Firefox Pigfoot - co to jest ?

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
Janusz_1956

Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 08 maja 2009, 20:25
Lokalizacja: Warszawa

Firefox Pigfoot - co to jest ?

Post26 gru 2009, 14:58

Witam.
W dziale "nowe pliki" znalazłem "Firefox Pigfoot" i poza krótkim opisem co to jest nic niema na temat tej wersji. Czym ona różni się od "normalnej" jakie są zalety i wady. Szukałem w internecie i nie znalazłem żadnych informacji.
Chciałbym coś więcej wiedzieć o tej wersji, czy instalując ją muszę odinstalować "normalnego" listka.
Janusz
Ostatnio zmieniony 26 gru 2009, 15:06 przez koleś git, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiłem tytuł

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Firefox Pigfoot

Post26 gru 2009, 15:05

To jest zoptymalizowana wersja FF. Zobacz ten artykuł --> Firefox Pigfoot, Swiftfox - alternatywne wersje Firefox.
Pozdrawiam, koleś git

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Firefox Pigfoot

Post26 gru 2009, 15:08

Przecież pisze: "Firefox Pigfoot dla Windows to zoptymalizowana wersja przeglądarki Firefox". Po prostu jest to już domyślnie przyspieszony zwykły Firefox. Firefox Pigfoot działa szybciej, szybciej ładuje strony - ogólnie jest zoptymalizowany ;) To tak choćbyś wykonał czynności z tego poradnika -> Przyspieszanie pracy Firefox 3.5 (oczywiście takie wersje Firefoksa jak Pigfoot zawierają zapewne dużo więcej modyfikacji)

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o Firefox Pigfoot to zajrzyj tutaj -> Firefox Pigfoot, Swiftfox - alternatywne wersje Firefox



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości