Wybory HotUser 2010

Zauważyłeś błąd, Masz jakieś życzenia bądź uwagi co do strony głównej, pisz tutaj
Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Kontaktowanie:

Wybory HotUser 2010

Post24 gru 2010, 01:24

Witamy, wybory czas zacząć.

Od dzisiaj do sylwestra głosujemy na najlepszego usera roku 2010. Głosować możemy na każdego od zwykłego użytkownika do moderatora. Kto może głosować i ogólnie o zasadach, wszystko tutaj -> HotFix.pl - rozpoczęcie wyborów HotUser 2010

Informacje o tym kto pisał poradniki oraz recenzje: Poradniki i recenzje użytkowników z 2010 roku

Informacje kto posiada bloga (kolejność wg identyfikatorów liczbowych użytkowników):
Lena
Maciak Plock
lewy <- zrezygnował na własne życzenie
Vol
Łukasz
DwD99
Dżon Lemon <- zrezygnował na własne życzenie

Jeśli o kimś zapomnieliśmy, prosimy o powiadomienie. I pamiętajcie, głosujemy jawnie w tym temacie. No i najważniejsze:
Każdy uprawniony wyborca będzie mógł wybrać swoich zwycięzców dla danej kategorii (jeden do każdej z nich): poradnik, recenzja, blog, pomoc na forum.

A zatem możemy wybierać do każdej kategorii inną osobę, ale równie dobrze osobę X do kategorii Blog, pomoc i osobę Y do poradnik/recenzja lub też jedną osobę do wszystkich kategorii (kombinacja dowolna). Ważne, aby maksymalnie oddać po jednym głosie do każdej z kategorii.

Życzymy powodzenia :)
Kandydaci także mogą głosować :)
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
mint1991

Globalny Moderator
Kontaktowanie:

Wybory HotUser 2010

Post24 gru 2010, 01:57

Poradnik: XMan
Recenzja: Lena
Blog: Lena
Pomoc na forum: XMan

Komentarz: Dlaczego XMan? - pomimo, ze napisał tylko 2 poradniki to moim zdaniem poruszają tematykę opisująca częste problemy użytkownika (problem z dźwiękiem) a także ułatwiający życie (automatyczne logowanie). XMan jest także aktywnym użytkownikiem forum wszędzie go pełno - w tym pozytywnym znaczeniu. Nie chodzi o to, że jest moderatorem, chodzi o to, że posiada dużą wiedzę i dzieli się nią poprzez swoje profesjonalne odpowiedzi, w których szczegółowo opisuje co i jak. Robi tak odkąd pamiętam czyli od samego początku istnienia Hotfix'a.
Dlaczego lenka? - uwielbiam nowinki sprzętowe. Może opis dysku nie jest nowinką, ale w bardzo ładny sposób został on przedstawiony. Co do blogu to lubię małe co nie co, a przepisy publikowane na blogu lenki są bardzo dobre (dania też).
Komentarz ten został napisany, aby inni userzy mieli odpowiedź na pytania "dlaczego członkowie ekipy."
Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Będzie Tak Jak Było Kiedyś...
Obrazek
Otrzymałeś od nas pomoc? Podoba Ci się to forum? - Poleć nas znajomym.

Teoria - wszystko wiemy, ale nic nie działa.
Praktyka - wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
My łączymy teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. :D

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator

Wybory HotUser 2010

Post24 gru 2010, 02:39

A więc głosuję :
1. poradniki, recenzje, udzielanie się w tematach, duża aktywność - djkamil09061991
2. blogi i nie tylko również pomoc i udzielanie się w tematach - Lena.
3. duża aktywność stukot widoczna na forum oraz w :google:
4. zadziwił mnie ostatnio fajny, b. młody i odważny chłopak DwD99.
Jeszcze mam w pamięci dużo Administratorów oraz Moderatorów.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stukot

VIP+

Wybory HotUser 2010

Post24 gru 2010, 02:42

Poradnik: XMan.
Recenzja: Łukasz.
Blog: Maciak Płock.
Pomoc na forum: XMan.

XMan, bo jego poradniki są bardzo przydatne i bardzo pomaga innym na forum. Łukasz- bo jego recenzje są ciekawe. Maciak Płock- bo prowadzi ciekawego bloga i jest pełen optymizmu. Podoba mi się jego blog o motywujących kawałkach, które mają podtrzymać na duchu.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator

Wybory HotUser 2010

Post24 gru 2010, 03:11

Nie zgadzam się z opinią ;)
1. Konkurs dotyczył ostatniej aktywności.
2. Najwięcej aktywny był ostatnio djkamil09061991
3. Nie ja, chociaż się starałem.
4. Oprócz mnie było w konkursie dużo więcej aktywniejszych.
Obserwowałem to od początku konkursu :)
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
mint1991

Globalny Moderator
Kontaktowanie:

Wybory HotUser 2010

Post24 gru 2010, 10:58

xMan nie wiem jak Ty, ale ja biorę pod uwagę całokształt "twórczości" i w gronie osób na które można głosować to Ty najbardziej się produkujesz żeby pomóc, choć nie niektórzy wybredni użytkownicy tego nie doceniają. Prawda jest taka, że pomijając administrację to jesteś najaktywniejszy z nas wszystkich :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Kontaktowanie:

Wybory HotUser 2010

Post24 gru 2010, 11:40

poradnik: Vol bo ćwiczy nie jest pała i się nie poddaje! :@
recenzja: djkamil09061991 - Z tego co widzę ma ich najwięcej a jest aktywny na forum sporo pomaga więc głos na niego.
blog: Łukasz
pomoc na forum: stukot - podobają mi się jej wypowiedzi, są zawsze ciekawe i pisze ile się da i oczywiście na temat :)

Wybierałem trochę z przymrużeniem oka :P
Zapraszam na mój blog!
Nie ma mnie na forum? Masz jakieś pytanie? PISZ ŚMIAŁO:
Obrazek

GG:904827

Najlepsza Strona o Clash Of Clans W Polsce Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Najlepsze Forum o COC w Polsce! Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Kontaktowanie:

Wybory HotUser 2010

Post24 gru 2010, 17:53

Jako że dziś jestem ostatni dzień i dopiero po nowym roku zawitam tutaj ponownie, jako pierwszy z adminów zagłosuje.

Poradniki: koleś git
Recenzje: djkamil09061991
Blog: Maciak Plock
Za aktywność na forum (pomoc): ustalony w drodze losowania - djkamil09061991

W przypadku poradników miałem trzech kandydatów, mimo to muszę otwarcie powiedzieć, że poradniki koleś git zrobiły na mnie największe wrażenie (ich ilość i jakość zarazem), konkurenci też mieli wypasione poradniki, lecz ostatecznie wybrałem koleś git.

W przypadku recenzji, miałem dwóch kandydatów, wybrałem djkamil09061991.

W przypadku blogów, bez dwóch zdań, największą aktywnością wykazał się Maciak Plock i to jemu przyznaję punkty za prowadzenie bloga.

W przypadku pomocy na forum, tutaj jest wielu kandydatów i kandydatek dlatego zdecydowałem, aby to los wybrał najwłaściwszą osobę. Na liście kandydatów znalazły się te osoby, które w tym roku były najaktywniejsze na forum (to jest moja indywidualna ocena, jeżeli ktoś na tej liście nie znalazł się, oznacza to że nie utkwił mi w pamięci ;)). Dwóch userów nie uwzględniam ponieważ na własną prośbę zrezygnowali. Losowanie przeprowadziłem z wykorzystaniem strony random.org.

Wyniki...
Obrazek
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Kontaktowanie:

Wybory HotUser 2010

Post24 gru 2010, 21:04

A co do samych nominacji to trochę lipa... powinno być ich więcej, takich trochę bardziej luźnych typu:

Największy Spamer
Największy Dowcipniś
Największy Lamer
Najlepszy Moderator
Najgorszy Moderator
itp, rozumiecie? ;) Nie musiały by być one nagrodzone jakimiś specjalnymi nagrodami, ale fajnie by było dołożyć parę nominacji za rok.
Zapraszam na mój blog!
Obrazek

Najlepsza Strona o Clash Of Clans W Polsce Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Najlepsze Forum o COC w Polsce! Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Kontaktowanie:

Wybory HotUser 2010

Post24 gru 2010, 21:07

Może może :P ale chyba wtedy byłoby tego troszkę za dużo :) i lekkie zamieszanie :P

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Kontaktowanie:

Wybory HotUser 2010

Post24 gru 2010, 21:11

Dlaczego? Jeśli ktoś bywa systematycznie na forum bez problemu do każdej kategorii kogoś przypasuje ;) Wystarczy w pierwszym poście napisać szablon każdy sobie go wklei i obok każdej nominacji wpisze Nick Usera :P
Zapraszam na mój blog!
Obrazek

Awatar użytkownika
mint1991

Globalny Moderator
Kontaktowanie:

Wybory HotUser 2010

Post24 gru 2010, 23:06

Maciak Plock fajny pomysł. Można by było robić tak jak jest teraz, a co do Twoich propozycji to mozna by było stworzyć formularze/formularz, ale to już jest sprawa administracji. Nagroda mogłoby być umieszczenie laureatów na "złotej liście" i tak co roku ;).
Obrazek

Awatar użytkownika
DwD99

Stały bywalec

Wybory HotUser 2010

Post25 gru 2010, 13:59

rokko
Weeee jestem na 3 miejscu :)

Fajnie by było zrobić coś takiego jak napisał Maciak Plock

Awatar użytkownika
stukot

VIP+

Wybory HotUser 2010

Post25 gru 2010, 15:17

Według mnie pomysł Maciak Płock, jest głupi. Przecież rangi: Największy Spamer, Największy Dowcipniś, Największy Lamer i Najgorszy Moderator są obraźliwe. Ktoś zdobędzie rangę Największego Dowcipnisia i nikt nie będzie go traktował poważnie. Poza tym bycie spamerem jestem chyba nielegalne.

Maciak, wiem, że patrzysz na te rangi z przymrużeniem oka, ale według mnie są całkowicie zbędne.

Na jednym forum wielotematycznym, są tak obraźliwe rangi, że aż trudno to sobie wyobrazić. :/ Nie chciałabym, aby na Hotfix było coś podobnego.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Kontaktowanie:

Wybory HotUser 2010

Post25 gru 2010, 15:51

Napisałem bardziej luźne i nikt tego by za bardzo nie brał do siebie:P Na przykład na najgorszego moderatora czy najlepszego było by ciężko wybrać więc osobiście wstrzymał bym się od tego głosu Te nominacje co podałem to są przykładowe, można dać też inne ;)

-- 25 gru 2010, 15:51 --

Aha... no i takie tematy jak Wybory raz do roku na HotUsera powinny być przyklejone albo ogłoszeniem...
Zapraszam na mój blog!
Obrazek

• Reklama

Wróć do „O stronie głównej”