Darmowy program do optymalizacji - szukam

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Darmowy program do optymalizacji - szukam

Post15 lip 2015, 14:48

J.w mile widziany mało popularny,lecz dobry i bezpieczny :mrgreen: .Wiem o CCleaner,Odkurzaczu,Wise Cleaner,Ninja Cleaner.Chętnie spróbowałbym innej opcji. :o

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Darmowy program do optymalizacji - szukam

Post15 lip 2015, 16:17

Takich programów jest bardzo dużo i możesz testować ;)
Przed każdą próbą/testem proponuję wcześniej zapisać nowy punkt przywracania systemu
co może uratować Twój komputer/system...
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
robiwielki

Ekspert
Posty: 2851
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:11
Kontaktowanie:

Darmowy program do optymalizacji - szukam

Post16 lip 2015, 19:40

Warto też przetestować znany program Autoruns. Jest bardzo dobry.
Ktoś musi być „zły”, żeby ktoś był dobry. Równowaga w przyrodzie musi być.


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Darmowy program do optymalizacji - szukam

Post16 lip 2015, 21:09

Możesz zainstalować JetClean. Pamiętaj, żeby w kreatorze koniecznie kliknąć w DECLINE. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Ten program trochę zadziwi. Na domyślnych ustawieniach bezpiecznie czyści rejestr o niebo lepiej, niż ccleaner. Na także czyszczenie RAMu, ale tylko z pamięci różnych aplikacji, a nie rusza przydziału systemowego - dlatego jest bezpieczny. W opcji ustawienia - odzyskaj, ma tworzenie punktów przywracania i wejście na przywracanie systemu. Chodzi u mnie 4 lata na XP i na win7 x64 - zawsze stabilnie, szybki i nie wiesza nic. Pierwszy raz, jak dostrzegłem odczuwalnego przyśpieszenia systemu, to od razu polubiłem. W autostarcie - zaplanowane zadania w ccleaner - wyłącz jetclean log. Po co ma się produkować podczas włączania systemu. Jest po polsku, a to grunt.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Darmowy program do optymalizacji - szukam

Post18 lip 2015, 14:03

Gedo pisze:Możesz zainstalować JetClean. Pamiętaj, żeby w kreatorze koniecznie kliknąć w DECLINE. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Ten program trochę zadziwi. Na domyślnych ustawieniach bezpiecznie czyści rejestr o niebo lepiej, niż ccleaner. Na także czyszczenie RAMu, ale tylko z pamięci różnych aplikacji, a nie rusza przydziału systemowego - dlatego jest bezpieczny. W opcji ustawienia - odzyskaj, ma tworzenie punktów przywracania i wejście na przywracanie systemu. Chodzi u mnie 4 lata na XP i na win7 x64 - zawsze stabilnie, szybki i nie wiesza nic. Pierwszy raz, jak dostrzegłem odczuwalnego przyśpieszenia systemu, to od razu polubiłem. W autostarcie - zaplanowane zadania w ccleaner - wyłącz jetclean log. Po co ma się produkować podczas włączania systemu. Jest po polsku, a to grunt.


Program od dwóch lat nie rozwijany... :o

Awatar użytkownika
robiwielki

Ekspert
Posty: 2851
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:11
Kontaktowanie:

Darmowy program do optymalizacji - szukam

Post18 lip 2015, 14:38

A to testujesz programy czy co, bo zazwyczaj używa się tych programów co się lubi a nie zawsze jest pewność ze optymalizuje 100 % i czy aktualny jest.
Ktoś musi być „zły”, żeby ktoś był dobry. Równowaga w przyrodzie musi być.


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Darmowy program do optymalizacji - szukam

Post18 lip 2015, 15:46

robiwielki pisze:A to testujesz programy czy co, bo zazwyczaj używa się tych programów co się lubi a nie zawsze jest pewność ze optymalizuje 100 % i czy aktualny jest.


Testuje,poszukuje najlepszej opcji. ;)



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości