Pozytywy i negatywy

Zauważyłeś błąd, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do strony głównej, pisz tutaj
Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Re: Pozytywy i negatywy

Post26 lis 2009, 22:23

,,Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje"
- krytyka często kompromituje ale zawsze pomaga osiągnąć sukces ;)
Warto się wstrzymać i poczekać za innymi odpowiedziami w temacie :)
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Pozytywy i negatywy

Post28 lis 2009, 13:53

Co do tego:
No i jeszcze przy okazji, przydało by się dopasować kolorystycznie button "skomentuj". Pomarańczowy, trochę nie pasuje, do nowej skórki.


Wczoraj wieczorem mi się siadło do stworzenia panelu moderacyjnego dla komentarzy. Komentarze nie pojawią się przed ich akceptacją. Strona została także zabezpieczona przed spamBOTami.

Można więc powrócić z komentarzami na stronę, czyli tam gdzie ich miejsce. No i przycisk skomentuj zrobi się już zbędny.

Nie chce także usuwać niczego z forum. Na nim zostają tematy jako zajawka tego co jest na SG. Ma to duże plusy. Mianowicie user forum wie o nowościach na stronie, a sama wyszukiwarka szybciej indeksując forum, trafia do newsa na SG. W tym momencie news jest znacznie szybciej indeksowany, a na dodatek ma o jeden link więcej (linki liczą się przy liczeniu pozycji).

Warto jeszcze z innego powodu zostawić na forum tematy. A mianowicie user może dopisać np recenzję programu, dać screeny czy zaproponować dodatkowe rozwiązanie lub znaleźć błąd w artykule.

Co do komentowania na SG, to w końcu użytkownicy będą mogli aktywniej uczestniczyć w budowaniu jej treści, a to tworzy społeczności na stronach, zacieśnia więzi.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

Pozytywy i negatywy

Post05 gru 2009, 00:44

Dla mnie osobiście utrudnia przeglądanie newsów ten durny podział newsów,totalna kiszka dajmy taką sytuacja

Nie zaglądam przez tydzień na kompa i chce przejrzeć newsy to
normalnie ide strona po stronie aż do której nie zapmiętam z newsami który ostatnio czytałem a tak kto trzeba grzebać w działach co za tym idzie trzeba wiele więcej czasu poświecić
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Pozytywy i negatywy

Post05 gru 2009, 00:59

oki, to ja mam propozycje.

Niedługo (może za miesiąc) dojdzie do aktualizacji strony. Proponuję dorobienie dwóch rzeczy. Po pierwsze zrobić dla każdego usera możliwość wyboru pozycji paneli (góra dół) oraz wybór kolejności wyświetlania kategorii. To jedna rzecz.

Druga, to zarejestrowany użytkownik będzie mógł wybrać czy chce mieć podział czy nie.

Trzecia, to jak np rokko (nie ukrywam że to od niego decyzja zależy, gdyż to on nad skórką siedział), dorobienie drugiej jaśniejszej skórki.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

Pozytywy i negatywy

Post05 gru 2009, 01:02

o to mnie podoba ;] żeby każdy mógł wybrać czy mu wygodniej wybrać z przedziałem czy też bez
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Pozytywy i negatywy

Post01 sty 2010, 16:12

Wprowadziliśmy tymczasowe rozwiązanie w postaci panelu na górze strony, który pokazuje ostatnie newsy (dokładnie 10 z nich).
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „O stronie głównej”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości