Czy jakieś mp4-3 posiada takowe możliwości ?

Wszystko co dotyczy odtwarzaczy MP3/MP4
elvagabundo

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2012, 06:31

Czy jakieś mp4-3 posiada takowe możliwości ?

Post25 cze 2012, 06:59

Potrzebne mi mp4 czy też mp3 z następującymi możliwościami
1. niedotykowy
2. nie za krótki czas pracy , chociaż te 20 godzin (najmniej)
3. funkcja odtworzenia jednego utworu i zatrzymania się po jego skończeniu a nie , jak to jest przeważnie, wskakuje utwór następny i następny itd .. ( jest to jedna z najważniejszych dla mnie spraw! )
4. ogólna pamięć to najmniej 8GB (wewnętrzna) jeśli nie ma wejścia na dodatkową kartę pamięci .. jeśli posiada takowe wejście to pamięć wewnętrzna wystarczy 4 GB

I dodatkowe pytanie ; czy są jakieś mp4 lub mp3 , które MAJĄ MOŻLIWOŚĆ ZAPĘTLANIA CZĘŚCI UTWORU ??? - bardzo przydatna rzecz do nauki.

Mam ( z tego co kojarzę to najmniej 2 może 3 lata ) mp4 CREATIVE ZEN MX .. posiada funkcję odtworzenia jednego utworu i zatrzymania się .. dlatego kupując go wtedy ,musiałem pojechać 100 km do Media Markt , żeby osobiście sprawdzić tę funkcję dla mnie najistotniejszą , bo pytając poprzez mail kogoś czy telefonicznie nie rozumieli dokładnie co to za funkcja .. ale kilka lat temu ten Creative miał tylko wewnętrzną pamięć 2 GB ( bynajmniej takie były wtedy w sklepie w sprzedaży ) Są teraz Creativy takie same z 8 GB pamięci wewnętrznej, ale jest tam mały mankament - w pamięci wewnętrznej wszystkie utwory widzi jako jeden folder , nawet jakbyś podzielił na kompie na 10 folderów - on widzi jeden, czyli widzisz pojedyńcze tytuły mp3 .. to w 8 GB byłoby ich trochę .. no i recenzje .. wypowiedzi czytając jeśli chodzi o ten model są nie najlepsze ..

joobler

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 28 gru 2012, 17:51

Czy jakieś mp4-3 posiada takowe możliwości ?

Post05 lut 2013, 11:08

No Pamięć minimum 8 Gb moim zdaniem jest możliwa, z tego co wiem to na jednym ładowaniu mp3 lub 4 może działam 15 godzin, ale nie wiem czy więcej też, jeśli chodzi o funkcję powtarzania fragmentu utworu to myślę, że w tych nowszych i droższych na pewno takowa funkcja jest, a no i z dotykową mp3 lub 4 jeszcze nigdy nie miałam styczności a ni powiem szczerze nawet nie wiem czy taka istnieje, ale jak na dzisiejsze standardy to na pewno coś takiego jest i znajdziesz taką mp3/4 jaką potrzebujesz :) Powodzenia.



  • Reklama

Wróć do „Odtwarzacze MP3/MP4”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości