[Zlecę] Poprawkę skryptu [jquery-GM], który padł na stronie.

W tym dziale możesz zamieścić ogłoszenia i zlecenia dostępne dla użytkowników forum komputerowego
Regulamin forum
  1. Dział Ogłoszenia nie służy do przedstawiania ofert kupna/sprzedaży. Od tego jest dział Giełda.
  2. Wszelkie szczegóły należy uzgadniać poza forum, na kanałach prywatnych (PW, GG, e-mail).
  3. Treść ogłoszeń, strony podlinkowane w temacie etc muszą być zgodne z regulaminem portalu i forum Hotfix. Wszelkie tematy niezgodne z regulaminem będą przenoszone do śmietnika.
  4. Nieaktualne ogłoszenia proszę zgłaszać moderatorom poprzez PW bądź zaraportować temat.
  5. Zamieszczenie wątku w dziale jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Awatar użytkownika
njczyziu

Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 11 lip 2011, 18:46

[Zlecę] Poprawkę skryptu [jquery-GM], który padł na stronie.

Post10 lut 2017, 01:48

Witam,
ostatnio jedna ze stron internetowych na której miałem zainstalowany skrypt, stworzony (akurat za friko) przez pewnego użytkownika, została graficznie dość mocno zmieniona. Z owym użytkownikiem nie mogę się skontaktować (ostatnia jego wiadomość na forum, jest sprzed 2 lat).
Sam zupełnie nie znam się na pisaniu skryptów, ale wiem, że dla osoby obeznanej w temacie, coś takiego jak miałem wcześniej, to dość szybko wyjdzie spod palców.
Tamten gość zrobił go ekspresowo.

Chodzi o tę stronę/podstronę - Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zmiany jakie ma zawierać skrypt:

1. Zawsze wyświetlają się spotkania piłki nożnej o kursie 1,35-2,50 na gospodarza (gość w tym przypadku nas nie interesuje - stąd skreślone kursy u niego na ss poniżej), od teraz na najbliższe 2 dni.

2. Po wybraniu jakiegokolwiek spotkania, pojawia się na nowej stronie tabela ligowa (znajduje się ona zaraz pod kursami)
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
, chodzi o to, by na naszej głównej stronie wyświetlały się tak jak widać na ss (przykład z pierwszym spotkaniem):
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - grafika z ostatnich 5 spotkań gospodarza i gościa, między nimi - miejsce gospodarza i gościa w tabeli ligowej, a także z prawej strony (za grafiką gościa) - forma z ostatnich 5 spotkań, jednych i drugich w postaci cyfrowej [suma] (3 pkt. - zwycięstwo, 1 pkt. remis, 0 pkt. porażka). Czcionka tekstu: pogrubiona Calibri, rozmiar - 20.

3. Czasami pojawiają się również puchary i spotkania ligowe, które także mają pucharowy system rozgrywek, np.:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
one niech nie będą brane pod uwagę. Zresztą i tak nie posiadają w sobie tabeli z grafiką formy, czy konkretnych miejsc w ów tabeli ligowej, więc niechaj będą z góry ignorowane przez skrypt.

To w sumie tyle. Tamten gość, zrobił go bardzo szybko w Greasemonkey. Mogę podesłać kod, jeżeli będzie trzeba, by przyśpieszyć to jeszcze bardziej. Tam były oprócz tego co wyżej, dodatkowo, kolejne rzeczy, jak np. aktualizacja wszystkich spotkań (kursy się zmieniają - jednych meczy przybywa, drugich ubywa) co 5 min, albo podział spotkań na zakładki. Tutaj jednak już tego nie wymagam, najwyżej samemu będę sobie odświeżał listę.

Ktoś się zgłosił do mnie, jakiś czas temu i zrobił za free - na szybko, coś takiego:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Jak widać, jedynie rezultaty ostatnich 5 spotkań umieścił na stronie głównej, w bardzo skąpej postaci.
Napisał mi, że nie zna zanadto tego języka i nie ma zbyt dużo czasu na jego ogarnięcie, tak to by zrobił jak należy..

Pytałem się zawodowego programisty (5 lat doświadczenia), za ile by to zrobił, wycenił na około 60-80 zł.
Może ktoś zrobiłby to jeszcze ciut taniej? Chodzę jeszcze do szkoły, każdy grosz się liczy :)

Pozdrawiam

-- 10 lut 2017, 02:48 --

Temat można usunąć, już nieaktualne.


  • Reklama

Wróć do „Ogłoszenia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości