ASUS a52f bios

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
andamel

Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 21 cze 2010, 23:55

ASUS a52f bios

Post16 paź 2015, 13:15

Generalnie nie mogę odpalić lapka ...

Wyjalem baterie niosą z płyty głównej żeby go aresztować bo działy się dziwne rzeczy hasło brak opcji możliwych do wyboru itd.
Od czekalem 24h bo tak mi kiedyś zalecaliscie zlozylem w powrotem lapka i odpala się hasło, aż do momentu wejścia czarnego ekranu z napisem Windows i te kolorowe kwiatki jakby lądowanie... Potem następuje rozruch ponowny...

Próbowali bootowac wina z pena nie mogę wejść w ustawienia f8 ani nawet w wiersz poleceń opcja do przestawienia błota cd\pen\dysk też nie ma ... Co mam robić ?? A najlepiej jakby ktoś się mógł telefonicznie kontaktowac bo lipa od 2 tygodni juz

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

ASUS a52f bios

Post17 paź 2015, 23:40

Zapewne po restarcie przedstawił się w biosie kontroler dysku twardego. Poszukaj opcji SATA Mode, będzie tam ahci lub IDE. Przestaw na drugą opcję inną niż obecnie, po zapisaniu poprzez F10 zobacz czy system normalnie nie ruszy.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

andamel

Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 21 cze 2010, 23:55

ASUS a52f bios

Post26 paź 2015, 18:17

Dałem do serwisu lapka, zapłaciłem 150 zł i się dowiedziałem że dysk się zaszyfrował a bios jest w użytku tak jakby konta użytkownika a nie administratora cokolwiek to znaczy... bynajmniej dostałem lapka działającego.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2015, 18:17 przez LupeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiłem pisownie



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości