Budowa strony głównej. Co nowego warto dodać?

Zauważyłeś błąd, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do strony głównej, pisz tutaj
Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Budowa strony głównej. Co nowego warto dodać?

Post21 lis 2008, 21:03

Co takiego warto byłoby dodać na stronę główną? Prosimy o propozycje.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
LucaS

VIP
Posty: 52
Rejestracja: 23 lis 2008, 13:41
Lokalizacja: wlkp

Budowa strony głównej. Co nowego warto dodać?

Post23 lis 2008, 16:20

Baneru mi tam brakuje i stałej szerokości strony.
I tego co wspomniał Francuz w SB - połączenia bazy danych z forum.
Dokładniej to mi chodzi o to, aby uniknąć zakładania dwóch kont.
Ubuntu 8.10

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Budowa strony głównej. Co nowego warto dodać?

Post23 lis 2008, 22:15

Co bazy. Po konsultacjach, jednak pozostanie obecna forma, czy pełne uniezależnienie serwisu od forum.

Modyfikacje na stronie głównej, to już inna sprawa. Tam będą jeszcze wprowadzane zmiany.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Budowa strony głównej. Co nowego warto dodać?

Post02 gru 2008, 19:57

Witam
Proponuję możliwość pisania komentarzy artykułów gościom. Wiem że jak się to odblokuje to będą mogli pisać na SB dla tego moją propozycją byłoby usunięcie SB z strony głównej (i tak się korzysta tej z forum) i nadanie osobom niezarejestrowanie praw do pisania komentarzy.
Wiem, że nie ma wbudowanego CAPTCHA dla tego specjalnie poszukałem czegoś i znalazłem:
1) Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (dodaje captcha do artykułów, czyli goście będą musieli najpierw przepisać kod z obrazka za nim wyślą wiadomość, co wiadomo chroni w pewnym stopniu przed botami itd. [trzeba wrzucić do folderu include i się zgodzić na jego zamianę]) ps. testowałem, działa bez problemów

2) Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ps. testowałem ale wyskoczył mi jakiś błąd, pewnie źle zedytowałem ten plik, trzeba chyba użyć jakiegoś programu ale to już nie dla mnie ;p

3) Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ps. tego w ogóle nie sprawdzałem bo przerasta moje możliwości

Oczywiście daję tylko propozycję i rozwiązanie przyhamowania spamowania gdyby propozycja miała pójść w życie ;p ;)

Goście mogli by komentować artykuły itd. a powyższe zabezpieczenia powinny być wystarczające (choć mogę się mylić)
Oczywiście to moja propozycja żeby tak zrobić, jak będzie to nie już ode mnie zależy ;p
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
H.A.W.X

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 06 maja 2009, 13:54
Lokalizacja: Milanów

Re: Budowa strony głównej. Co nowego warto dodać?

Post06 maja 2009, 22:41

Myślę że admini już się z tą propozycja zapoznali ale piszę za radą cosik_ktosik,

sugestie odnośnie vortalu: otóż można by stworzyć dział który zajmował by się problemami innych sprzętów elektronicznych tj. GPS-ów, telefonów komórkowych, palmtopów, Pocket PC itd. można by tam zamieszczać łatki do systemów programy i uaktualnienia.
Oraz dołączyć dział o tuningu komputerów wizualnym jak i wydajności...
Na pewno zwiększyło by to ilość odwiedzających użytkowników i popularność strony

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Budowa strony głównej. Co nowego warto dodać?

Post06 maja 2009, 22:46

Chwila chwila.....

Piszesz w dziale o stronie głównej, więc jak dział sugeruje chodzi Ci o wprowadzenie zmian na stronie głównej? Bo w treści posty wynika że chodzi Ci o działy na forum (moim zdaniem).

Rozpisz dokładnie swoją propozycję, czy dotyczy forum czy SG i jak dokładniej sobie te dwa działy wyobrażasz :)

Awatar użytkownika
H.A.W.X

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 06 maja 2009, 13:54
Lokalizacja: Milanów

Re: Budowa strony głównej. Co nowego warto dodać?

Post06 maja 2009, 23:04

Chodzi o tytuł np. Sprzęty elektroniczne etc. i takie poszczególne pod działy o tytułach np. problemy sprzętu, łatki to oprogramowania, programy
I tuning kompa wchodził by w skład działu HARDWARE i normalna nazwa TUNING KOMPUTERA czy coś



  • Reklama

Wróć do „O stronie głównej”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości