Odtwarzacz MP3 do 100 zł.

Wszystko co dotyczy odtwarzaczy MP3/MP4
Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Odtwarzacz MP3 do 100 zł.

Post18 cze 2017, 09:46

Witam, tak jak w tytule, chcę kupić nowy odtwarzacz MP3 do 100zł zasilany baterią AA bądź AAA (występują przeważnie te mniejsze).
Moje pomysły to:
1.Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników za 99zł, odtwarza: MP3, WMA
2.Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników za 69.99 odtwarza: MP3, WAV, WMA
chyba ten drugi będzie lepszy.

Zamierzam zakupić akumulatorki oraz ładowarkę i tu pojawia się pytanie: czy mp3 będzie działał? Trochę poszukałem w sieci, baterie dają 1.5V a akumulatorki 1.2V (przynajmniej te które przeglądałem, jakieś "no name").

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Odtwarzacz MP3 do 100 zł.

Post18 cze 2017, 14:45

Czy te wymagania na pewno są przemyślane. Bo zamiast kupować "cienki" MP3 i ładowarkę oraz akumulatorki noname. Można mieć dokładając niewiele fajny jakościowo i wygodniejszy sprzęt. Na przykład SanDisk Sansa Clip Sport 4GB (refurbished) z Allegro. No ale to tylko moje zdanie.

Obczaj :)
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Odtwarzacz MP3 do 100 zł.

Post18 cze 2017, 16:06

LupeR pisze:Czy te wymagania na pewno są przemyślane. Bo zamiast kupować "cienki" MP3 i ładowarkę oraz akumulatorki noname. Można mieć dokładając niewiele fajny jakościowo i wygodniejszy sprzęt. Na przykład SanDisk Sansa Clip Sport 4GB (refurbished) z Allegro. No ale to tylko moje zdanie.

Obczaj :)
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników


Bardzo przemyślane, odtwarzacz do 100zł + akumulatorki z ładowarką do 50-60zł. Zakup akumulatorków bardziej mi się opłaca, odtwarzacz będzie pracował bardzo dużo :D :D :D Obawiam się trochę wbudowanej baterii, jak siądzie to nie warto już wymieniać, taniej wyjdzie kupić drugi.
Sansa Clip, ciekawa propozycja, czas pracy 25h, czyli ładowanie co drugi dzień. 12 miesięcy gwarancji.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Odtwarzacz MP3 do 100 zł.

Post18 cze 2017, 23:06

Ja bym brał Sansa Clip za jakość i wszechstronność. 25h to tylko w teorii, czym większa głośność i jakość utworu to bateria szybciej schodzi ale i tak nieźle potrzyma. Nie wiem jak będzie z żywotnością ale wolał bym mieć krócej lepszy sprzęt niż dłużej gorszy.

Jeśli już z tamtych tańszych to INTENSO bo dużo komentarzy wiadomo co się bierze chociaż. ART źle mi się kojarzy przez myszkę która była niewypałem okropnym.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Odtwarzacz MP3 do 100 zł.

Post10 lip 2017, 19:11

LupeR pisze:Ja bym brał Sansa Clip za jakość i wszechstronność. 25h to tylko w teorii, czym większa głośność i jakość utworu to bateria szybciej schodzi ale i tak nieźle potrzyma. Nie wiem jak będzie z żywotnością ale wolał bym mieć krócej lepszy sprzęt niż dłużej gorszy.

Jeśli już z tamtych tańszych to INTENSO bo dużo komentarzy wiadomo co się bierze chociaż. ART źle mi się kojarzy przez myszkę która była niewypałem okropnym.


Co do SanDisk'a, 12 miesięcy gwarancji, także spoko. Do 25h odtwarzania. Tak realnie to ile może wytrzymać, do 8-12h pójdzie bez problemu?

Transcend:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Berg

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 07 cze 2017, 15:25

Odtwarzacz MP3 do 100 zł.

Post10 lip 2017, 21:04

Ja mam jakiegoś no-name'a z Saturna z wbudowanym akumulatorkiem, kupiłem za 70 zł i wystarczy tak max. na 4 godziny słuchania. Minusem jest to, że powoli się ładuje i jakość dźwięku słaba, niezależnie od jakości słuchawek.

Krzysztof Nowak

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2017, 10:58

Odtwarzacz MP3 do 100 zł.

Post12 lip 2017, 09:22




  • Reklama

Wróć do „Odtwarzacze MP3/MP4”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość