Co to jest program SES i jego moduły?

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Patagonia

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2008, 18:45

Co to jest program SES i jego moduły?

Post22 lis 2008, 17:01

Tak jak w temacie

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

Re: Co to jest program SES i jego moduły?

Post22 lis 2008, 17:26

Nie wiem czy oto chodziło ale coś mam


"SES Typ Extra zaprojektowano tak, aby analizować swoje typowania wyników i dokładność."
SES Type Extra jest oddzielny program do SES typu freeware. Chociaż SES typu freeware jest wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się efektywne i dokładne maszynistka. SES Type Extra zaprojektowano tak, aby analizować swoje typowania wyników i dokładność.

Mając na uwadze, że SES typu Freeware zastosowań krótkie ćwiczenia w celu prowadzenia typowania, SES Typ Extra zawiera wybór tekstów, tak długo można praktyce przez dłuższe sekcje. Podczas rodzaj ćwiczeń, to błędy i monitoruje środki prędkość. Będzie on następnie wygenerować dostosowane trakcie ćwiczenia, które mogą zostać załadowane do SES typu freeware do żelaza obecnie problemy ożywił się podczas pisania.

SES Type Extra również generuje raport, który podsumowuje swoje typowania szybkości i dokładności, oraz szczegóły znaków i liter, z którymi masz największe problemy.

SES Type Extra jest idealnym rozwiązaniem dla pośredniego maszynistka, która właśnie nauczyliśmy podstawowego miejsca na klucze, ale potrzebuje dodatkowej pomocy w prasowania obecnie kilka podstawowych błędów, jak również jako maszynistka dla doświadczonych, którzy chcą zwiększyć swoją szybkość i dokładność.

Opracowanych dla systemu Windows 98. Działa również pod Windows 95, ME, NT i 2000 r. i pod Linuksem z wykorzystaniem wina. możesz


Obrazek

I tylko to znalazłem a inne nazwy na słowo SES to jakieś firmy, więc chyba w 99% oto chodzi
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości