Propozycje tematów na poradniki.

Zauważyłeś błąd, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do strony głównej, pisz tutaj
Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Propozycje tematów na poradniki.

Post15 lis 2008, 19:14

Jeżeli ktoś ma pomysł na jakiś fajny temat poradnika lub szuka porady i nie może znaleźć jej w sieci, napisz tutaj. Każdej propozycji się przyglądniemy i postaramy się jej sprostać.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Propozycje tematów na poradniki.

Post28 lis 2008, 17:55

Witam
Może nie pomysł, a prośba o zrobienie poradniku do programu TeamViewer 3, tzn. nie rozumiem do czego jaka opcja służy, a na necie nie znalazłem, więc pomyślałem że ten poradnik nie tylko mi by się przydał, ale innym którzy nie wiedzą do czego dana funkcja jest w tym programie.
A jak nie poradnik, to chociaż proszę o wytłumaczenie co do czego służy.
Dzięki

Cube

Użytkownik
Posty: 178
Rejestracja: 20 gru 2008, 16:49

Propozycje tematów na poradniki.

Post10 lut 2009, 00:44

Więcej poradników na Linuksa. Na dzień dzisiejszy są tylko dwa: 1 na stronie i 1 jako temat w systemach.
Może taki poradnik, typu: Jak zacząć, instalacja programów, kompilacja jądra, itepe

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Re: Propozycje tematów na poradniki.

Post11 sty 2010, 15:51

me@djohnsc pisze:Witam
Może nie pomysł, a prośba o zrobienie poradniku do programu TeamViewer 3, tzn. nie rozumiem do czego jaka opcja służy, a na necie nie znalazłem, więc pomyślałem że ten poradnik nie tylko mi by się przydał, ale innym którzy nie wiedzą do czego dana funkcja jest w tym programie.
A jak nie poradnik, to chociaż proszę o wytłumaczenie co do czego służy.
Dzięki

Napisze ten poradnik na dniach.
Co do linuxa mogę napisać jak "dobrze po testować" ten system, w razie gdy się nie spodoba, wywalić, bez żadnych strat, coś jak live CD, tylko wszystkie dane się zapisują - Virtual Box - program do emulacji systemów

-- mniej niż minutę temu --

viewtopic.php?f=51&t=5377 poradnik do Team Viewer 5

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Propozycje tematów na poradniki.

Post18 lip 2010, 17:23

Mógłby ktoś zrobić poradnik na temat Wifi. chodzi mi o tworzenie własnych połączeń pomiędzy komputerami, udostępnianie łącza internetowego, udostępnianie wybranych folderów itp.
wszystko krok po kroku.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Propozycje tematów na poradniki.

Post18 lip 2010, 19:54

Chodzi ci o poradnik dotyczący stworzenia siedzi ad-hoc pomiędzy dwoma komputerami oraz udostępnianie internetu pomiędzy nimi (ICS) tak? Jak źle zrozumiałem to mnie popraw.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Propozycje tematów na poradniki.

Post18 lip 2010, 20:28

tak

Zunri

Użytkownik
Posty: 301
Rejestracja: 16 paź 2009, 15:48

Propozycje tematów na poradniki.

Post01 sie 2010, 14:34

Poradnik co zainstalować po formatowaniu , w jakiej kolejność czy w ogóle kolejność ma znaczenie , jakie programy darmowe , płatne etc.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Propozycje tematów na poradniki.

Post01 sie 2010, 20:21

Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Propozycje tematów na poradniki.

Post01 sie 2010, 23:54

Zacząłem już opisywać z grubsza co i jak więc będzie to dodatek do tego tematu ;)

-- 01 sie 2010, 23:51 --

Co zainstalować po formacie? Najlepsze programy, schemat instalacji

-- 01 sie 2010, 23:54 --

@Piskorz, co do Twojej propozycji, jest ona bardzo ciekawa i do zrealizowania w krótkim czasie, jednakże na chwilę obecną nie dysponuję drugą kartą WiFi, która jest niezbędna do zestawienia połączenia w trybie ad-hoc więc niestety rezygnuje z napisania poradnika o tym, jak będę miał dodatkową kartę to czemu nie, na chwilę obecną takowej nie posiadam.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Propozycje tematów na poradniki.

Post14 wrz 2010, 18:57

może by tak poradnik do programu Miranda IM. Podobno bardzo dobry komunikator, jednak ze względu na jego skomplikowaną konfigurację, po prostu go porzuciłem. Można by umieścić linki do pluginów/wtyczek.



  • Reklama

Wróć do „O stronie głównej”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości