Dr Dree Studio 1.0 , Czy Oryginalne ?

Wszystko co dotyczy odtwarzaczy MP3/MP4
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Dr Dree Studio 1.0 , Czy Oryginalne ?

Post08 maja 2017, 22:01

Cześć. Dostałem propozycję wymiany swojego telefonu (wartego ok 350PLN) za słuchawki Dr Dree Studio 1.0, dodam że ten telefon wyniósł mnie ok 150PLN, gdyż mam ich dużo zamawiając hurtem,
No i pytanie do was, jako że ja nie jestem AudioFilem, a że telefon nie tak łatwo sprzedać chętnie bym się z nim wymienił, obecnie słucham muzyki na starych poczciwych SuperLux HD 681.

Wrzucam zdjęcia jakie dostałem od kolesia który chce się ze mną wymienić, zdając sobie sprawę że jest masakrycznie dużo podróbek postanowiłem napisać i założyć ten temat.
Koleś twierdzi że kupował je półtora roku temu~ za 1250PLN, były używane parę miesięcy bo na święta dostał nowszy model (również widoczny na tych zdjęciach).

Zdjęcia:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Proszę o opinię, chodzi oczywiście o białe słuchawki, pozdrawiam


  • Reklama

Wróć do „Odtwarzacze MP3/MP4”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość