Adaware - może być załączony cały czas? Mimo iż mam avasta

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Anonim1

Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:21

Adaware - może być załączony cały czas? Mimo iż mam avasta

Post17 kwie 2009, 18:21

witam Mam takie pytanko Czy adaware powinien być włączony bez przerwy Ściągnąłem sobie darmowa wersje i za każdym razem uruchamia mi się przy starcie systemu Mam tez avasta ????
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2009, 18:26 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmieniłem tytuł, poprawiłem pisownię, przeniosłem z problemy

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Adaware - może być załączony cały czas? Mimo iż mam avasta

Post17 kwie 2009, 19:12

W przypadku tego programu nie widzę niebezpieczeństwa, aby coś nie współgrało ze sobą, jednakże nowsze wersje oprogramowania mogą posiadać błędy, które uniemożliwią współdziałanie obydwu programów, to czasem zdarza się podczas aktualizacji kluczowych komponentów aplikacji. Jeżeli będzie problem, zawsze można uruchomić komputer w trybie awaryjnym i pozbyć się danej aplikacji (usługi).
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Anonim1

Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:21

Adaware - może być załączony cały czas? Mimo iż mam avasta

Post17 kwie 2009, 20:44

Nie widzę żeby te programy się 'gryzły'. Chodziło mi bardziej o to czy adaware jak jest włączony to chroni komputer czy tylko służy do skanowania

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Adaware - może być załączony cały czas? Mimo iż mam avasta

Post18 kwie 2009, 08:58

Płatna wersja chroni komputer przed złośliwym oprogramowaniem na bieżąco monitorując go, natomiast darmowa z tego co wiem jest pozbawiona ochrony real-time w postaci modułu Ad-watch (nie wiem jak jest w nowszej wersji, ale zapewne polityka producenta w tej kwestii nie zmieniła się).

Więc odpowiadając na Twoje pytanie...
Chodziło mi bardziej o to czy adaware jak jest włączony to chroni komputer czy tylko służy do skanowania

Uzależnione jest to od wersji oprogramowania, w zależności od tego czy jest to wersja Professional czy Personal, funkcjonalności będą odmienne. Pro będzie chronić komputer w czasie rzeczywistym, wersja Personal będzie służyć tylko do skanowania.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości