Problem z odtwarzaczem Philips GoGear 2GB

Wszystko co dotyczy odtwarzaczy MP3/MP4
Mic80

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2011, 10:29

Problem z odtwarzaczem Philips GoGear 2GB

Post19 gru 2011, 11:19

Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc na początek witam wszystkich :)

Tak jak w temacie, mój player zaczął sprawiać problemy i szukam kogoś, kto wie czy i jak można w tej sytuacji pomóc. Odtwarzacza nie można włączyć, ale po podpięciu go do komputera pojawia się na wyświetlaczu ekran informujący o tym, że urządzenie jest połączone z PC i że ładuje się bateria. Komputer widzi, że coś jest podłączone do USB, Mój Komputer wyświetla je jako dysk wymienny, jednak nie można go przeglądać (komunikat: F:\ nie jest dostępny/Nie można wykonać żądania z powodu błędu urządzenia We/Wy). Właściwości wskazują, że pojemność wynosi 0 bajtów, narzędzia Scandisk i Defragmentator nie działają, a status urządzenia mówi, że działa ono poprawnie. Próbowałem skorzystać z pomocy programów (CardTest, BadCopy, CDCheck, HDD Low Level Format Tool), widziały one napęd, ale na tym się kończyło. Pomocny okazał się jedynie program ChipGenius, dzięki któremu znam numer VID: 0471 oraz PID: 084A.

Jeśli ktoś wie, czy i jak można tego playera przywrócić do życia, będę wdzięczny za podzielenie się to wiedzą.

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Problem z odtwarzaczem Philips GoGear 2GB

Post19 gru 2011, 13:05

Jaki masz Service Pack ?
Instalowałeś ponownie sterowniki do płyty głównej Chipset z podłączonym odtwarzaczem ?
Sprawdzałeś czy nie ma wirusów (z podłączonym odtwarzaczem) ?
Wgrałeś nowego firmware/uaktualniłeś softa ?
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Mic80

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2011, 10:29

Problem z odtwarzaczem Philips GoGear 2GB

Post19 gru 2011, 16:06

Mam Service Pack 3, jednak nie sądzę, żeby problem leżał po stronie komputera, ponieważ sprawdzałem również na innych, i efekt był ten sam. Jeśli chodzi o sterowniki do płyty głównej, to gdy je aktualizowałem, nie miałem podpiętego odtwarzacza. Przeskanowałem teraz player za pomocą programu Eset NOD 32, tak wygląda raport po skanowaniu:
Dziennik skanowania
Wersja bazy sygnatur wirusów: 6724 (20111219)
Data: 2011-12-19 Godzina: 15:53:09
Skanowane dyski, foldery i pliki: F:\Sektor rozruchowy;F:\
F:\ - błąd podczas otwierania [4]
Liczba przeskanowanych obiektów: 2
Liczba znalezionych zagrożeń: 0
Godzina zakończenia: 15:53:37 Całkowity czas skanowania: 28 s (00:00:28)

Uwagi:
[4] Nie można otworzyć obiektu. Może on być używany przez inną aplikację lub system operacyjny.


Próbowałem aktualizować soft, ale Philips Device Manager nie wykrywa urządzenia. Co ciekawe, program z tej samej płyty - Philips Media Converter - widzi odtwarzacz.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Problem z odtwarzaczem Philips GoGear 2GB

Post19 gru 2011, 16:22

Sprawdź :
Usuwanie wirusów z pendrive programem Panda USB Vaccine.
Jeżeli posiadasz zainfekowaną pamięć przenośną: pendrive, MP3 itp, możesz ją wyleczyć darmowym programem Panda USB Vaccine.

Ten program jest już nieaktualny, zapraszam do czytania poradnika o nowszej jego wersji -> Zabezpieczanie nośników przenośnych, przed infekcją.

Zabezpieczanie nośników przenośnych, przed infekcją.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Mic80

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2011, 10:29

Problem z odtwarzaczem Philips GoGear 2GB

Post19 gru 2011, 18:25

Niestety Panda nie widzi Playera.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Problem z odtwarzaczem Philips GoGear 2GB

Post19 gru 2011, 18:32

Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Odtwarzacze MP3/MP4”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości