Propozycje dadania nowych programów do bazy

Zauważyłeś błąd, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do strony głównej, pisz tutaj
Awatar użytkownika
QWAK

VIP
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2008, 00:14

Propozycje dadania nowych programów do bazy

Post21 gru 2008, 17:37

Hej!
Najpierw mam małą uwagę do opisu tego działu "Zauważyłeś błąd, Masz jakieś życzenia co do strony głównej, pisz tutaj" i nie jestem pewien czy tutaj opisać moją propozycje? :) Nie znalazłem żadnego działu w którym można by umieszczać jakieś propozycje.
Wracając do tematu w tym topicu można by umieszczać (ciekawe czy się administracja zgodzi ;) ) propozycje i prośby dodania nowych programów do bazy hotfix, i od razu chciałbym zaproponować kilka programów ponieważ pisze kolejny artykuł i uważam że o wiele lepiej by było gdyby programy z artykułów (nie tylko moich ;) ) były linkowane do hotfixu a nie na pierwsza lepszą stronę z google. Te programy to:
- Eclipse PDT edytor przydatny dla webmastera (nie jestem pewien czy można wrzucić do swojego downloadu) Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
- WebServ2 serwer PHP+mySQL+perl Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Co o tym sądzicie
Pozdrowienia
PS: Przy programach w downloadzie można by też umieszczać wersje programu np. ComboFix 2xxxx
PS2: Eee może trochę z innej beczki ale jak napisałem artykuł to mogę go edytować? bo nie znalazłem żadnego takiego przycisku :roll: Aha i czy hotfix nadaje artykułom jakąś specyficzną licencję? Czy mogę spokojnie swój artykuł umieścić na kilku stronach?

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Propozycje dadania nowych programów do bazy

Post21 gru 2008, 18:15

SyntaxError pisze:Przy programach w downloadzie można by też umieszczać wersje programu np. ComboFix 2xxxx

Linki do programów z działu "Download" w większości przekierowują na strony producentów tychże programów, gdzie znajduje się "najświeższa" wersja danego programu, więc dodawanie za każdym razem aktualnego numerku wersji uważam za zbędne.
Obecnie kilka programów w dziale "Download" posiada numer wersji, co zostanie zmienione.
SyntaxError pisze:Eee może trochę z innej beczki ale jak napisałem artykuł to mogę go edytować? bo nie znalazłem żadnego takiego przycisku :roll:

Sam nie możesz edytować artykułu.
Jeżeli chcesz wprowadzić zmianę w swoim artykule, to zgłoś to Użytkownikowi, który umieścił owy artykuł na stronie głównej i przedstaw mu, jakie zmiany chcesz wprowadzić. On edytuje Twój artykuł.
SyntaxError pisze:Aha i czy hotfix nadaje artykułom jakąś specyficzną licencję? Czy mogę spokojnie swój artykuł umieścić na kilku stronach?

Jeżeli jesteś autorem artykułu, to oczywiście możesz umieścić go na innych serwisach.
SyntaxError pisze:Te programy to:- Eclipse PDT edytor przydatny dla webmastera

Ten program jest w bazie.
SyntaxError pisze:WebServ2 serwer PHP+mySQL

Programy zostały umieszczone w dziale "Download".

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Propozycje dadania nowych programów do bazy

Post21 gru 2008, 18:25

seba86mu pisze:
SyntaxError pisze:Aha i czy hotfix nadaje artykułom jakąś specyficzną licencję? Czy mogę spokojnie swój artykuł umieścić na kilku stronach?

Jeżeli jesteś autorem artykułu, to oczywiście możesz umieścić go na innych serwisach.


To są Twoje prawa, więc możesz z nimi robić co tylko zechcesz. Nie wolno natomiast publikować artykułów innych użytkowników bez ich zgody.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Re: Propozycje dadania nowych programów do bazy

Post21 gru 2008, 18:31

SyntaxError pisze:Hej!
PS2: Eee może trochę z innej beczki ale jak napisałem artykuł to mogę go edytować? bo nie znalazłem żadnego takiego przycisku :roll:

Jeżeli Masz jakieś uwagi, sugestie proszę o kontakt na PW.

Pozdrawiam.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
QWAK

VIP
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2008, 00:14

Propozycje dadania nowych programów do bazy

Post21 gru 2008, 18:50

Ok, dzięki za odpowiedź. rokko nie mam żadnych uwag ale chciałem się upewnić co do tej edycji ;)



  • Reklama

Wróć do „O stronie głównej”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości