż na zasłużony działacz, jak i reszta ekipy mocno pracowaliśmy, teraz na VIP+ (ranga wyżej) wystarczy mieć 150 czy tam 400pkt, co jest po prostu śmieszne.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

[INFO] Zmiany na forum - reorganizacja rang

Post21 kwie 2011, 23:16

Jak dla mnie to tamta ranga była ważna. Teraz doszło do takiej sytuacji, że VIP VIP-owi nierówny. :(

Zostałam VIP-em, bo wygrałam konkurs i bo jestem aktywna.

Jednak na rangę zasłużonego działacza trzeba było zapracować.

Trochę mi jej szkoda. :(
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

[INFO] Zmiany na forum - reorganizacja rang

Post22 kwie 2011, 00:25

wystarczy mieć 150 czy tam 400pkt, co jest po prostu śmieszne

Jeśli było takie śmieszne to czemu nie zdobyłeś 500 pkt w konkursach? Były 3 edycje więc miałeś 3 szanse. Łatwo się mówi ale trudniej zrobić ;) Każdy wtedy miał szanse.

teraz na VIP+ (ranga wyżej)

Kolejna insynuacja, ranga VIP jest tylko jedna, znak "+" oznacza osoby z dostępem do ukrytych działów. Błędne wrażenie odnosicie, nie ma tutaj żadnego podziału, nie było i nie będzie. Wręcz przeciwnie, podział i różnicowanie użytkowników na tych gorszych i lepszych zostało zniesione.

Niniejsza likwidacja rangi Zasłużonego miała za zadanie uprościć wszystko. Jeśli ktoś z Was poczuł się tym dotknięty, przepraszam.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

[INFO] Zmiany na forum - reorganizacja rang

Post22 kwie 2011, 00:27

rokko pisze:Jeśli było takie śmieszne to czemu nie zdobyłeś 500 pkt w konkursach? Były 3 edycje więc miałeś 3 szanse. Łatwo się mówi ale trudniej zrobić ;) Każdy wtedy miał szanse.
Już była o tym mowa i doskonale wiesz w którym temacie, i nie mam zamiaru pisać tego samego :)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

[INFO] Zmiany na forum - reorganizacja rang

Post22 kwie 2011, 00:32

Właśnie widziałem, wciąż w kółko o tym samym, że nie Masz dostępu do TDEF, bo tak w rzeczywistości tylko o to ci chodzi, sam o tym nawet wspominałeś w innym temacie, w dziale dla VIPów.

Żeby nie było tutaj zbędnej dyskusji wszelkie uwagi proszę zgłaszać w Strefie VIP lub na PW. Temat zamykam.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „O forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości