Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Zauważyłeś błąd, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do strony głównej, pisz tutaj
Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Post04 sty 2011, 10:19

Dzisiaj chciałem polecić następne progsy <Monitory Systemowe> które powinny nam ułatwić pracę
w zakresie zarządzania procesami systemowymi

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
przydatne narzędzie za free o pełnej nazwie Yet Another (remote) Process Monitor
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
które umożliwia dogłębny podgląd oraz zarządzanie procesami systemowymi.
+5pkt

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
posiada trochę mniej możliwości od YAMP-a ale za to jest zdecydowanie łatwiejszy w użyciu,
niestety jego wadą jest brak wsparcia dla systemu Seven

Program odrzucony. Skoro YAPM oferuje te same a nawet trochę więcej możliwości, a na dodatek działa dobrze pod Windows 7 to on powinien wystarczyć.
me@djohnsc

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Post08 sty 2011, 02:25

Iconoid 3.8.5- darmowy program do przywracania układu ikon, ponoć kompatybilny z vistą i Windows 7, ale według mnie najlepiej sprawdza się na Windows XP. (Producenci ostrzegają, że Iconoid nie działa dobrze na systemie Windows 7 64-bit. Jest to prawdą. ) Ten program też oferuje inne funkcje, np. zmianę kolorów ikon, zabawę nimi, itp. ale ja go używam tylko do przywracania zapisanego układu ikon. Ten program radzi chyba sobie z każdą rozdzielczością ekranu. Według niektórych jest na licencji silly software. Można go pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
+5pkt

ReConnect- darmowy program w wersji portable, służący do nawiązywania połączenia internetowego, jego wznawiania i przerywania. Obsługuje min. połączenie ADSL lub dial-up internet RAS połączenie.Używam go na kompie z systemem XP i dzięki niemu nie muszę włączać aplikacji dostępowej Neostrady (do połączenia używam modemu Fast Sagem, bo drugi jest niekompatybilny ze starszym kompem.) Według cnet, ten program jest kompatybilny też z Vistą. Nie wiem, używam go na XP. Można go pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
+5pkt

Pc Security Test 2007- darmowy program do sprawdzania stanu zabezpieczeń kompów z systemem XP (może jest kompatybilny i z Vistą, ale nie wiem. :mrgreen: ) Przeprowadza testy: standardowy (tam sprawdza zaporę, antywirusa i antyspyware), przeglądarek, email (nie wiem, jak to działa, bo tego nie testowałam). Ma jeszcze: proof mode, ale tego nie testowałam. W standard test, wpierw przeprowadza fikcyjny atak, potem czeka dość długo na reakcję programów do ochrony, potem wyświetla wyniki testu, usuwa ślady po fikcyjnym ataku. On min. udaje, że wirus został dodany do autostartu, że komp został zarażony testowym wirusem, nieznanym wirusem, próbuje zmienić stronę startową w IE, itp. Ten program wymaga połączenia internetowego, aby test standardowy, w tym skanowanie portów, mógł się odbyć. Jego wadą jest to, że po zakończeniu testu najlepiej jest wyłączyć go za pomocą menedżera zadań, bo inaczej włączy się strona reklamująca jakiegoś antywirusa. Tak to program działa bez zarzutu. Szukałam nowszych wersji tego programu, np. Pc Security Test 2010, ale przekierowało mnie do strony, gdzie można pobrać jego wersję 2007. Więc może na razie nie jest kontynuowany, albo źle szukałam. Można go pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (Ta strona jest bezpieczna według WOT, ale Mc Afee Site Advisor jej jeszcze nie sklasyfikował. Nie miałam nigdy żadnych problemów, po użyciu tego programu. )
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Post09 sty 2011, 15:03

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników za free pomocny soft do analizy i monitoringu naszych sieci domowych, program nie wymaga zewnętrznych bibliotek typu WinPcap

+5pkt

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Post12 sty 2011, 21:40

Fine Uninstall 2.1- darmowy program, do odinstalowywania zbędnych programów i do przywracania skasowanych plików. On składa się z dwóch modułów: Fine Uninstall- do dezinstalacji i Fine Recovery- do przywracania danych. Testowałam go jako dezinstalatora i dobrze działa. Zdaje się, że jest kompatybilny z Windows XP i Windows 7, używam go na obu tych systemach. Jest lepszy i szybszy niż systemowy aplet dodaj\ usuń programy. Ten program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

Iobit Uninstaller 1.1.6- darmowy program, nie wymagający instalacji, który służy do odinstalowywania zbędnych programów. Jest dość szybki. Przy jego pomocy można też usunąć programy, nie widziane przez aplet dodaj\ usuń programy, wystarczy podać do nich lokalizację. Ten program ma też zakładkę Toolbars, a w niej są pokazane zainstalowane toolbary, oraz zakładkę wyświetlającą zainstalowane aktualizacje Windows. Ten program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Recuva (file recovery)- darmowy program do przywracania rozmyślnie skasowanych danych lub usuniętych w inny sposób. Pomaga też jak dane zostały stracone, na skutek uszkodzenia systemu. Ten program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Ten program został stworzony przez twórców Speccy i Defragglera.

+5pkt
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Post13 sty 2011, 10:32

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - kolejny soft za free który
może być pomocny przy skanowaniu naszych sieci domowych
Supported platforms
Windows 2000, XP, 2003, Vista, 2008, Seven
32-bit and 64-bit

Awatar użytkownika
deFco247

Ekspert
Posty: 371
Rejestracja: 02 sty 2011, 17:27
Kontaktowanie:

Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Post13 sty 2011, 21:16

http://www.hotfix.pl/infusions/pro_down ... t-p170.htm - Java od pewnego czasu dostępna jest w nowszej wersji: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zaktualizowano. +1pkt

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Post17 sty 2011, 01:36

Flash Peak Slim browser 5.00.144 - dość szybka, darmowa przeglądarka internetowa, bazująca na Internet Explorerze. Ma kilka przydatnych funkcji, min. blokowanie wyskakujących okienek, obsługę skórek, sprawdzanie pisowni, filtrowanie treści, wbudowany edytor VBScript/Jscript/HTML/Text (ScriptPad ) oraz funkcję tworzenia aliasów do długich linków. Ten program jest zintegrowany z AI RoboForm- programem zapamiętującym hasła i wpisującym je w formularzach. Ma wbudowany czytnik kanałów RSS. Do niektórych stron można się automatycznie logować. Ten program może grupować strony internetowe. Ma funkcję tłumaczenia danej strony, jeszcze tego nie testowałam. Ma z menu start, dostęp do słowników i można online przetłumaczyć dany zwrot. Narzędzia: social networking (można daną stronę udostępnić na Facebook), dostęp do poczty i grup dyskusyjnych (w tym do książki adresowej, hotmaila, można wysłać stronę lub łącze), ma dostęp do narzędzi Internet Explorera (ale nie wiem, czy jest z nimi kompatybilna), narzędzie do blokowania wyskakujących okienek (można wybrać wyjątki), Ad Blocker (narzędzie blokujące reklamy), zarządzanie pobieraniem plików z internetu, a także wyświetlaniem strony (można tam wybrać czy mają być odtwarzane filmy, wyświetlane obrazki, uruchamiane: skrypty, aplety Java, czy kontrolki ActiveX mają być aktywne, Privacy (narzędzie kasujące pliki tymczasowe, historię wyszukiwania, usuwające pliki cookies i cache), Serwery proxy, definicje aliasów ( :mrgreen: ), jest też stamtąd dostęp do często uruchamianych folderów (np. : moje dokumenty, menu start, itp.). Dla mnie najważniejsze jest to, że ta przeglądarka internetowa jest nawet całkiem szybka. Tą przeglądarkę można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Jest polski interfejs.

GreenBrowser 5.7.1028- darmowa i dość szybka przeglądarka internetowa. Ona bazuje na Internet Explorerze. Ma interfejs w wielu językach, w tym i po polsku. Narzędzia- auto: przewijanie, wypełnianie formularzy, odświeżanie; kontrola ściągania stron (i tego, co one powinny zawierać, czy obrazki powinny być pokazywane, video odtwarzane, ActiveX aktywne, czy ma być włączona Java, czy mają być włączone skrypty, oraz czy mają być włączone animacje Flash i animacje- we wszystkich oknach), jest obsługa skórek, filtr reklam (umożliwia blokowanie reklam, blokowanie tych ,,pływających" - przesuwających się reklam i tych wyskakujących), URL aliasy (które można włączyć lub wyłączyć :mrgreen: ), obsługa proxy, rozbudowana wyszukiwarka ( słów, obrazków, sklepów, oprogramowania, itp.), gesty myszy, e-mail i książka adresowa. Jest też menedżer stron i lista linków. Są też obsługiwane grupy. Ten program ma pasek boczny, który można skonfigurować. W ogóle można skonfigurować wygląd tej przeglądarki internetowej i jej funkcjonowanie. Można ją pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Używam jej ze względu na jej szybkość i prostotę. :) Minus: trzeba potwierdzać, że chce się wyłączyć tą przeglądarkę, a może źle szukałam i można wyłączyć tą opcję? :mrgreen:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Post18 sty 2011, 13:34

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - program przydatny do szybkiej konfiguracji systemu Windows 7,
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
przypominam że istnieje także wersja dla optymalizacji Visty
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- 18 sty 2011, 13:23 --

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników mały i baaardzo
przydatny programik który umożliwia za jednym kliknięciem dostęp do wielu ukrytych funkcji systemowych WinXp
jest to bardzo funkconalne rozszerzenie do znanego już AntiSpy

-- 18 sty 2011, 13:34 --

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
ciekawy tweaker za free dla systemu Windows7, oczywiście producent oferuje także płatną wersję Pro
ale wersja <darmowa> posiada także wiele interesujących modułów które mogą być przydatne dla użytkowników
Win7

+20pkt

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Post19 sty 2011, 20:06

JLC's Internet TV 1.10- darmowy program do słuchania radia internetowego i oglądania telewizji internetowej. Wymaga obecności w systemie Windows Media Player, Real Player lub VLC Media Player. Ja nie mam Real Player, a program dobrze mi działa. Ma min. polski interfejs. Stacje telewizyjne są podzielone na kraje. Minus: jak chciałam pobrać instalkę tego programu, ze strony producenta, to Mc Afee Site Advisor ostrzegł, że ta strona nie jest bezpieczna. Sprawdziłam więc ten plik na virus total i okazało się, że żaden z tamtych skanerów, nie wykrył w nim wirusa. Fakt, ten program nie jest aktualizowany, ale lista kanałów jest wciąż aktualizowana. Jakość obrazu jest bardzo dobra. Nie są odbierane wszystkie kanały, ale jest ich całkiem sporo. :) Jest funkcja zezwolenia na kanały tylko dla dorosłych, ale ja z niej nie skorzystam. Wolę inne kanały, np. muzyczne. :) Polecam ten program. :) Jest też kompatybilny z Windows 7 i działa bez zarzutu.

+5pkt


Earth Media Center Mini 2.0 - darmowy program w wersji portable, do słuchania radia internetowego i oglądania telewizji internetowej. Ma interfejs w wielu językach. Stacje telewizyjne są podzielone na kraje: USA, Wielką Brytanię i Indie. Stacji radiowych internetowych jest o wiele więcej. Są z Australii, Barbadosu, Belgii, Kanady, Francji, Niemiec, Grecji, Hiszpanii, Hong Kongu, Irlandii, Holandii, Nowej Zelandii, Rosji, Wielkiej Brytanii, USA (najwięcej z tych dwóch) i Zimbabwe. Tego programu przeważnie używam do słuchania radia internetowego. Można go pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Ten program nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych programów, ani pluginów, nie trzeba mieć uprawnień administratora, aby go uruchomić. Jest kompatybilny z Windows XP, Windows Vista i Windows 7. Działa bez zarzutu. Polecam ten program. :) Ten program co jakiś czas jest aktualizowany.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
qooblu1996

VIP
Posty: 155
Rejestracja: 25 lis 2010, 16:04

Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Post26 sty 2011, 21:25

AMV Player - mały programik przeznaczony do odtwarzania filmów w formacie AMV.

-- 26 sty 2011, 21:25 --

AMD Dual Core Optimizer - program który służy do optymalizacji procesorów AMD, pomaga również wtedy gdy gry nie obsługują dwurdzeniowych procesorów.
+5pkt
Chcesz nagrać wideo-poradnik dla hotfix? Zgłoś się do mnie!

Pozdrawiam

Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Post27 sty 2011, 20:43

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników kolejna aplikacja za free
przeznaczona do odzysku danych z uszkodzonych płyt, jest to konkurencyjna alternatywa dla ISO Buster

+5pkt

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Post04 lut 2011, 20:54

Tapin Radio- darmowy program do słuchania i nagrywania radia internetowego. Stacje są podzielone na: region (a w nim: np. Afryka i poszczególne kraje), gatunek (np. chillout, jazz, metal, rock, punk, jest ich bardzo dużo; te stacje są też podzielone na kraje) i sieć (czyli internetowe, np. 101 ru- stacji jest bardzo dużo; one chyba są jeszcze podzielone na gatunki). ( Jak go uruchamiałam, to Spy Shelter Premium ostrzegł mnie, że ten program próbuje monitorować schowek, zablokowałam to i program uruchomił się bez problemu. Jednak Spy Shelter ciągle wszczyna ten alarm, też jak wyłączam ten program- już nie wiem, co o tym sądzić. :( Ja blokuję mu dostęp do schowka i ten program dobrze działa.) Tapin Radio- można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników lub jego wersję portable z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Strona domowa tego programu: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Interfejs programu jest min. po polsku. Stacje można też nagrywać i dodawać do ulubionych. Zalety: bardzo duży wybór stacji internetowych, możliwość ich nagrywania i obsługa ulubionych stacji. A ten program ma też funkcję czasowego wyłącznika, można wyłączyć, uśpić lub hibernować komputer, ale ja tego nie przetestuję, więc nie wiem, jak to działa. Stacje radiowe można aktualizować. Jak się chce to można tak ustawić program, że sam będzie sprawdzał swoje aktualizacje, będzie się minimalizował do zasobnika, wyświetlał komunikat, jak nie uzyska połączenia z daną stacją internetową itp. Jest konfigurowalny. Wady: Spy Shelter Premium ostrzega, że ten program chce monitorować schowek. Już nie wiem, co o tym sądzić.

Dodano, +5pkt


Phonostar Player Free- darmowy program do słuchania radia internetowego, stacje są podzielone na gatunki: dance, black music, rock, informacje i kultura, oldies, muzyka poważna, pop, światowa muzyka i inne- w tym stacja muzyczna z muzyką Beatlesów. Można daną stację dodać do ulubionych. To radio jest troszeńkę adware, wyświetla różne wiadomości, ale nie w sposób natrętny. Według mnie warto je przetestować, zwłaszcza że można nagrywać dane stacje. Jest też wersja pro tego programu, ale jego wersja darmowa nadaje się do słuchania przeróżnych stacji radiowych. Ten program ma niemiecki interfejs. Można go pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

-- 02 lut 2011, 20:37 --

Przeskanowałam instalki: Tapin Radio i Phonostar Player Free antywirusem, mbam, super anti spyware i sprawdziłam je na virus total, jotti i virscan- i nie wykryłam żadnej infekcji.

Lokalnie sprawdziłam też zawartość folderów tych programów i nie było żadnych wirusów.


Może Spy Shelter Premium jest przeczulony?

Z przyjemnością słucham Tapin Radio. Phonostar Free też mi się podoba. Tylko, że Tapin Radio oferuje więcej stacji radiowych.

Według mnie warto przetestować obydwa te programy. :)

-- 04 lut 2011, 17:03 --

Imagina Virtual Lightbox 1.6.4045.28510- darmowa przeglądarka zdjęć, oferująca widok ich w formacie 2 D, wtedy są pokazywane normalnie lub w 3 D- wtedy zdjęcia są pomniejszone, ale pokazane są w 3D. Imagina może też wyświetlać slajdy, obrócić zdjęcie zgodnie lub niezgodnie z obrotem wskazówek zegara, poziomo lub horyzontalnie; może zmienić rozmiar zdjęcia, tam się ustawia jego szerokość i wysokość, może też tak dostosować zdjęcie, aby pasowało do ekranu- może je rozciągnąć lub je przyciąć; można też przyciąć zdjęcie i to odpowiednio skonfigurować. Imagina może też edytować zdjęcia, styl w jakim są wyświetlane- period style (przerabia zdjęcie na sepię), smooth (wygładza zdjęcie), reduce noise (usuwa szumy i zakłócenia ze zdjęcia- można to skonfigurować, dostosowując to do danego aparatu fotograficznego lub do aparatu wbudowanego w telefon komórkowy), exsposure (naprawia zdjęcie) i contrast (zmienia automatycznie kontrast zdjęcia). Kontrast można też samemu ustawić, używając opcji: brightness (contrast). Ponadto używając Imaginy można też zmienić rozmiar wyświetlanego zdjęcia, pomniejszyć je lub powiększyć i wyświetlić też jego aktualny rozmiar. Oprócz tego można skonfigurować też, jak ma wyglądać sam program- czy w stylu office lub innym. Polecam Imaginę- bo to bardzo dobra przeglądarka, umożliwiająca też edycję zdjęć i przerabianie ich np. na sepię. Aha- wprowadzane zmiany można cofać. Można je wszystkie cofnąć, aż zdjęcie będzie wyglądało, tak jak na samym początku. Można też cofnąć zdjęcie do jego ostatniej zmiany. Zmienione zdjęcie można zapisać. Imagina- ma interfejs w języku angielskim. Jest raczej prosta w obsłudze. Wystarczy np. kliknąć na dane zdjęcie prawym przyciskiem myszy, aby je powiększyć, a lewym- by je zmniejszyć. Polecam ten program. Imaginę można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Imagina do poprawnego działania wymaga obecności w systemie: środowiska .NET Framework 3.5. Ten program ma też funkcję odtwarzania filmów, ale używam go jako przeglądarkę grafiki.

-- 04 lut 2011, 20:50 --

Classic Windows Start Menu (CWSM)4.06 Beta- darmowy program, wyświetlający w Windows 7 (32- i 64-bit) klasyczne menu start. Ono jest bardzo zbliżone do oryginału. Jego minusem jest to, że trzeba ten program wyłączyć używając menedżera zadań i u mnie dość długo się włącza. Z poziomu tego menu można przejść do domyślnego. Program jest wprawdzie w wersji beta, ale działa bardzo dobrze. Kto wie, może w końcu wypuszczą jego stabilną wersję. Ten program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników jego wersję z polskim interfejsem. On u mnie dobrze działa. :)

Strona, z której można pobrać ten program, według WOT nie jest jeszcze do końca sklasyfikowana, ale nie jest uznana za niebezpieczną- może mało osób ją zna. Ona według McAfee Site Advisora i avg link scanner jest bezpieczna.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Post06 lut 2011, 16:53

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników czyli popularny EAC to już legendarny lider przeznaczony do tworzenia
wzorcowych ripów płyt Audio-CD
program dodatkowo posiada dostęp do bazy wzorca offsetu napędów optycznych, która to jest ciągle rozwijana
przez użytkowników tego programu
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
opis konfiguracji
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

+5pkt

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Post08 lut 2011, 05:11

Kestrel GX- darmowy program, który jest przeglądarką zdjęć, a także służy do ich edycji. Ma moduł kestrel photo editor, który może zmienić rozmiar fotografii, usunąć efekt czerwonych oczu, zmienić kolor, usunąć szumy (zakłócenia), obrócić obraz, poprawić kontrast, zaznaczyć jakiś obszar i go skasować, dodać wodny znak, itp. Ten program może współpracować z innymi, zewnętrznymi programami do obróbki grafiki, wystarczy tylko przygotować ich listę. Zdjęcie można skopiować lub przenieść do danego folderu. Zdjęcie można przekonwertować do formatów: BMP, GIF, JPG, PCX, PNG, PSD, TGA i TIF.Przekonwertowane zdjęcie można umieścić w tym samym folderze, co oryginał lub w innym. Można też nadpisać istniejące zdjęcie, a konwertowane pliki umieścić w nowym folderze. Ze zdjęć można utworzyć PDF. Można też do nich dodać wodny znak i zmienić ich rozmiar. Można też porównać co najmniej dwie fotografie. Można zmienić nazwę zdjęcia, skasować je, obrócić je- zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub na odwrót. Zdjęcie można rozciągnąć poziomo lub pionowo. Jest funkcja automatycznego ulepszenia. Ten program może odczytać EXIF, IPTC i gps informacje z fotografii. Ponadto można także eksportować te informacje do plików tekstowych. Zdjęcie można ustawić jako tapetę centralnie, rozciągniętą lub podzieloną na części. Można zobaczyć aktualny rozmiar zdjęcia i pokaz slajdów. Obsługiwana są też metadane. Można wyszukiwać fotografie i umieszczać je w różnych folderach, w zależności od ich kategorii. Ten program obsługuje też bazę danych, można przeglądać katalogi, podkatalogi i pojedyncze pliki. Można sortować fotografie lub je kasować. Jak się włącza pokaz slajdów, to do wyboru są przeróżne efekty specjalne, jest ich sporo.

Wprawdzie Kestrel GX jest darmowy, ale oferuje sporo ciekawych funkcji.

Ten program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Minus: on instaluje się na dysku C i nie można tego zmienić. Był alert, że on niby ładuje się do autostartu. Ale go w nim nie widzę. :mrgreen:

Jak kliknie się na Getting Started, to włączy się plik PDF z instrukcjami.

Strona nie sklasyfikowana według McAfee Site Advisora, bezpieczna według WOT i avg link scanner. W instalce nie znalazłam żadnych wirusów, a sprawdziłam ją moim antywirusem, mbam, super anti spyware free, na virus total, jotti i vir scan.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

Propozycje programów do działu "Download" na stronę główną.

Post14 lut 2011, 19:48

polecam jeszcze dodatek do EXAC Audio Copy w postaci nakładki na koder Lame czyli
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników także za free,
użycie nakładki w trybie eksperta umożliwia wycisnąć z kodera wszystko co tylko możliwe w kompresji dla
formatu MP3



  • Reklama

Wróć do „O stronie głównej”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości